Treść opublikowana przez Armi
-
Meine schwarzen avant :D
Fajny czarnuch:banan: będę obserwował bo plany ciekawe:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Teraz możesz dać mu zdjęcie, żeby sobie popatrzył jak ma kleić
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Miazga:naughty: Jakie dekielki będą? To poler?
-
[B5 AFN] Niebieski Avant na RH TURBO by Damian_VAG
Powoli do przodu:naughty: Na wstępie dostałeś grill od esy i całkiem fajne kubełki. Dzwon jak dzwon - będziesz mógł zamontować bixy a może i zderzak inny niż przedlift:whistling: Po Twoich poprzednich autach widać, że nie musimy się martwić o to jak B5 będzie wyglądać
-
[B5 APS] by czorny
Elegancko:kox:
-
Język angielski - szybki kurs, intensywna skuteczna nauka - jak?!
Konwersacje z native speakerem (nie mylić z obcokrajowcem) są dobre, gdy chce się podszkolić wymowę i nabrać płynności językowej. Rozmowy same w sobie nie podnoszą poziomu znajomości języka.
-
Język angielski - szybki kurs, intensywna skuteczna nauka - jak?!
Tylko i wyłącznie kurs z dobrym lektorem, który wyłapie Twoje braki i na nich się skupi. Są osoby, które mają gramatykę na poziomie B2 a nie potrafią wydusić z siebie zdania. Lektor skupi się na brakach i na języku którego będzie używał w pracy. Ogólnej znajomości szybko nie poprawisz, za to możesz sobie ułatwić pracę. To na początek a później normalna nauka. Przejście z poziomu B1 na B2 jest stosunkowo łatwe. To tak na pocieszenie:kox:
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Za darmo bym nie chciał Za podobną $ można mieć bixy i DRL w lampie.
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
Bielizna? RLY? A Wy chcielibyście dostać gacie? Poza tym wybór bielizny przez same kobiety nie jest łatwe a co dopiero przez mężczyznę.
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
Czekaj na rzeczoznawcę. Pierwsza wycena będzie zaniżona, policzą zamienniki, amortyzację ale jedno/dwa odwołania i $ robi się przyjemna. Zrobisz tak jak będziesz chciał a reszta pójdzie na mody. Btw, nie masz nawet obowiązku naprawy auta. Mają Ci wypłacić tyle abyś mógł przywrócić auto do stanu sprzed kolizji. A czy to zrobisz to już Twoja sprawa.
-
Jaki gwint? Doradźcie
Ja też jeździłem na FK i było ok ale kupując gwint musisz się nastawić, że to zawieszenie nie jest wieczne. I że po ~2-3 latach tył masz na bank do wymiany:whistling:
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
Oj tam, na mody będzie:naughty: Dzwon podstawą tuningu.
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
I to jest prezent (PS2) a nie jakieś maseczki:decayed: Ogólnie, dziwne dla mnie jest jak można mieć problem z kupnem prezentu dla osoby z którą się jest? Moja od razu wiedziała, że gwint to jest dobry prezent:naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak się zdecydujecie na spota w tygodniu to i ja podjadę
-
[B5 ARJ] Sedan 2.4 V6 1999/2000
Fajna sztuka, nawet jako seria wygląda dobrze:thumbup1:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Złote wyglądają spoko:thumbup1:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Pomaluj w piano black i będzie ok. To co jest teraz podchodzi pod wnętrze w którym ktoś chciał coś koniecznie zmienić ale za bardzo nie wiedział co, więc wymyślił żółty karbon.
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
jak masz mniejszą niz BRD to nie będzie żadnej cofki i żadnych ciekawych efektów:whistling: na filmiku jest ALH na ori gratach tylko z pełnym przelotem to dziwne, bo na 3 autach w tym moim(miałem na próbe niecały dzień) nie było takiego efektu, u armiego wleciała BRD i cofka sie pokazała solidna A i ryk był potężny. Piesi nie stali na przy krawędzi jezdni tylko robili krok w tył Z przodu było ok, natomiast pasażerowie z tyłu mieli huk. Z tyłu było głośno. ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Tak było:giveheart: w AFNie na pełnym przelocie i BRD.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chcesz dobre jedzenie to skocz do Matrioszki:naughty: na Chrobrego (okolice Polibudy).
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Po śląsku:decayed:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dobrze się zapowiada, niestety kolo z x5 w 2014 bedzie miala polowa vagów:wink: Nie znaczy, ze byly brzydkie. Zrobily sie pospolite po prostu.
-
B6 DIVISION
A ile po rabacie w ASO? Ja kupowałem po 95zł bez rabatu.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Teraz już wiadomo, gdzie jest Kowiego hak:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Już nie ma ale trzeba przyznać, że taki doczepiany hak to dobra sprawa. Wyglądu na codzień nie szpeci a jak trzeba to przyczepę pociągnie. Swoja drogą, według instrukcji obsługi hak należy montować w specjalistycznym serwisie:doh:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dzięki:thumbup1: Taka sytuacja:decayed: Musiałem jechać z przyczepką i na chwilę zagościł hak. ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- bleh