Treść opublikowana przez Armi
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Nie porównujmy legendarnego 1.9 VP z silnikami 1.9 105KM bo to zupełnie inna bajka:whistling: Btw, rynek odzwierciedla wszystko - żeby sprzedać 2.5 V6 trzeba dobrze schodzić z ceny a 1.9 czy inne niezawodne silniki schodzą na pniu. Nawet nie grzeszące niezawodnością 2.0 łatwiej sprzedać niż 2.5 V6. Przypadek? Nie sądzę
-
[ALL B5] Audi S4
Właśnie też się zastanawiam co takiego jest z grillem bo robi robotę
-
B6 DIVISION
Bierz BRD, jak będziesz chciał coś mocniejszego to obijesz tarcze kevlarem i będzie git.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Niecałe:decayed: Po 19" nadkola są zniszczone. Muszę je pomalować.
-
B6 by Armi - sesja s.25
W kwietniu oddaję samochód do malowania, więc pewnie w tym samym czasie pomaluję też felgi. A przez miesiąc pojeżdżę może na takich:whistling: zobaczymy.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Robotę robią czerwone dekielki Zamawiam czerwone:naughty: jeden problem z głowy:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Pewnie jak pomaluję, białe nie robią szału ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Zastanawiam się nad opcją: 1) złote+czerwone dekielki: 2) srebrne i czerwone dekielki 2 opcja chyba najlepsza. Złoto jest dość ryzykowne:eusathink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Miały być 19" - podjebki Rotiform BLQ ale plany się zmieniły i są: BBS CH 12 8.5j et35 Mają feler - są białe (lakier biała perła) Prawdopodobnie pójdą do malowania - jeszcze nie wiem jaki kolor. Albo powrót do srebrnego albo złoty. Dodatkowo dekielki carbon lub czerwone w zależności od koloru felg i ukryte wentyle. A i opony 215/35/18 dla lekkiego naciągu:
-
SPOTY RADOMSKIE
z 2.8NA na 2.7TT przekladka banalnie prosta Nie o to chodzi, nie każdemu już się chce pchać $$ w zwykłą B5 (nie S4)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Byłem, widziałem - na żywo wygląda Jeszcze jak ranty nadkoli będą zaklepane/zrolowane:whistling:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja go widziałem. Zwraca uwagę ale do dopieszczenia wizualnie. Za to zmiany mechaniczne: swap z 2.8 na 2.7 BiT:slina:
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Mega:kox: To koło idealnie pasuje do B6:banan:
-
B6 DIVISION
Nie podejdzie. AWX ma skrzynie 5 i mniejszą średnicę tarczy - 228mm. BRD i AVF to skrzynia 6 i ta sama średnica tarczy - 240mm.
-
Wakacje w Chorwacji
Ale te B6 są ładne:naughty: Czekam na relację kogoś kto jedzie do Cro na gwincie:whistling: Troche sie tego obawiam, byloby slabo rozwalic np. miske gdzies w drodze.
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
no wlasnie to jest piekne juz nie kupie normalnego napedu To prawda, raz kupisz Q i już do FWD nie wrócisz. Gratuluję nowego nabytku:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
150zł. Zmieniana jest okładzina, "stara" do zwrotu.
-
B6 by Armi - sesja s.25
W piątek wybrałem się do stolicy. W miejsce dość niepozorne:decayed: http://www.sprzegla-regeneracja.pl/ W tarczy sprzęgła została zmieniona okładzina na kevlarową W marcu zmiana sprzęgła:whistling:
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
DOPE:thumbup1:
-
Alufelgi 17" ori audi jak z wytrzymaloscia
Różnica w komforcie będzie żadna a felga będzie wyglądała na mniejszą. Bez szału.
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Czy 100mm czy 90mm nie ma to aż tak wielkiego znaczenia. Najważniejsze, żeby końcówki były dobrze schowane:whistling: 90mm schowane w zderzaku S4:
-
Kundel srebrny by mrogal
No auto musi byc pode mnie :-D podjezdzam pod biedronke patrze a tam caly parking takich samych szarych nudnych aut i mysle kuwa cos tu jest nie tak zalezalo mi na zmiane paliwa. A te tuningi to taki podstawowy pakiet startowy jak olej czy rozrzad wspaniała mądrość życiowa Jak A3 będzie tak samo dobre jak A4 to można spać spokojnie Myślę, że będzie lepsze:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nie w moim przypadku:naughty:
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Ja też:slina:
-
[ALL B5] Audi S4
A ja sie przychylam do zdania, że jest za duzo kolorow/stylow wymieszanych na jednym aucie. Buda niebieska, z przodu czarnuch, z boku chrom wokół szyb + felgi "takie se" a w środku biały roll bar. Troche niekonsekwentnie. Na chwilę obecną nie ma jednego obranego kierunku, tylko taki misz masz. Ale wierzę, że to tylko stan przejsciowy.
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Regenerowałeś przyciski climatronica?