Treść opublikowana przez davidoff82
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dobrze powiedziane - Michał dąży do perfekcji... też chcialbym mieć tylko taki problem z lakierem
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: To będzie małżeństwo z rozsądku ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- passek B5 to zmiana na to samo przecież co przedlift A4:facepalm: jak już pastucha, to B5FL:wink: Kuracja nadwozia konkretna:jerk::jerk: Niby tak, ale Passat w idealnym stanie, wszystkie serwisy na ori częściach, pełna historia, dużo większy, doinwestowany, i na wyjątkowo korzystnych warunkach zakupowych ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- Trójkę daje dziś za zieloną Szwagier daje mi za nią 6,5
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Koledzy a mój climatron dziś chyba umarł .Znaczy podswietlenie przycisków. Kiedyś potrafiło sie na dziurze wyłączyć, ale jak pstrykłem w mniej wiecej w srodek klimatronika to załączyły się i świeciły a dziś padły. Myslicie że mogą to byc te luty? Działa wszystko po za podswietleniem wszystkich przysków. Żarówki są dobre, nie pisać żeby je sprawdzić.
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
Chyba na Passka B5, bo mi się fajna opcja szykuje
-
[B5 AFN] Sedan - laser Rot :)
Stary bajka jest:wink: Jakby nie to że nie wiem jakie będą dalsze losy mojej bryki to już kompletowałbym chemię do korekty lakieru....
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
Kiedys ktoś pokazywał taką żarówkę ledową - jakby dwuwłóknową gdzie miała białe bardzo mocne diody do dziennych i pomarańczowe do kierunku. W momencie załączenia kierunku dzienne gasło czy tam słabło. Był jakiś link zapodany, drogie toto było
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
u mnie w ADP nie mam checka, więc nie ma się co zaswiecać.
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Widziałem na live w Sosnowcu. Robi wrażenie
-
Chlapacze
To w końcu mają podejść do sedana czy do avanta ? Zakręciłem, są zdjete z sedana, mają iść do Avanta
-
Chlapacze
Koledzy możecie podglądnąć w ETCE czy takie chlapacze 8EC 075 101 podejdą do Avanta? Mialem je w sedanie a kolega pyta czy podejdą do kombika... z góry dzięki
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
tak żeby styklo na halo od 500
-
felgi z mercedesa
piasta inna i te z Merca często maja duże ET - pierscień centrujący i dystans do stali? Chyba bez sensu...
-
Prośba o oddanie głosu
poszło
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
no właśnie z tym będzie problem bo tak się spieszyłem żeby to zrobić że zapomniałem o aparacie. ale zrobię zdjęcia ze ściągnięta kratka. do mocowania użyłem kilku kątowników poskręcanych razem ogólnie nic skomplikowanego a halogeny są takie FIAT 500 ALFA LANCIA HALOGEN HALOGENY ORYGINAŁ (2600910479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. odkręcone od tych ramek i przykręcone bezpośrednio do moich mocowań. Ok. czekam z niecierpliwością Jak ktoś chce halogeny Wesem od SC już wkomponowane w kratki i oczywiście z kratkami to jestem skłonny sprzedać
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Bardzo dobrze wygląda. Prosze o fotki z montażu albo jakiś manual bo naprawdę obiecujące fotki dałeś...
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
Wnętrze jest mega zaje. Naprawde kozak, szkoda że placki takie jak u mnie ale ważne że grzane. Będe tu, zaglądać, baza do modów bardzo fajna!
-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
Też tak myślałem, ale jak zobaczyłem autko kolegi z Dąbrowy Górniczej w tym kolorze i z takim modem to zmieniłem zdanie, maluj, bedzie pieknie!
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Też mialem takie wrażenie po odbioru od raggi. I była sliska bardzo - ale po zakonserwowaniu jej srodkiem do skóry nabrała nieco połysku i lepiej się trzyma... Więc cierpliwości
-
prośba o zidentyfikowanie użytkownika "ArniKRAKÓW" !!!!
Mielismy to takiego gagatka, mobilek coś tam, i innych nicków używał, zgłosiłem go na pały, postraszyli, wytłumaczyli i oddał wszystkim kasę... Jakiś czas był spokój oddaj na pałki onie czasem cos jednak potrafią zdzialać...
-
Schowek na okulary
Było. To jakieś uniwersalne g..no jest i tyle. Koleś buja się z tym od ponad roku. Zamiast rączki szukajcie od Seata albo Skody ale ceny duże jak za kawalek plastiku . Ja kiedys poruszalem temat montażu od Corsy bo tanie i dużo ale nikt nie potrafił odpowiedzieć czy będzie pasować...
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Ktoś już grzebal w tym liczniku bo masz dołożoną kontrolkę pozycyjnych... Powodzenia w modach.
-
[B5 AFN] Srebrny struś - Xenon Gleba Avusy plan operacyjny wrzesień 2012
Widziałem ta furkę, i powiem Wam że jest naprawde zacna. Dopieszczona. Tak trzymać!
-
Nie oryginalne spryskiwacze i HID. Pytanie
Normalna ich cena to 60 zł - są sprzedawane na allegro jako uniwersalne - de facto jest to zamiennik z octy. Ostatnio sprzedałe takie, tutaj na forum bo zrezygnowalem z ich montażu. Nóweczki!
-
Prośba o oddanie głosu .
dzieki
-
Prośba o oddanie głosu .
ja zagłosowałem, teraz Twoja kolej Konkursy - Megafoni.pl na Facebooku | Facebook fun page GRUPY INSTALBUD głosujemy na Cadillaca na tela zachodzącego słońca - samochód naszego klubowego kolegi!