Treść opublikowana przez matisstz
-
brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej pomocy
Witam Mogą blaszki w oprawach ci nie łączyć i wystarczy je odgiąć albo masz uszkodzone kable w gumowej otulinie przy zawiasie(czesto tam się łamią od otwierania i zamykania klapy) bynajmniej u mnie tak było. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi dopiero przy wymianie listwy i żarówek na Led-y zauważyłem problem z tymi kablami.
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Ja miałem podobnie na teście amortyzatory miały od 80 do 70 procent sprawności a jak je zdemontowałem to tylnie wpadły do środka i nie chciały już odbić do góry... ori sachs ściągnąłem i takie same założyłem w 1BV sprężyny byly w porządku więc je zostawiłem ?
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
Miałem ściąganą miskę w swoim aucie jak wymieniałem pompę olejową bo moja pompa dawała już oznaki zużycia silnik musiał iść do góry bo inaczej nie przejdzie przez sanki. Nowa pompa klej i skrecanie z powrotem co prawda w benzynie ale diesel powinien mieć podobną budowę
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
Gratuluję pomysłu jazdy z luźną nasadką w silniku, jeżeli auto jeździło by po równych jak blat drogach bez zakrętów pochyleń i wzniesień oraz przy małych obrotach silnika to może by sie udało aby cały czas leżała na dnie misy olejowej. A tak na poważnie spróbuj jak koledzy wcześniej pisali zdemontować czujnik i tym otworem ją wyłowić magnesem. Jeżeli nie to sciagaj miskę olejową troche tam roboty jest ale wszystko sie da zrobić.
-
Kopci na biało
Ciągnie olej od cholery... jedź do mechanika bo może robotę spartolił, założył głowicę bez planowania bądź nie widział czy jest uszkodzona... na moje oko na pierścienie czy uszczelniacze zaworów to nie wygląda bo im masz bardziej rozgrzany silnik tym wiecej dymu
-
A4 B6 "Check" i błąd P0420
Dzięki za info ja wcześniej zamówiłem o średnicy 2mm. w razie czego można zwiększyć średnicę
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Tylko po co na dzień dobry mieszać dwa różne plyny? Przepłukuj i zalewaj tym samym ?
-
Polecane opony letnie
- A4 B6 "Check" i błąd P0420
Makale mam nowego kata i dwie nowe sondy a błąd dalej się pokazuję... więc pozostało mi już nic innego jak oszukanie drugiej sondy bo z chek-iem marne szanse mam na przegląd w de- A4 B6 "Check" i błąd P0420
Ok a chociaż jaką masz średnicę otworu dławienia 2mm ? Oraz długość calkowita i z jakego materiału wykonana czy te dwa ostatnie są obojetne ?- A4 B6 "Check" i błąd P0420
Witam możecie mi podrzucić linka z emulatorem co prawda do 1.8T ale kata mamy takiego samego. Z góry dziękuję Matis- Bochum i okolice
Ja z Münster w NRW ?- Bład 17526
Ja kupowałem ostatnio dwie sondy. Najpierw zapytałem o numer sondy, markę i cene w salonie audi, grzecznie podziękowałem i pojechałem do najbliższego sklepu zamówić obie marki bosch o dedykowanym numerze. A i tak w jednej musiałem zmienić kostkę na inną która byla oczywiście w zestawie. Są jeszcze uniwersalne firmy bosch tańsze o połowę ale wtedy musisz lutować kable.- [A4 B7] Malować, wymieniać czy naprawiać bez malowania?
od Angola kolor może się różnić i to widać gołym okiem... u mnie tak było a mamy ten sam lakier... po tym jak drzwi na warsztacie dostały strzała z puszki i znajomy zmienił mi poszycie drzwi(rama i bebechy były moje) to niby ten sam lakier a trzeba było pylić drzwi u lakiernika, robić przejścia i polerować. co do kosztów nie wiem bo robili to z własnej kieszeni. Kilka miesięcy później zmieniałem cały zderzak ponieważ mój zahaczył o krawężnik i cofając go wyrwałem... Kupiłem kompletną używkę ale już u Niemca na szrocie i ku mojemu zaskoczeniu żadnej różnicy nie widać z żadnej strony. moje spostrzeżenie więc jest takie albo na Anglie szła inna farba bądź technika malowania lub klimat znacząco różni się na wyspie od naszego ale to tylko moja teoria- Stop nie gasnie
można wyciągać i montować z powrotem te czujniki bez problemu, trzeba wiedzieć tylko w którą stronę kręcić i jakiej użyć siły w przeciwnym razie fakt można go uszkodzić dość szybko. Temat przerabiałem u szwagra w aucie zamienniki padały jeden za drugim dopiero ori używka zażegnała na stałe problem non stop palących się świateł stop- A4 B5 '97r Migająca kontrolka od hamulców (czerwone kółko z wykrzyknikiem w środku)
Sorry że tak późno odpisuje. Spróbuj podpiąć vcds i zobaczysz co go boli, jeśli nie masz kompa podjedź do elektryka.- b6a4 po nagrzaniu słychać jakąś pompe i pełno dymu
Siemka i w końcu wiesz co to jest ? Lub po wyjeciu ktorego bezpiecznika dym i buczenie zaprzestalo ? Pytam z ciekawosci pozdrawiam matis- b6a4 po nagrzaniu słychać jakąś pompe i pełno dymu
Witam trochę dziwne ale wydaje mi się że to cały czas wyje pompa spryskiwaczy, wnioskuję to po tym w którym miejscu jest ciepło i masz rękę. Nic innego prócz zbiornika na płyn i pompy lub pomp ( zależne od tego czy masz ksenon ) w tym miejscu niema. możesz go odłączyć ale sądzę że gdzieś musisz mieć zwarcie że sam z siebie się załącza i pracuje. ps. po odgłosie i twoim opisie jest już na wykończeniu... EDIT : Sprawdź czy spryskiwacze szyby/lamp działają normalnie- w5w Philips LED
moje led firmy osram mrugają tylko chwilkę po przekręceniu stacyjki i po odpaleniu auta jest już ok- A4 B5 '97r Migająca kontrolka od hamulców (czerwone kółko z wykrzyknikiem w środku)
Witam Najpierw uzupełnij profil lub napisz o jakie auto chodzi bo niewiadomo czy chodzi o audi bmw lub poloneza... co może mieć jedno i drugie wspólnego ze sobą to Zwarcie,- Problem z sondami
Katalizator do sprawdzenia,wymianny może już się kończyć o czym informuje Cię ta kontrolka- Polecane opony zimowe
Nie chcę się kłócić każdy może mieć swoje zdanie, wrzucam w celach poglądowych, https://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2018_winterreifen_205_55_r16_details.aspx?testId=211&recordId=4016- Polecane opony zimowe
Też miałem ultra grip 7 i przeszedłem na Nokiany wdr4 w tamtym roku wszyscy polecali w tym już mniej... sprawdziłem ranking Adac z tego roku i nadal są w czołówce opon zimowych co do ostrej zimy i jazdy na lodzie w ekstremalnych warunkach są super i dają rady. Oraz są bardzo ciche jak na zimowe koła. Mogę polecić Nokiany nie zdecydowanym ?- prośba o numer części - dolna osłona silnika
Witam nie chce zakładać nowego tematu więc pisze tutaj poszukuje numeru owej osłony silnika do a4 b6 1.8t quattro przednią jak i tylną w etce nie mogę się połapać...- Wahacze SKV
Witam Koledzy Ja zrobiłem juz z jakieś 60/70 tyś i od jakiegoś czasu słychać stuk przy cofaniu z obu stron... obstawiam dolne banany, które wiosną wyglądały trochę styrane na tulejach co wcześniej pisałem. Sprawdzę dokładnie przy okazji zmiany kół pod koniec miesiąca. Co do zawieszenia jestem zadowolony swojego wyniku i mam nadzieje że do wiosny wytrzymają. - A4 B6 "Check" i błąd P0420