Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matisstz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matisstz

  1. Witam Mogą blaszki w oprawach ci nie łączyć i wystarczy je odgiąć albo masz uszkodzone kable w gumowej otulinie przy zawiasie(czesto tam się łamią od otwierania i zamykania klapy) bynajmniej u mnie tak było. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi dopiero przy wymianie listwy i żarówek na Led-y zauważyłem problem z tymi kablami.
  2. Ja miałem podobnie na teście amortyzatory miały od 80 do 70 procent sprawności a jak je zdemontowałem to tylnie wpadły do środka i nie chciały już odbić do góry... ori sachs ściągnąłem i takie same założyłem w 1BV sprężyny byly w porządku więc je zostawiłem ?
  3. Miałem ściąganą miskę w swoim aucie jak wymieniałem pompę olejową bo moja pompa dawała już oznaki zużycia silnik musiał iść do góry bo inaczej nie przejdzie przez sanki. Nowa pompa klej i skrecanie z powrotem co prawda w benzynie ale diesel powinien mieć podobną budowę
  4. Gratuluję pomysłu jazdy z luźną nasadką w silniku, jeżeli auto jeździło by po równych jak blat drogach bez zakrętów pochyleń i wzniesień oraz przy małych obrotach silnika to może by sie udało aby cały czas leżała na dnie misy olejowej. A tak na poważnie spróbuj jak koledzy wcześniej pisali zdemontować czujnik i tym otworem ją wyłowić magnesem. Jeżeli nie to sciagaj miskę olejową troche tam roboty jest ale wszystko sie da zrobić.
  5. matisstz odpowiedział(a) na Bobidiusz temat w 1.6
    Ciągnie olej od cholery... jedź do mechanika bo może robotę spartolił, założył głowicę bez planowania bądź nie widział czy jest uszkodzona... na moje oko na pierścienie czy uszczelniacze zaworów to nie wygląda bo im masz bardziej rozgrzany silnik tym wiecej dymu
  6. matisstz odpowiedział(a) na Aroox temat w 1.6
    Dzięki za info ja wcześniej zamówiłem o średnicy 2mm. w razie czego można zwiększyć średnicę
  7. Tylko po co na dzień dobry mieszać dwa różne plyny? Przepłukuj i zalewaj tym samym ?
  8. matisstz odpowiedział(a) na Aroox temat w 1.6
    Makale mam nowego kata i dwie nowe sondy a błąd dalej się pokazuję... więc pozostało mi już nic innego jak oszukanie drugiej sondy bo z chek-iem marne szanse mam na przegląd w de
  9. matisstz odpowiedział(a) na Aroox temat w 1.6
    Ok a chociaż jaką masz średnicę otworu dławienia 2mm ? Oraz długość calkowita i z jakego materiału wykonana czy te dwa ostatnie są obojetne ?
  10. matisstz odpowiedział(a) na Aroox temat w 1.6
    Witam możecie mi podrzucić linka z emulatorem co prawda do 1.8T ale kata mamy takiego samego. Z góry dziękuję Matis
  11. Ja z Münster w NRW ?
  12. matisstz odpowiedział(a) na darekgruca temat w 3.0
    Ja kupowałem ostatnio dwie sondy. Najpierw zapytałem o numer sondy, markę i cene w salonie audi, grzecznie podziękowałem i pojechałem do najbliższego sklepu zamówić obie marki bosch o dedykowanym numerze. A i tak w jednej musiałem zmienić kostkę na inną która byla oczywiście w zestawie. Są jeszcze uniwersalne firmy bosch tańsze o połowę ale wtedy musisz lutować kable.
  13. od Angola kolor może się różnić i to widać gołym okiem... u mnie tak było a mamy ten sam lakier... po tym jak drzwi na warsztacie dostały strzała z puszki i znajomy zmienił mi poszycie drzwi(rama i bebechy były moje) to niby ten sam lakier a trzeba było pylić drzwi u lakiernika, robić przejścia i polerować. co do kosztów nie wiem bo robili to z własnej kieszeni. Kilka miesięcy później zmieniałem cały zderzak ponieważ mój zahaczył o krawężnik i cofając go wyrwałem... Kupiłem kompletną używkę ale już u Niemca na szrocie i ku mojemu zaskoczeniu żadnej różnicy nie widać z żadnej strony. moje spostrzeżenie więc jest takie albo na Anglie szła inna farba bądź technika malowania lub klimat znacząco różni się na wyspie od naszego ale to tylko moja teoria
  14. matisstz odpowiedział(a) na peyter temat w Audi A4 B6/B7
    można wyciągać i montować z powrotem te czujniki bez problemu, trzeba wiedzieć tylko w którą stronę kręcić i jakiej użyć siły w przeciwnym razie fakt można go uszkodzić dość szybko. Temat przerabiałem u szwagra w aucie zamienniki padały jeden za drugim dopiero ori używka zażegnała na stałe problem non stop palących się świateł stop
  15. Sorry że tak późno odpisuje. Spróbuj podpiąć vcds i zobaczysz co go boli, jeśli nie masz kompa podjedź do elektryka.
  16. Siemka i w końcu wiesz co to jest ? Lub po wyjeciu ktorego bezpiecznika dym i buczenie zaprzestalo ? Pytam z ciekawosci pozdrawiam matis
  17. Witam trochę dziwne ale wydaje mi się że to cały czas wyje pompa spryskiwaczy, wnioskuję to po tym w którym miejscu jest ciepło i masz rękę. Nic innego prócz zbiornika na płyn i pompy lub pomp ( zależne od tego czy masz ksenon ) w tym miejscu niema. możesz go odłączyć ale sądzę że gdzieś musisz mieć zwarcie że sam z siebie się załącza i pracuje. ps. po odgłosie i twoim opisie jest już na wykończeniu... EDIT : Sprawdź czy spryskiwacze szyby/lamp działają normalnie
  18. matisstz odpowiedział(a) na Przemo c temat w Audi A4 B6
    moje led firmy osram mrugają tylko chwilkę po przekręceniu stacyjki i po odpaleniu auta jest już ok
  19. Witam Najpierw uzupełnij profil lub napisz o jakie auto chodzi bo niewiadomo czy chodzi o audi bmw lub poloneza... co może mieć jedno i drugie wspólnego ze sobą to Zwarcie,
  20. matisstz odpowiedział(a) na Kamilo92 temat w Audi A4 B6/B7
    Katalizator do sprawdzenia,wymianny może już się kończyć o czym informuje Cię ta kontrolka
  21. Nie chcę się kłócić każdy może mieć swoje zdanie, wrzucam w celach poglądowych, https://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2018_winterreifen_205_55_r16_details.aspx?testId=211&recordId=4016
  22. Też miałem ultra grip 7 i przeszedłem na Nokiany wdr4 w tamtym roku wszyscy polecali w tym już mniej... sprawdziłem ranking Adac z tego roku i nadal są w czołówce opon zimowych co do ostrej zimy i jazdy na lodzie w ekstremalnych warunkach są super i dają rady. Oraz są bardzo ciche jak na zimowe koła. Mogę polecić Nokiany nie zdecydowanym ?
  23. Witam nie chce zakładać nowego tematu więc pisze tutaj poszukuje numeru owej osłony silnika do a4 b6 1.8t quattro przednią jak i tylną w etce nie mogę się połapać...
  24. Witam Koledzy Ja zrobiłem juz z jakieś 60/70 tyś i od jakiegoś czasu słychać stuk przy cofaniu z obu stron... obstawiam dolne banany, które wiosną wyglądały trochę styrane na tulejach co wcześniej pisałem. Sprawdzę dokładnie przy okazji zmiany kół pod koniec miesiąca. Co do zawieszenia jestem zadowolony swojego wyniku i mam nadzieje że do wiosny wytrzymają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.