Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Problem występuje na podtlenku czy PB ?
  2. A może by tak po prostu wymienić czujnik ?
  3. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Janis temat w 1.6
    Generalnie przed zakupem dobrze było by zamiast czujnika wkręcić manometr i sprawdzić ciśnienie na rozgrzanym silniku. jeśli będzie optymalne to pompa odpada, jeśli natomiast bedzie stosunkowo niskie no to wiadomo. Pompa obowiązkowo nowa
  4. Generalnie do benzyny poleciłbym taki zestaw jednak w dieslu musisz liczyć sie z wibracjami na karoserii oraz mniejszym komfortem zmiany biegów.
  5. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Janis temat w 1.6
    Stawiam na pompe
  6. Ohohoho niczym na mineralnym lotosie hahaha. Sądzicie że wymianą na 'normalny' olej do tego płukanką da rade sie tego pozbyć ? Wydaje mi sie że jednak że trzeba by było rozebrać motor.
  7. Rozgrzać silnik, manometr zamiast czujnika ciśnienia i sprawdź jaka sytuacja na wolnych obrotach oraz przy ok 3-4 tys.
  8. no to pewnie na stacje po zaświadczenie i do urzędu na wymiane bądz adnotacje w dowodzie
  9. Jedź na inną stacje i powinno być okej, przecież równie dobrze mógłbyś mieć hak chowany albo demontowalny .
  10. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    No to kiszka, trzeba pewnie zaryzykować i liczyć na uczciwość allegrowicza.
  11. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    Generalnie lepiej byloby znaleźć gdzieś fizyczny sklep z używanymi częsciami, czy jakiś szrot. byłaby możliwość zwrócenia pompy jakby co. I mogłbyś liczyć na jakąś gwarancje rozruchową
  12. No wiesz... gdy by to był golf 2 albo passat b3 to okej, mógłbyś wlać 15w40. Ale tu zmiana oleju nie pomoże zbytnio. Jeśli bierze to znaczy że są nieszczelności, najprawdopodobniej na pierścieniach albo uszczelnieniach zaworów. Ale z tego co gdzieś mi sie obiło o uszy to w Vkach to normalne że biorą, zresztą każdy silnik bierze, kwestia tylko ile. w sumie 1.5l/6km to hmm trochę zbyt sporo.
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    Sam kiedyś miałem podobny dylemat, co prawda w passacie ale generalnie zdecydowałem sie na używaną i chodzi po dzień dzisiejszy.
  14. Skoro termostat nowy, czyli obieg cieczy jest. Wiskoza generalnie mogłaby być przyczyną jednakże jeśli pomimo dużej prędkości i sporego przepływu powietrza przez chłodnice silnik nadal jest gorący to sądzę że przyczyna może leżeć gdzie indziej. Co do tego termostatu to jakiej firmy założyłeś, jakiś firmowy czy raczej ryżowy ?
  15. No olej sam z siebie nie znika magicznie, albo wyciek, albo idzie w rurę. skoro nie ma wycieku to raczej sie spala. A jaki wcześniej lałeś olej ?
  16. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Z tylnym zaciskiem jest o wiele więcej zabawy niż z przednim jeśli chodzi o wymianę uszczelnień ale jestem przekonany że przy odrobinie chęci i kilku piwach spokojnie sobie z tym poradzisz do tego bd miał sporą satysfakcje.
  17. Jak już chcesz to turbo, to najrozsądniejszą propozycją byłoby kupno nie koniecznie OOOO ale np vw passata b5 w wersji angielskiej, może nawet nie mieć d*py ale ważne żeby silnik był okej. I włożyć do twojego wozidła owy silnik z osprzętem. Ale dalej zostaje przy zdaniu że bardziej opłaca sie kupić Audi razem z turbo.
  18. To normalne raczej, bo im cieplejsze powietrze tym mniejsza zawartość tlenu i po to te głupie intercoolery w fabryce montują a ludziom mało i wkładają fmic.
  19. Da sie, cały motor z ostrzętem. gra nie warta świeczki, chyba że masz kasy jak lodu i ci sie nudzi.
  20. Może masz RWD, i dlatego tak przodem wyrywa w góre ?
  21. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Zestaw naprawczy ok 30 zł albo ok 50 z tłoczkiem, wymień i wsio
  22. Jeśli jest to faktycznie zbyt bogata mieszanka, przyczyn może być wiele. Generalnie za skład mieszanki odpowiada głównie sonda lambda.
  23. Wygląda mi to na zbyt bogatą mieszankę
  24. Ale część A6 i A4 też bodajże składana jest w Chinach, nie prawda ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.