Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Czego każdy drąży temat stuku napinacza, który słychać 1 czy 2 sekundy? W dziale 1.8T ktoś wstawił, że 2 sekundy to jest normalny objaw i nie ma się co tym przejmować a tym bardziej naprawiać.
  2. Załóż sobie reduktor Magic big 3, obrabia 350 KM a jest połowę mniejszy od standardowych reduktorów. Przykład: Reduktor/parownik Magic Jet POWER Big TURBO 350km 8115382036 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 299 zł - Reduktor/parownik Magic Jet POWER Big TURBO 350km (8115382036). Allegro.pl - Radość zakupów i...
  3. Siema , ma ktoś do sprzedania Audi a3 8L 1.8 benzyna z gazem?
  4. Jak jeździsz mało ale bardzo agresywnie to po dwóch sezonach do wymiany. Jak jeździsz normalnie to na 4 sezony spokojnie wystarczą.
  5. 1J0 906 381 A , przekaźnik silnika wie ktoś gdzie on jest w a4 B5?
  6. Już na forum kilka osób tak robiło ale bez skutku. W takim przypadku wymiana nagrzewnicy pomagała.
  7. Ponoć bardzo prosta jest wymiana nagrzewnicy więc ją wymień i będziesz miał na pewno spokój.
  8. Jak zrobisz sobie sam zawieszenie to w komplecie masz końcówki, załóż całość od razu i zobaczysz jak to się sprawdzi, jeżeli oddajesz auto do mechanika to dokup lepsze końcówki ale nie wiadomo ile zawieszenie da radę
  9. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Albo czujnik wadliwy albo słabe ciśnienie oleju i czujnik daje znać. Zmierz ciśnienie oleju.
  10. Wiesz, to, że część wymieniona nie znaczy, że jest sprawna, na moje wygląda, że termostat się zacina i nie puszcza obiegu. Z jakiej firmy wsadziłeś termostat i czy dobrą stroną go zamontowałeś?
  11. A miałeś jakieś wyczuwalne szarpania podczas jazdy na wyższych obrotach ?
  12. No i u mnie strojąc na postoju sonda oscyluje max do +5%/-5%.
  13. Ja wiem czy to AFR takie cudowne rozwiązanie? Swoje auto na AFR różni specjaliści próbowali ustawić ok. 10 razy, i ciągle coś nie tak. Co z tego, że auto nie szarpało i nic z tych rzeczy ale ciągle, błąd mieszanki, za bogato na zimnym, za ubogo na gorącym i ciągle w kółko tak samo, pojechałem już chwilę temu do gazownika, który nie stroi aut w czasie jazdy tylko robi to na postoju i wszystkie problemy poszły świat, przypadek?
  14. Pozdro dla rodzinki z niebieskiego sedana a4 b6 na rejestracji LZA wczoraj w Rzeszowie a dokładnie w wiosce Krasne koło Orlenu czekali ładnie na poboczu aż milicja wypisze mandat
  15. Może korek nieszczelny.
  16. To dawaj znać jak się sprawuje.
  17. 3500 to jeszcze taka względna cena do turbo ale 4300 to już cena jak do aut z bezpośrednim wtryskiem... Te niższe ceny to są właśnie gazowników co potrafią założyć instalację i na tym się kończy. ? Ktoś tu nie dawno zakładał w Silesia Cars i nie był zbytnio zadowolony.
  18. k232 odpowiedział(a) na Boroo27 temat w 1.6
    Jak nie działa równo to szukaj gdzieś lewego powietrza.
  19. Ja bym brał zwykłego staga q box , wtryskiwacze barracuda 130 montowane pojedynczo i reduktor magic 3 big on jest chyba do 350 km i spokój , najważniejsze jest znaleźć kogoś kto potrafi ustawić gaz w czasie jazdy a nie taki który patrzy na mapkę ?
  20. Ale jednak coś nie tak z tym poziomem.
  21. Cały czas powinien być na max poziomie na miarce, być może masz zapowietrzony układ jeżeli na zimnym masz minimum a na ciepłym max
  22. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Dlatego mu tak odpisałem bo jak wiadomo odpowiedź już dawno została napisana ?
  23. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Jak Cię stać to zmień na LM ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.