Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. miałeś już audi? Możesz się zawieść na tej marce przez ten silnik, poczytaj w internecie bo wałkowane setki razy
  2. masz wszytko ok, kupiłeś trochę beznadziejny silnik, ja bym za dramo nie chciał .. PS. u nas czym mniej chromu tym lepiej
  3. pyra111 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    fajnie fajnie ile dałeś za niego?
  4. z tego co napisałeś nie bedzie to łożysko
  5. A jeszcze się podepnę , wiadomo czyje te B7?
  6. Coś się kończy, jeśli chodzi ruszanie no to wina sprzęgła a ustający dzwięk po wcisnieciu oznacza koło dwumasowe , nie wykluczone że trzeba bedzie wrzucić komplet, polecam użytkownika dzik od niego dostaniesz zestaw w dobrej cenie, oczywiście nie musisz zmieniać na już tylko jeszcze wykonczyc w tym sezonie
  7. 18litrów pali? To tyle co R6 w bemkach przy bucie w podłodze, może zacznij od sprawdzenia kompresji
  8. Toć wiadomo że należy zacząć wymianą tarcz, u mnie w bmw e39 też nie zawsze tak było że wibrowało przy hamowaniu a okazało się że tarcze
  9. To jak w końcu jest potwierdzi ktoś oficjalnie?
  10. pyra111 odpowiedział(a) na zwalowy temat w 1.8T
    Napisz z polskimi znakami bo nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli jedzie Ci na tej trójce bez gazu i nie szarpie i nie dławi to wszystko tak jak należy.
  11. odłączenie i podłączenie aku?
  12. Jak najbardziej może to być wina wysprzęglika i tak jak kolega wyżej, wymieniać
  13. miałem tak samo, po 3 godzinnych próbach wyrwałem radio w 3 kawałkach tyle że w b6
  14. http://allegro.pl/pakiet-informacji-o-przebiegu-vin-historia-audi-vw-i6260934866.html http://allegro.pl/audi-vw-skoda-seat-historia-serwisowa-przebieg-i6178794666.html
  15. pyra111 odpowiedział(a) na Jah1 temat w 1.9TDI
    Lej i kręć aż odpali w razie problemów pomóż mu plakiem i heja
  16. dostane taką folie?
  17. zwykłe z allegro za 2zł , teraz mam inne typu soczewka tez z allegro
  18. No i fajnie ale z tymi emblematami s line w środku to poleciałeś, blee Daj namiary na te nakładki na pedały
  19. Czym sprzęgło ,,łapie" wyżej tym bardziej jest zjechane. Jeśli biegi wchodzą bez problemu i nie szarpie przy ruszaniu to jest ok.
  20. O dziwo po odłączeniu u mnie egr, przy gaszeniu nie mam nawet odrobiny wstrząsu budą i przy odpaleniu, jest znacząca różnica, jest płynie jak w benzyniaku i nawet czuje że lepiej się odpycham. Dlaczego to ma aż taki wpływ? czyściłem sam egr wiec nic mu tam nie powinno dusić, ale po zaślepieniu całkiem inne auto, ciekawe...
  21. nie
  22. to na 99 nie wina oringów pompowtrysków to bym zostawił na sam koniec.
  23. Oj kupno w taki sposób jest bardzo ryzykowne, osobiście nie odważył bym się zapłacić nawet złotówki jeśli bym nie widział na oczy sprzętu. Czasy uczciwości mamy już za sobą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.