Treść opublikowana przez k232
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Za zadanie głupiego pytania : D
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Przepraszam ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie wymieniaj tego auta na gorszy model. Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Jest tu jakiś Radca prawny ?
Siemka Jest tu na forum jakiś radca prawny ? Mam kilka pytań związanych z majątkiem, gdyby się ktoś znalazł kto zna się na rzeczy to proszę o wiadomość prywatną.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie ma na co zwalić winy to na konflikt : D
-
Ceny paliwa marzec 2026
Chcieliśta 500+ to teraz mata i bawta
-
Pytanie o przeplywomierz
Jak działa to zostaw i kilka dni obserwuj, jeżeli spalanie zostanie na takim poziomie jak było to nic nie rób z tym
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czarny Avant LKR A4 B7 1.9 Tdi widziany dziś w Rzeszowie o godzinie 18, dwa wydechy z tyłu, jakaś kobieta jechała tym autem, na biegu jałowym chmura czarno-niebieskiego dumu z obu wydechów, kolego lub koleżanko jeśli to przeczytasz to działaj z tematem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Pytanie co do przepływomierza
No tak bo Ty masz po lifcie to będziesz miał gruszkę ciśnieniową, u mnie w ADR jej nie ma.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jeżeli tak to w porządku
-
Dziwna praca wentylatora
Masz tam wiskozę? Może wiskoza jest padnięta i elektromagnez nie może jej załączyć aby chłodziła. Wentylator elektryczny odpowiada za załączanie klimatyzacji.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nikt nie bierze tego pod uwagę, że na forum nie wszyscy są mechanikami. Jeżeli założę cały zestaw SKV wahaczy u mechanika to skasuje mnie 300 zł za robotę pewnie albo i więcej , niech by się trafiła jakaś część wadliwa za miesiąc czasu to znowu trzeba jechać do mechanika wydać 100 zł za ściągnięcie wadliwej części, założenie starej, po reklamacji jechać znowu ściągnąć starą część, założyć nową i znowu 100 zł. Ja wymieniam tylko te rzeczy, które są faktycznie zepsute i póki co dobrze na tym wychodzę.
-
Nie pali na PB
Jak masz vcds to podłącz się na zimnym silniku i sprawdź ile pokazuje czujnik na vcds a ile masz stopni na zewnątrz, przyjmuj że maksymalnie może być 5 stopni różnicy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemka, Do sprzedania mam 20 zgrzewek po 4 butelki w każdej zgrzewce 0,5 litra coca-cola, cena za całość 151 zł tyle ile ja zapłaciłem, towar jest fabrycznie zamknięty, cola kupiona dnia 9.05.2018r. , data ważności 3.10.2018r. Może komuś się przyda na wesele, lub inne przyjęcia. Mam paragon dla potwierdzenia gdyby ktoś potrzebował, jak jest ktoś zainteresowany to zapraszam na wiadomość prywatną.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Są ludzie co zdziwieni są tym, że olej trzeba w aucie zmieniać ?
-
Przerywanie, brak mocy i wkręcania na obroty
Plecionka jak dziurawa to będzie nierówno działał i głośno.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Mati, skoro masz takie dobre zdanie o tym oleju i jeździłeś na nim w innym aucie z silnikiem diesla to na jaką k**wę się pytasz o ten olej ? Skoro wcześniej miałeś diesla i teraz też to chyba powinieneś wiedzieć co ma być napisane na butelce
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Ten 20 letni jeszcze będzie jeździł a Ty swój będziesz musiał na złom oddać
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
To stosuj dalej, dla mnie to możesz i bez oleju jeździć ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?