Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. HID- y. Dał Tobie ktoś tym kiedyś np. na progu zwalniającym po oczach? Widocznie nie :gwizdanie:
  2. Pozostaje Ci wymienić zestaw na gwarancji, o ile jeszcze ją masz albo kupić nową przetwornicę, ewentualnie wywalić spawarki.
  3. Powiem Kolego, że ja nie pchałbym się w używaną sprężarkę, nawet jeżeli dają gwarancję rozruchową. Zakładałem używkę z gwar rozruchową do A2, pochodziłą idealnie może z miesiąc i padła. Twoja stara sprężarka jest zatarta czy co innego jej dolega? Z tego co wiem zatartej sprężarki nikt nie regeneruje. Co do tej z allegro to sprawdź Kolego numery na swojej sprężarce i porównaj z tą z ogłoszenia. Moim zdaniem powinna pasować,a kwestię opłacalności musisz sam rozwiązać.
  4. Pod maską masz Kolego 2 odpływy, jeden włąsnie pod akumulatorem, drugi pod serwo od hamulców.
  5. Według danych technicznych z audiklub.org skrzynia od 1.8 rózni się od tej z 1.8T tylko przełożeniem 3 biegu. W 1.8 masz 1.429, w 1.8T 1.300.
  6. Sprawdź Kolego instrukcję obsługi czy nie ma takiego bezpiecznika. Jeżeli jest, wymień jeżeli nei ma albo wymiana nie pomaga pytaj dalej.
  7. Ja osobiście wybrałbym tiptronic, pewniejsza konstrukcja. Multi fajna sprawa, dopóki działa, da się ją naprawiać ale ewentualna usterka jest kosztowna a przede wszystkim niewielu jest fachowców, którzy potrafią to ogarnąć. Heh, verus skąd wytrzasnąłeś takie bajki? Widać, że to co przytoczyłeś pisał jakiś teoretyk co w życiu automatem nie jechał.
  8. Jak dla mnie filmik padaczka cięzka a dźwięk zwykła V- ka na obrotach, nie słyszę żadnych zmian.
  9. JA również polecam Ci nową Kolego. Przerabiałem temat używanej w innym audi i teraz stoi przede mną jej wymiana na nową.
  10. Trzymamy kciuki
  11. Zatartego kompresora nikt Ci niestety nie zregeneruje, nadaje się tylko na śmietnik. Nie wiem, czy jest pod maska takie łożysko, którego zatarcie zgasi silnik, z tego co podałeś Kolego sprężarka trup. Spróbuj obrócić wewnętrzną częścia koła pasowego sprężarki, obracasz wtedy mechanizm, jeżeli nie da rady to masz potwierdzenie zatarcia.
  12. Na to wygląda Kolego, że faktycznie zatarł się kompresor masz większy problem, czeka ciebie płukanie układu, wymiana kompresora i osuszacza. Koszty rzędu: cena kompresora zależy za ile uda ci sie kupić, osuszacz ok. 200 zł, plus robocizna( ja płaciłem 600zł) i do tego naturalnie nowy pasek ale to już groszowa sprawa. Przerabiałem to w innym audi więc ceny mam z pierwszej ręki.
  13. W ogóle to powinno, ale jak chcesz tym Kolego później jeździć?
  14. 18.1 to błąd nawiewu (18.1 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, ciągłe), ewidentnie zawieszone/ zużyte szczotki Kolego, powodzenia w naprawie
  15. Prawie na pewno kończą się szczotki dmuchawy. Podczas jazdy zaskakuje pewnie przeważnie na nierównościach?
  16. Kolego, google- chłodnictwo Warszawa i okolice.
  17. Kolego, nie bardzo rozumiem, dmuchawa działa tylko na ostatnim biegu? Nie chcę Cię martwić, ale objaw tak mocnego parowania szyb może oznaczać cieknącą nagrzewnicę.
  18. Mam to samo Kolego. Niestety, tak jak mówi Kolega grippen trzeba wycinać szybę żeby wymienić tą uszczelkę moim zdaniem nie warto tego robić, chyba że przy okazji wymiany porysowanej/ potłuczonej szyby. Ja u siebie już tego nie zauważam
  19. K...uźwa, przestańcie walić bezsensowne posty Jeżeli pod siedzeniami doprowadzone są przewody to albo el. stołki, airbag, podgrzewanie, albo wszystko naraz. Jeżeli nie ma tego i tego to widocznie coś było kombinowane z fotelami.
  20. Podkładka pod magnes anteny pogarsza i tak słabą masę magnesówki. Ja sądzę, że te kilka rys można przeboleć biorąc pod uwagę liczbę uniknętych mandatów A jeśli już to polerka.
  21. Devastation, twój post naprawdę dużo wniósł do tematu i pomógł koledzie... naprawił skrzynię, zamontował i teraz na pewno przedrutuje auto na manuala:/ wydaje mi się że nie po to kupił auto i robił tą skrzynkę żeby teraz przerabiać.
  22. Kolego, jeżeli masz wrażenie, że auto do przodu jedzie na tylko trójce to prawdopodobnie tak jest- tryb awaryjny. Jeżeli świecą się literki na FIS i wybieraku to na 100% awaryjny. Musisz podłączyć VAG- a i sprawdzić co powoduje wchodzenie skrzyni w tryb awaryjny.
  23. Kolego, wymieniałeś czasem baterie w pilocie? Po wymianie baterii trzeba ponownie zaadoptować kluczyk do sterownika centralnego zamka. Dziwi mnie tylko ze na innej pompie wszystko działa
  24. Potrzebujesz znaleźć kompetentnego machera od automatów Kolego. Z tego co wiem naprawa jest względnie prosta, ale jak większość prac przy automacie wymaga wyjęcia skrzyni. Niestety nie umiem powiedzieć dokładnie jaki rząd kosztów, zależy ile elementów kosza wstecznego jest do wymiany. Jeszcze jedno, brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale najlepiej nie używaj narazie wstecznego, inaczej pogłębiasz usterkę.
  25. Uszkodzone sprzęgiełko do jazdy w tył Kolego, trzeba rozebrać skrzynię i je wymienić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.