Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
No nie wiem, ja bym wolał byle jakie welurowe niż oryginalne a gumowe.
-
[B5 AFN] "ZIELONA SZCZEPLINA"
Moda na angel eyes się niedługo skończy :gwizdanie: i zostaniesz z reliktem zamontowanym w aucie. Ospojlerowanie, jakie? Mam nadzieję, że od s4.
-
Polecane opony zimowe
Co wniosłeś do tematu swoją wypowiedzią?
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Ludzie za różnymi autami się oglądają i za tymi pięknymi i za oszpeconymi, przede wszystkim za oszpeconymi bo takie się rzucają w oczy a często też je słychać bo mają rynny zamiast wydechów. Także, to że każdy się patrzy nie znaczy, że jest na co.
-
[B5 ADR] Wymiana sprężyn -30mm
Sprowadziłem obniżone auto więc piszę na podstawie własnych doświadczeń. Cóż, może nie jeździsz po tak nierównych i dziurawych drogach jak moje. Wyjeżdzając poza miasto można się przekonać, co znaczy -30mm i seryjne amortyzatory Gwarantuję Ci, że szybciej niż 70km/h nie pojedziesz. W mieście czy na dobrej drodze, ja też byłem zadowolony. A może masz amorki o krótszym skoku tylko o tym nie wiesz ? U mnie nie było żadnej różnicy w komforcie jak wróciłem do seryjnych sprężyn.
-
[B5 ADR] Wymiana sprężyn -30mm
Powiem tylko tyle, że wszyscy odradzający seryjne amortyzatory do krótszych sprężyn mają rację. To zwyczajna głupota i narażanie własnego i cudzego bezpieczeństwa. Na gładkiej drodze można sobie jeździć ale pojawi się dziura i auto skacze. Skacze, buja, trze, potrafi tak bujnąć, że można przy zwykłym hamowaniu wylecieć z drogi. Poza tym nikt nie mówi, że do krótszych sprężyn muszą być jakieś super utwardzone amortyzatory, które nazywasz "sportowymi". Wystarczy żeby miały krótszy skok. Nie bój się nie będzie super twardo, będzie sztywniej ale za to dużo bezpieczniej.
-
Spoty LRY - odwołane
Radio trzyma się na jednym bolcu i nie mogę go wyciągnąć, brat mówił, że w serwisie mieli problemy żeby je wyjąć więc mi bez narzędzi może być jeszcze trudniej. Ale już wiem gdzie trzyma więc w tygodniu jak będę miał więcej czasu to będę je męczył dalej. Mam nadzieję, że z ksenonami pójdzie mi lepiej niż z radiem ale to też w tygodniu.
-
Spoty LRY - odwołane
A z ksenonami dużo roboty jest? Żeby zamontować przetwornice i żarniki (lampę mam przystosowaną).
-
Spoty LRY - odwołane
Mam adapter do tego radia i słucham mp3 ale i tak jest lipa. A ksenony będę miał w sobotę :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
A w ogóle to mam radio Gamma S a nie Beta.
-
Spoty LRY - odwołane
To zacznę się już modlić o system pasywny Kupię jutro przejściówkę miniISO->ISO i zobaczymy.
-
Spoty LRY - odwołane
No właśnie chyba się wszystko okaże jak wyciągnę pioneera i ori audi. Miałem nadzieję, że przełożę radia i będzie wszystko grało.
-
Spoty LRY - odwołane
Mam radio beta i oryginalne nagłośnienie. I tyle wiem. Liczę te głośniki: 2 z tyłu, 2 w drzwiach, 2 tweetery. Nic w bagażniku nie mam, w kodach wyposażenia też nie ma nic wspomnianego o audio. To radio było w corsie B. Nawet nie wiem jak było podłączone bo nie mogę go wyjąć :ranting1:
-
Spoty LRY - odwołane
Kowi, jak podłączałeś pioneera to zmieniałeś kostki? Chyba zmienię radyjko tylko tak się zastanawiam czy wszystko będzie plug and play. Pioneer deh-4000, już bym go dziś podłączył tylko ni ch... nie mogę go wyciągnąć z drugiego samochodu. Jedno jest pewne, kariera złodzieja mi nie grozi.
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
Mam identyczne radyjko. Miałeś jakieś problemy z podłączeniem czy wszystko plug&play? _________________________________________________ Btw, brakuje jeszcze halogenów.
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Fajnie jest Nadaje się do Chrom Madafaka Klab
-
[B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
Tylko E
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Z tego co pamiętam to na zasilaczu zapala się czerwona kontrolka. W nawigacji nic się nie zmienia (nie pokazuje "animacji", że bateria jest ładowana).
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Ładna jest ale ma za dużo chromu
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Widać Anglicy nie mają gustu
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Dopóki nie miałem larka używałem mio (szwagra). Nie widziałem żadnej różnicy na korzyść mio, zauważyłem, że lark dużo szybciej wyszukiwał satelity. _________________________________________________ Miły, używałeś larka w ogóle? Żeby mieć zdanie trzeba porównać obie nawigacje. Poza tym każdą firmę, która nie ma jeszcze wyrobionej marki można nazywać "biedronkową".
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Ja czekam do soboty, zamówiłem ksenony z palinikami Philipsa 4300k i do tego żarówki blue vision na długie. Brat ma mi przywieźć. Już się nie mogę doczekać montażu i jazdy próbnej tym bardziej, że nie jest do końca zadowolony z soczewki tzn długie świecą dobrze ale krótkie mam wrażenie, że w lampach lustrach świeciły lepiej.
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Myślę, że nie ma wielkiego znaczenia. Byle była oryginalna i miała gwarancję. np. Kingston, Sandisk.
-
[ALL B5] Lampy przednie
Widać, że kolega "nowy". Mamy opis tej operacji w dziale warsztat i 30 kilka stron odpowiedzi na pytania.
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
Taki grill to lipa. Lepiej zostawić seryjny i maznąć maskę na czarno. Marki się wstydzisz? Rozumiem jak byś miał znaczek opla ale audi