Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na lord_maciek temat w Audi A4 B6
    A probowales domowego sposobu wody z mydlem?? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  2. muunv odpowiedział(a) na krystek319 temat w Audi A4 B5
    Popieram. Zrob, zanim jeszcze inne rzeczy od tefo beda sie psuc.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  3. S4 przy naszych zarobkach to mozna kupic jako niedzielny samochod [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  4. Kolego... VAG'a to Ty masz w samochodzie. To komputer samocjodu. Odezwij sie do kogos z forum, z Twojej okolicy zeby Ci podpial lapka.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  5. Dzieki! Na auto wleciały nowe felgi 18" RIAL Le Mans. 8j, opony 225/40. Zdjęcia wieczorkiem Tez sie zastanawiam caly czas nad tym -30.. Ale na razie brak $$ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  6. Proponuje profilaktycznie podpiac VAG'a Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  7. [*] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  8. 35! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  9. Sprobuj moze najpierw to czyms przepsiukac Najlepiej preparatem do stykow. Moze aie zastaly. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. Rob to co podoba sie Tobie, a nie nam. To tylko nasza opinia Sa gusty i gusciki [emoji14] Ty masz wysiadajac z samochodu, odwracac sie i patrzez na niego z zadowoleniem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. Zgadzam sie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Cos w stylu programu na tvn Turbo- bedzie Pan zadowolony Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. A co myslisz zeby zoatawic ten kolor? [emoji14]Fajnie sie gryzie z czernia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  14. Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. Tez mi sie wydaje, ze przy 40. A obroty to tylko i wylacznie wina gazownikow. Niech ustawiaja. W koncu za to zaplaciles.Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  16. Ja dostalem ponizsza kamerke od narzeczonej. Jest na prawde swietna. Tylko jeszcze nie mam pomyslu jak ja zamontowac. Ale szczerze polecam. Super jakosc http://allegro.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-overmax-4-1-fullhd-i5354381884.html Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  17. 18" to zawsze 18" Fajna audiczka. Tez mam bfb i jestem bardzo zadowolony. Powodzenia w modach! Dokladka od b7 w swietnym kolorze Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  18. Nowy to zawsze nowy. Nie ma co oszczedzac na sobie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. Super kolorek esy Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. muunv odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.Lekkie.. Ciekawe czy nie beda podatne na pogiecie [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. Przemots, to ja Pozdro! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. muunv odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Felgi kozak Chociaz ja bym tu widzial bardziej o.z lub bbs [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. Powiem tak, kupilem do siebie opony Kormoran 225/40/18. I musze przyznac, ze na prawde dobrze sie sprawuja. Komplet nowych mozna dostac za 800-900zl. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.