Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Nie ma dwumasa, Koledzy pisali o tym m. in. w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_19tdi_90kmsprzeglo_szarpie_na_zimno_przy_ruszaniu-t3103.0.html
  2. Podgrzewanie pobiera sporo prądu, jak włączam na 3 to już widać mały spadek ładowania na woltomierz. Z zapalniczki nie próbuj ciągnąć żeby nie zrobić pojary z auta. Nie wiem jak wygląda instalacja, prawdopodobnie jest przekaźnik który tym steruje. Poszukaj w szukajce forum
  3. Wstawić Kolego możesz takie z poduchami i grzaniem, ale bez przeróbek ani to ani to nie będzie działac. Poduch raczej sobie nie wyrezasz, a podgrzewanie foteli da radę zrobić.
  4. Koło dwumasowe jest tam gdzie w samochodzie masz koło zamachowe. Między silnikiem a skrzynią. Bez zrzucenia skrzyni do niego nie dojdziesz.
  5. W B6 jest sprężarka ze sprzęgłem zrywalnym, nie ma elektromagnesu. Poczekajmy aż Kolega zmieni sprężarkę, lubią padać.
  6. Na moje po prostu umarła opornica wentylatora.
  7. ostatnio znowu przewijało się przez forum
  8. Ja uważam że nie zaszkodzi wypiąć akumulatora, każdy zrobi jak chce. A wpisanie kodu do radia nie jest w końcu wielkim problemem
  9. Rozłącz Kolego akumulator zanim zabierzesz się do roboty.
  10. Napinacze zdaje są w słupkach. Te przewody na pewno są od airbagu i/kub grzanych foteli. Jeżeli nie masz tego i tego to nie powinno ich być
  11. Nie Kolego, to nie może być lpg. Za dużo aut z takim patentem widziałem w ogłoszeniach. Na pewno przyciski od manualnej klimatyzacji i już uważam, że to na 90% ori.
  12. Kolego, niestety nie umiem pomóc Ci w zlokalizowaniu tego czujnika, zdaje się że jest gdzieś przy lewej półosi . Możesz próbować skasowac Vagiem błąd, niemniej jeśli jest usterka to albo wróci albo nie da się wcale skasować.
  13. Koledzy, według moich ustaleń to fabryczna, manualna klima. Znalazłem kilka aut z tym wynalazkiem na mobile.de. Przycisk na dole, tylko jeden jest w autach bez klimy- przycisk obiegu zamkniętego. Jeżeli jednak sie mylę niech ktoś mnie poprawi. [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 17:17_________________________________________________ Update: Faktycznie, znalazłem też jedno auto, w którym przyciski od manualnej klimy były 2 mniejsze pod środkowym pokrętłem. Sam nie wiem co o tym mysleć, być może jakiś model dokładanej klimy był na zachodzie powszechny i często go montowali po zakupie.
  14. Kolego, czujnik prędkości. Taki jest mój typ. Ewentualne brak kontaktu między nim a kompem.
  15. Może być po prostu oryginalna zwykła, manualna klima, była przecież dostępna. Właśnie kopię w internecie bo sam jestem ciekawy co to.
  16. Stawiam, że bez serwisu się na 100% nie obędzie...
  17. majkel_majki odpowiedział(a) na gromas temat w Audi A4 B5
    Jeżeli masz automatyczną skrzynię, a na to wygląda, to jest to olej ze skrzyni właśnie. W automacie chłodnica wody i oleju skrzyni są połączone w jedną całość.
  18. Kiedy miałeś tylko 3 bieg musiały świecić wszystkie położenia, znak trybu awaryjnego. Skrzynia bez powodu nie wchodzi w tryb awaryjny, coś musi niedomagać. Skoro wszystko wróciło do normy winna moze być np. wilgoć na konektorach. Pdoepnij VAG-a i sprawdź błędy to troche się wyklaruje. A co do oleju to jeśli nie był zmieniony wymień go jak najszybciej i przyjrzyj się jak wyglądał poprzedni, to dużo mówi o stanie skrzyni. Nie moze być przepalony ani nie powinno być dużo opiłków.
  19. Nie świeci się wtedy z tym znaczkiem kontrolka abs-u albo asr/esp? W takim wypadku oznaczałoby to usterkę w układzie.
  20. Tryb awaryjny Kolego. Swiecą Ci wszystkie literki położenia wybieraka? Nie można z tym jeździć bo zakatujesz skrzynię. Podłącz auto pod VAg-a i sprawdź błędy w sterowniku skrzyni, to najprawdopodobniej któryś sensor odmówił współpracy.
  21. Z tymi 15 tys km na jednych świecach to przegiąłeś ostro Kolego, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ja na jednych NGK zrobiłem prawie 80 tys. ale to dlatego, że po prostu zapomniałem o ich istnieniu :gwizdanie: 40- 60 tys na dobrych świecach silnika nie zabije.
  22. A do czego potrzebna taka adaptacja w tipie Kolego? To jest skrzynia o zupełnie innej zasadzie działania, więc taka procedura mija sie z celem, strata Twojego czasu
  23. MAP sensor, już naprawiamy swój błąd. Nie ma przepływki.
  24. To nie tak łatwo. U mnie ta uszczelka teżodstaje, paskudnie to wygląda Ale najgorszy kwas jest w tym, że aby wymienić tą uszczelkę trzeba wycinac i wklejać od nowa szybę, więc nie będzie łatwo ani tanio
  25. Udaj się do serwisu klimatyzacji. Chyba że masz VAG-a, wtedy sprawdź błędy w klimatroniku i czy na elektrozawór sprężarki dochodzi napięcie czy nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.