Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Trochę kiepska ta dmuchawa. Ja bym tego nie montował.
  2. Oj kiepsko. Trzeba było auto dokładnie sprawdzić przed kupnem.
  3. Jaki to rozmiar felg i opon? Wyglądają na 16
  4. xxx

    Armi odpowiedział(a) na oneneo_2005 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przekombinowana to delikatne i dyplomatyczne określenie. Zderzak tylny z siatexem Progi Zderzak przedni Krzywa maska i brewki Tasiemka led z allegro w zderzaku Jak patrzę na to cudo to jestem za odklejeniem klubowej naklejki z klapy bagażnika.
  5. O k... co to za g... ma masz na kierownicy. Ściągnij to bo to nie polonez. Poza tym furka cacy.
  6. Na jakich felgach i oponach jeździsz?
  7. Mam w aucie centralny zamek ale bez pilota. Chciałem włączyć sobie: błyśnięcie kierunków po zamknięciu i otwarciu auta zamykanie zamków po przekroczeniu 15km/h O ile to drugie mi wyszło, tak za nic w świecie nie mogę włączyć błyśnięcia kierunków. Dopisuje kody ale one tak jakby się nie zapisują. Może głupie pytanie ale czy błyśnięcie kierunków można zaprogramować tylko wtedy jak się ma kluczyk z pilotem?
  8. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    To kiepsko bo lampy z polifta i ładniejsze felgi wiele by zmieniły :gwizdanie: Ale i bez tego jest ok. Tylko ten znaczek od eski na grillu nie wiem po co, poza tym jest źle przyklejony.
  9. To go nie słuchaj W b5 dieslu nie będzie żadnych problemów, nie ma dodatkowych sond lambda i na prawdę nie ma problemów.
  10. Ale w B5? Może mówił o innym samochodzie.
  11. No właśnie od S4 a nie dzielone, dymione, ringi firmy solar.
  12. Jest pytanie. Ja myślę, że to wioska. Lampy zespolone odmłodzą auto a takie tylko je udziwnią. Zdjęcie poglądowe, co prawda nie ringi ale dymione i dzielone.
  13. Ale będzie paskudnie wyglądać Nie lepiej kupić zespolone? Są i tańsze i ładniejsze.
  14. Przecież właściciel nie uciekł z forum. Jego samochód jego sprawa. Tyle, że w oczach klubowiczów sporo stracił. Nikt już nie uwierzy w słowa "dbam o auto".
  15. Ja wycinałem katalizator u mechanika jakieś 100km od Warszawy, więc pewnie nie będzie Cię to interesować. Popytaj kolegów z Warszawy. Kata warto wywalić
  16. Wywaliłem kata parę dni temu i nie ma żadnych problemów.
  17. Dajcie spokój chłopakowi, każdy by się wkurzył jakby mu za***ali antenę.
  18. Koledzy spójrzcie na 3 grupę logów statycznych. Co jest tam nie tak?
  19. Mi też się tak wydawało, dlatego zrobiłem pełne logi. Są w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t95713.0.html _________________________________________________ Zaślepiałem egr (na chwilę) ale nic to nie dało.
  20. O nie tylko nie chrom na tablicy rejestracyjnej :doh1: Chociaż carbon wyglądałby jeszcze gorzej. Ykk, ktoś jeszcze pomyśli, że serio piszesz
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Solar na ostatnim spocie mówił, jak fajnie chodzi s4 kaliego a tu proszę taki popis: http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded
  22. Tylko, że od avusów lubią dekielki ginąć
  23. Zgadzam się z nowakiem. Wg mnie lepiej kupić używane a oryginalne alufelgi niż nowe no name. Zresztą wzór szałowy nie jest.
  24. Po zrobieniu logów i analizie, zacząłem jeździć dynamicznej - wkręcać na obroty (oczywiście na ciepłym silniku) żeby się kierownice w turbo nie zapiekały. Wywaliłem kata (wstawiona rurka) Wiem jak się ustawia kąt wtrysku, więc niedługo się tym zajmę Ale to nie wszystko, czy ktoś po przejrzeniu logów jest w stanie powiedzieć gdzie jest (mniej więcej) nieszczelność (dziura) przez którą mi samochód syczy. Właściwie tylko po to te logi robiłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.