Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zasada jest prosta, nie wpłacać zaliczek.
  2. Plug and play nie ma bo trzeba kombinować ze ślizgami ale tu masz wszystko napisane: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_zderzaka_s4_w_b5_przed_liftem_na_oryginalnej_belce_9598-t24872.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aps_zderzak_od_s4_dokladne_fotki_co_i_jak_wyglada-t82187.0.html;msg921733#msg921733
  3. Chyba masz wrogów Tak w ogóle, to można by zaryzykować: kupić dekielki i umówić się na odbiór osobisty.
  4. asa

    Armi odpowiedział(a) na suhy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kierownicę? Hmm przecież ta jest ok, co innego jak by była ta z audi 80. A nie planujesz pomalować ramki grilla w czarny mat? Świetnie to wygląda, sam by tak u siebie zrobił ale poszedłem w innym kierunku tj. chrom. Chyba, że chcesz chrom
  5. Właśnie to samo miałem napisać. Na logikę, wygląda na to, że popsuł się zamek w stacyjce.
  6. Ja mam 17 i oryginalne zawieszenie i nie narzekam. Chociaż na tym forum 90% powie, że trzeba obniżać bo auto będzie stało jak koza.
  7. A ja lampy przód i tył. Chociaż teraz też jest
  8. Będą pasować ale czy pasują do wyglądu audi to kwestia dyskusyjna. Może poszukaj innych bo te to pasują do jakiegoś starego golfa.
  9. Na wiosnę miałem ten sam "problem" co Ty. Też chciałem 16" bo strata komfortu, bo duże koła itd. Wniosek: tylko 17 cali. Jeśli weźmiesz 16 to później będziesz mówił, że kupiłeś za małe felgi. Najładniejsze to są oryginalne felgi audi np. takie: Najlepiej jakbyś sobie popatrzył w dziale moja B5 na alufelgi i coś wybrał. A jeśli koniecznie chcesz 16 to tak jak kolega wcześniej powiedział "te oryginalne 16".
  10. Jak jest źle ustawiona zbieżność to i przy takiej prędkości opony piszczą. Jedź na ustawienie zbieżności.
  11. Przy złym ustawieniu zbieżności koła piszczą, zwykle na zakrętach. Chyba, że zmieniłeś na zimówki.
  12. Armi odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Nic się nie bój, nie da się za mocno wyciąć. Ja też się bałem ale jest taka zależność im mocniej wytniesz tym łatwiej wpasować lampy. Najgorszy jest moment jak wiesz, że stare lampy już nie pasują a nowe jeszcze nie bo błotnik za słabo wycięty. Jeśli w mojej A4 błotnik wycinałem ja i moja dziewczyna to Ty nie dasz rady? Nie baw się w żadne wieśniackie sonary czy próby naśladowania lamp z b8 tylko kupuj zespolone valeo/depo i rezaj
  13. A miej pecha, wypadek/stłuczka, taka szyba zachowuje się zupełnie inaczej. Jest duże prawdopodobieństwo, że się rozsypie i narobi Ci wielu szkód. U mnie od uderzenia kamykiem była mała wgniotka a dalej poszła taka "krecha" w dół, pajęczynka była praktycznie nie było. Dobrze, że masz AC.
  14. A ja odradzam wszystkim seryjne amortyzatory do sprężyn obniżających. Na równej drodze jest ok ale jak droga ma koleiny czy jakieś dołki to auto pływa. Wiem bo sam to sprawdzałem, miałem auto obniżone -30/40mm i jeździło się fatalnie poza miastem. Jeśli obniżasz auto to od razu amortyzatory o skróconym skoku. Wbrew pozorom komfortu aż tak się nie traci na zmianie amortyzatorów. Traci się jak się ma obniżone auto i skaczące amortyzatory.
  15. Za szybę do b5 płaciłem 400zł z montażem ale to było w Mińsku Mazowieckim. Szyby najczęściej pękają od kamyka - tak nam drogowcy drogi naprawiają. Mógł Ci kamyk w czasie jazdy uderzyć w szybę a dopiero później zauważyłeś. Masz AC? W niektórych jest opcja wymiany szyby (do 500zl najczęściej). Wymieniaj jak najszybciej bo jazda z taką szybą jest bardzo niebezpieczna i jak się policja dopatrzy to leci dowód rejestracyjny.
  16. W moim aucie też coś świszczy przy IC i też po lewej stronie. Mechanik mówił, że najprawdopodobniej trzeba zdjąć nadkole żeby się tam dostać.
  17. Przepraszam, za OT. SKÓRZANĄ a nie skurzaną.
  18. ze względu na Twój wiek ale gratuluję. Powodzenia na nowej drodze życia, i żeby po ślubie układało Wam się tak jak teraz
  19. Ten czarny pasek w lampach to folia czy spray? Dobry sposób na tani mod starych lamp.
  20. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    To dobrze Ja dzisiaj ogarnałem temat tego tylnego wachacza, toszto masakra była od 12 do 18:30 u mechaniora, tym razem u Lesisza w Dęblinie :gwizdanie: na zbierzności miałem 13mm róznicy miedzy ustawieniem wymaganym Trzeba było powiedzieć to bym Ci potowarzyszył, w końcu to moje rejony
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Mechanik powiedział, że to NIE turbina Najprawdopodobniej wąż przy IC.
  22. Lepsze to niż nic. Na naszym forum nie ma żadnego spisu. To są kolory wyłącznie B5. A tak w ogóle to link głównie dla kolegi zwiras, bo on chciałby zrobić spis kolorów.
  23. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w 1.9TDI
    Może uda mi się wrzucić filmik o jaki świst powietrza chodzi. Co prawda to passat ale świst słychać http://www.youtube.com/watch?v=a2-YOySxRtI Moje audi podobnie chodzi, tyle że ja MAM katalizator. _________________________________________________ Byłem u mechanika, popatrzył, przejechał i powiedział, że nie ma się czym martwić. To nie turbina. Najprawdopodobniej to wąż przy IC.
  24. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w 1.9TDI
    to zapocenie to raczej norma, pewnie EGR coś lekko puszcza, ja jak u siebie odkręciłem gumowy wąż od IC to było trochę oliwy Wracaj do domu bo vag potrzebny!
  25. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A która guma jest wg Ciebie pęknięta? Mam nadzieję, że to tylko guma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.