Treść opublikowana przez Armi
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Artykuł wrzucony w google: i jest 24 sie 2012 Al. Krakowska: BMW M3 zatrzymało się na słupie Komentarze z 2012. Warto weryfikować bo w necie jest masa niesprawdzonych informacji:wink: Jaruzelski umierał chyba ze 3 razy:whistling:
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
To artykuł z 2012 roku. Mamy 2014:decayed:
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Przód tego samochodu mi kompletnie nie leży. I nie chodzi o rejestrację a o lampy. Poza tym - zacnie:kox:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Dobrze rezasz:naughty: Pionki niedaleko, moge ktoregos dnia podjechac:whistling:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Przedstawiam moją byłą B5. Jak widać nowy właściciel o nią dba. Oprócz zmian wizualnych w środku i na zewnątrz, była też mocna. W tamtym czasie najmocniejszy AFN na forum:naughty: Czasami za nią tęsknię, szczególnie za niską masą
-
Dobrzy chiptunerzy
Ten temat ciągnie się min. dlatego, że większości osób nie chce się poświęcić 10-15 minut na szukanie. Tylko chcą mieć podaną odpowiedź bez szukania:decayed: Z czystym sumieniem mogę polecić Spanky-ego z Otwocka. U Rogala też byłem ale gdybym go polecił nie miałbym do końca czystego sumienia:wink:
-
A4 Diesel
4.2 nie jedzie, to pewnie dlatego:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zakupy, zakupy:whistling: Przerobione turbo GTB1756VK i downpipe ALE TO DO A3:whistling: A do A4 na pocieszenie siatka do bagażnika:decayed:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
- [ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black
S-line to kolor czarny, skora perforowana a nie beż i drewno.- [ALL B5] Drezynowóz :)
Ładnie:whistling: ale hamulce rzeczywiście przydałby się większe:naughty:- [ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black
Świetny środek:naughty: ale s-line to to nie jest:whistling:- Audi 1.8t pierwsze modyfikacje
Można zrobić dzienne normalnie w lampach. Ledy są paskudne i do niczego nie pasują.- A4 b7 1.8t
Zdjęcia ładne ale to wciąż to samo auto, kiedy zmiany?- Spoty LRY - odwołane
Ja mogę podskoczyć w razie czego:whistling:- Czarna B6,5 :D
Bez komentarza:whistling: Z przodu ok, z boku jako tako ale tył nie. Nie ma nic co by nawiązywało do B7. Szkoda bo zamiast zainwestować np. w pakiet s-line/s4, które polepszyło by wygląd to przerobiłeś na cudaka, którego będzie ciężko sprzedać. Ja bym to rozkompletował, sprzedał i wrócił do serii.- B6 DIVISION
Albo udowodnienie, że znak być powinien:whistling: (źle oznakowana droga)- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
RS:whistling:- [B6 AVF] by Edyta
strawberry, motywujesz do modów:whistling:- [ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Jak patrzę na to auto to żałuję a) że nie mam sedana nie kupiłem 19" Kawał dobrej roboty:slina:- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Esa ładniejsza:naughty:- B6 by Armi - sesja s.25
Nie chce takiego zderzaka, nie podoba mi się ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Bardziej nie pasują dokładane znaczki, nie mające żadnego związku z wersją samochodu, typu znaczek m3 na 316 albo s-line na samochodzie, który z s-line ma tylko owy znaczek:wink: A tak na serio to chyba zerwę folię z halogenów albo wrócę do czarnych dekielków bo za dużo kolorów się zrobiło. Też to zauważyłem.- B6 by Armi - sesja s.25
Powoli ogarniam, do Ostrowa jadę, takich imprez się nie omija:decayed: Parę fot z rozpoczęcia sezonu ADHD Moto Klub - Bałtów 2014. Wiem, gleby brak:facepalm:- B6 by Armi - sesja s.25
Paruje, szukam odblasków, wtedy rozkleję i poprawię- B6 by Armi - sesja s.25
to musisz mieć jakoś lipnie podłączone, moja nagrywa aż miło i ako wytrzymuje a nie jest świeżej młodości Felgi od razu lepiej wyglądają Dojdzie gleba, dystanse to zacznie wyglądać bo na razie jest meeee http://s15.postimg.org/vzll2yo7f/P1060549.jpg Czekaj czekaj, gleba? wiedziałem że prędzej czy później zagości jakiś normalniejszy zawias inaczej się nie da. ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Wzajemnie:hi: - [ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black