Treść opublikowana przez k232
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
No 200 zł poszło z kieszeni ale raczej warto. Następnym razem wrzucę Valvoline Synpower 5W40 i porównam z LM ? W innym aucie z gazem leję już 4 raz Valvoline Synpower 5W40 i jest rewelacja. Po 10k km ciężko zobaczyć na bagnecie ten olej taki kolorek ma ładny. ? Nie chodzi tylko o kolor, ogólnie nie ma problemu z tym Valvoline.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja u Siebie mam zalany aktualnie Liqu moly high tech 5W40 bez żadnych płukanek i jest o wiele lepszy niż Motul 10W40, w ogóle mi tego 5W40 nie pije a motula musiałem dolewać ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Kozaczek
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Udaje to się tylko lekarzowi?
-
Czemu nie chce odpalić?
A jak u Ciebie sytuacja z akumulatorem ? Może już jest skończony i daje rady obrócić wałem? Sprawdź napięcie na akumulatorze?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Czemu nie chce odpalić?
" Pewnie " ale skąd wiesz czy na pewno ? Rano sprawdź na VCDS temp. zewnętrzną i temp. silnika, wtedy będziemy wiedzieć czy czujnik jest dobry.
-
Czemu nie chce odpalić?
A czy Ty widzisz na swoim zegarze jaką wskazuje temp. silnika ? Na pewno masz uszkodzony czujnik temperatury i w pierwszej kolejności pasuje go zmienić.
-
Ciężko zapala na zimnym
Słyszysz pompę paliwa po włączeniu zapłonu ? Jak czujesz paliwo to coś z wiązką od tłumika ewentualnie odma.
-
Dziewny grzechot
Na początku filmiku słychać jak by gdzieś jakaś blaszka przez chwilę uderzała, masz olej w silniku ?
-
Pękający przewód paliwowy.
Jakim cudem pęka? Coś musi dawać za duże ciśnienie skoro go rozrywa. A pompa paliwa w ogóle działa?
-
1.8 ARG przeplywomierz
Na tym forum to musiałbyś mieć przynajmniej A4 B7, żeby ktoś Ci coś pomógł ? Musisz poszukać na necie jak to ma być złączone bo ewidentnie nie działa Ci przepływomierz.
-
Duży problem z moja a4 1.8 adr
Skoro szarpie to coś z przepustnicą lub gdzieś łapie lewe powietrze, jak na ciepłym nie chce odpalić to szukaj w czujniku położenia wału korbowego.
-
Dziwny objaw -nie zapala
Możliwe, że czujnik położenia wału korbowego siada, błędu Ci nie pokaże. Czujnik właśnie daje się we znaki jak na ciepłym nie chce odpalić.
-
AUDI A4 B5 1.8 5V Avant, stożek, dolot, przelot i końcówka PYTANIA.
Ja w hondzie miałem filtr stożkowy i wiesz co to dało? Nic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
- Mod tłoków w ALTku
To już mega sukces ??- Jakie tanie wahacze polecacie ?
Kupujcie dalej na allegro od ruskich sprzedawców- Jakie tanie wahacze polecacie ?
@KrzychuTcz ale za febi zestaw byś dał 900 zł u dzika z forum albo i mniej i za robotę byś tyle samo wydał co za te no name. Zawsze lepiej się dowiedzieć co założyć a nie na odwrót ale teraz już po frytkach ?- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Każdy nowy samochód lubi sobie coś wypić ?- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Na dolewkę oleju ?- Polecane instalacje LPG/CNG
Wejdź na lpg-forum, znajdź sobie polecany warsztat w swojej okolicy, pojedź tam do serwisu zapytaj się co Ci polecają, napisz nam tutaj cały zestaw i będziemy dyskutować. Do takiego prostego auta to najlepiej będzie : Sterownik stag qbox, wtryskiwacze barracudy 115 lub 130 , ewentualnie AC w02 i najlepiej jak by były zamontowane pojedynczo i reduktor kme tur.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To raczej chyba na Niemcy robią lepszy a na Polskę gorszy ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka - Mod tłoków w ALTku