Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Można wyjąć bez odkręcania wspornika, musisz trochę pokombinować góra/ dół, na boki i powinien wyjść.
  2. Przyjrzałbym się też przepustnicy Kolego. Piszesz, że nie redukuje biegów po gwałtownym dodaniu gazu, a czujnik kickdown który za to odpowiada jest właśnie przy przepustnicy.
  3. Pytałeś w ASO czy linka występuje jako część zamienna i jaki jest jej koszt? Jeżeli jest taka jak rowerowa to pewno można skutecznie zastosować.
  4. Nie tylko wy dwaj macie taki problem, zdarza się w wielu egzemplarzach. Odpowiedzi na ten temat też już były, pamiętam bo udzielałem się w temacie. U siebie mam ten problem, trzeba wycinać szybę, wymienić uszczelkę i wkleić. Ja dałem sobie z tym spokój bo moim zdaniem nie szpeci to auta mocno, a ujemnych stron poza estetyczną nie ma, moze minimalnie zwiększona hałaśliwość przy dużych prędkościach.
  5. Pewnie masz sprężarkę Zexela, one miały czujnik obrotów i on najprawdopodobniej umarł.
  6. Powinieneś wpierw jechać do ASO z reklamacją. Co do zachowania skrzyni, nie czujesz czasem jakby jechała cały czas na jednym biegu?
  7. Zależy jaka jest temperatura zewnętrzna, komputer dobiera ustawienia na podstawie sygnałów temperatury z czujników wewnątrz i na zewnątrz auta.
  8. Twierdzę, że dobrą cenę dostałeś Kolego.
  9. Kolego, wybacz mylisz pojęcia i wprowadzasz w błąd przed przeczytaniem wątku. Skraplacz to chłodnica klimatyzacji z przodu auta, to co masz pod deską rozdzielczą to parownik i do niego chcesz się dostać.
  10. Chodziło zapewne o dyszę rozprężną przed parownikiem na rurce w prawym podszybiu, nie widzę innej możliwości. Jeżeli sprężarka wali w układ opiłkami to jak najbardziej mogą się zatrzymać na tej dyszy. Jeżeli słychać ze sprężarki dziwne dźwięki to nie wrózy nic dobrego. Wygląda na to, że się zaciera i czeka ciebie wymiana sprężarki, osuszacza i płukanie układu.
  11. Usunąłeś błędy ze sterownika?
  12. Prawdopodobnie szczotki. Typowy objaw.
  13. W sprężarce w B6 jest sprzęgiełko zrywalne, można sprawdzić czy jest całe, wystarczy zdjąć talerz z przodu i wszystko widac, w innym temacie były fotki. Zawór jest z tyłu korpusu sprężarki, zdarza się, że padają, jednak jak twierdzi Iceman częściej urywają się tłoki w tych sprężarkach.
  14. Mechanicy nie rozłączali kostek od skryzni biegów w trakcie wymiany wahaczy? Wyrzuca błąd brak sygnału, jakby nie było kontaktu.
  15. Jeżeli usterka silnika wprowadza skrzynię biegów w tryb awaryjny to jak najbardziej może szarpać na postoju po wejściu w awarię. Skrzynai wtedy łąduje stałe, za wysokie ciśnienie stąd te szarpnięcia. Wnioskuję po wypowiedzi Kolegi, że szarpie dopiero po przejściu w tryb awaryjny.
  16. W B6 nieraz zrywa się sprzęgło sprężarki i wtedy nie ma chłodzenia.
  17. Sprawdź klapki czy się nie wieszają i silnik nie ma siły ich ruszyć.
  18. Wygląda na to, że silniczek się skończył i trzeba go wymienić.
  19. Twierdzę, że samego czujnika uszkodzić nie mogło, co najwyżej mogłeś zalać wodą kostkę i nie łączy.
  20. Przyzwoita moim zdaniem.
  21. Kup regenerowaną, chyba że różnica w cenie będzie niewielka wtedy lepiej brać nową. Po zatarciu standardowo sprężarka, osuszacz i płukanie układu. Rozbieranie deski i wymiana parownika wtedy gdy granulat z osuszacza pójdzie w układ, ale to można stwierdzić dopiero po rozebraniu układu i sądzę, że nie będzie niepotrzebna
  22. Z tą różnicą, że u mnie ori zbierały dobrze prawie 2 sezony, ALCA pewnie trochę krócej :gwizdanie:
  23. Może to być nieszczelność, ale gaz w końcu ucieknie całkiem. Od jakiego czasu masz te objawy? Czynnik chłodniczy jeżeli nie jest sprężany spływa z olejem w dół układu, po pracy klimatyzacji z podniesioną maską na wyłączonym silniku można to usłyszeć.
  24. Może byćsprzęgiełko. Awaria nie unieruchomi auta, gdyby zaczęła zacierać się sprężarka sprzęgiełko się zerwie i ją odłączy.
  25. Masz a4 po lifcie z nowym panelem klimatronika? Jeżeli nie świeci ECON to klima pracujem jeżeli świeci to nie. Cięzko mi to wytłumaczyć, jeżeli klima nie pracowała i nie chłodziła a potem słychać syk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.