Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Wymiana sprzęgła
zwykle wymienia komplet
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jest tu jakiś cwaniak od stolarki ? tragedia się stała. dzisiaj na strychu znaleźliśmy z ojcem dziury w belkach/słupach trzymających dach. wygląda to na korniki. zostaje mi tylko wymiana całego dachu czy może współczesne środki chemiczne likwidują skutecznie te robactwo ?
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
no i gitara nie łatwo jest zarżnąć to 1.8T dobry temat.
-
Polecane opony letnie
Myślę ze jak opona ma 2 lata to jeszcze nie najgorzej ale tak jak mówisz. 2x masę by Romania i tu się nasuwa pytanie czy nie sprawuja się tak samo jak chinczyki tylko ze z napisem Pirelli Jeżeli chodzi o mnie to pewnie przystane na jakichś nowych chinczykach. Mój Tata do toyoty yaris jak wyjeżdżał z salonu dostał Gold yeary letnie. Jeździł na nich przez 11 lat a.bieżnik wciąż nienaganny. Zmienił bo ze względu na to ze były stare. Kupując kolejny raz good yeary mogę się załOżyć ze nie wytrzymaly by tyle co te które dostał na pierwszy montaż. Na tym też kombinują Dlatego Ja już dawno postanowiłem ze kupię chinola, albo polskie. Jak już pisałem kolega używa 6 rok letnich i jedyne co to mówi ze bieżnik zużywa się szybciej. Nie ma problemów z wywazaniem. Zawartość dodana 1 minute later Zauważcie ze z wszystkim robi się podobnie. Temat wahaczy to też Wielka dyskusja apropo oryginałów i zamienników
-
Polecane opony letnie
na oponeo trzeba często zaglądać bo promocję są nie z tej ziemi. niedawno była promocja która trwała 10 minut były to opony pierlli do r18 komplet 4 szt można było wyrwać za bodajże 1200zł oczywiście nowe
-
Polecane opony letnie
A to jakaś odmiana to nie wiedziałem nawet
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Sam mówiłeś że masz problem z autem to nachipa pojechales? Grubo Stary. Jest nie dobrze bo z tego co wiem to zdrowy avj wypluwa 190 koni Szkoda kasy
-
Który telefon wybrać
Ja nie wiem co wy chcecie od tych szajsungów ja mam od zawsze i nigdy nic się nie stało Bierz HTC w takim razie. NajlepsZa alternatywa
-
Polecane opony letnie
Hankooki są spoko. Jeździłem na nich fordem mondeo. Opony miały prawie 3 lata. Tjw. Dobrze na zakrętach. W miarę ciche. Stosunek jakość do ceny daje satysfakcję
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
dobrze wiedzieć na przyszłość Ogólnie chinczyki mają dobre opinie. Wiele moich kolegów śmiga na nich i sobie chwalą. Jedyne co to bieżnik szybciej się sciera Może akurat gopdride są niewypalami Na Oponeo czasami można znaleźć okazję Ostatnio za 1200zl były goodyeary r18
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
Spoko. Tanio jak barszcz
-
Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
4x opony goodride do r18 letnie kosztowały Cię 700zł ?
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Wow . Bardzo dużo robicie tych km Sam nie jechałem więcej jak 120kmh Wiec nie wiem jak auto się zachowuje przy 200 i jak z olejem. Po drobnych naprawach będę. Miał okazję to sprawdzić
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
No i jak tam ziomek,jakiś postęp ?
-
Wahacze SKV
Nie musisz, a ja nie chce wiedzieć. Podsumowanie nasuwa się samo. Fajnie ze parę osób zrobiło sporo km na tych Skv. Jak widać można trafić dobry zestaw ^^
-
[B7] Tłusta szyba?
pomóc może środek do odtłuszczania przed oklejaniem samochodu firmy AVERY. http://www.signstools.pl/plyn-do-odtluszczania-powierzchni-avery-surface-cleaner.html
-
Wahacze SKV
Ty ale z tego co pamiętam to polecales ,,tylko LEMFORDER" A na ms smigasz ? No chyba ze ja coś pokrecilem. Poza tym widzę że zaczynacie się wszyscy szczypac o pierdoly takie jak pisownia. Nie róbcie fryzjerstwa
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Fajnie cenicie swoje auta. Pamiętajcie że auto jest warte tyle ile klient za niego zapłaci.
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
super teraz świat się zmieni bo odradziłeś używania naklejek z których większość osób jest zadowolona
-
Smród spalenizny
mam ten sam problem ponieważ mam duży wyciek spod pokrywy zaworów w okolicy napinacza, zrobię to pod koniec miesiące tylko mam pytanie. czy trzeba po tym umyć cały silnik żeby nie śmierdziało ? mi pozalewało dosyć sporo bo poprzedni właściciel tego nie ogarnął. dokładnie chodzi o bezpieczeństwo. kat ma z 400 stopni, nie zajara się nic ? zostawić tak jak jest po wymianie uszczelki czy dodatkowo umyć silnik ? pozdrawiam
-
Wahacze SKV
- Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
stary post, który zapomniałem edytować. z tyłu faktycznie były do roboty tuleje na wahaczach, które powodowały 'bujanie tyłu auta' przy raptownych skrętach itp. z przodu amortyzatory już padały, do tego łożyska i przegub. nie wiem jak sprężyny. generalnie auta już nie ma więc nie edytowałem posta były jeszcze stuki po raptownym dodaniu gazu. poduszka silnika bądź jakaś belka z przodu miała luz ? nie znam dokładnie budowy b6 więc nie strzelam pzdr- Malowanie elementu czy drobna korekta ?
niestety na lakiernik.info jakoś nikt się nie kwapi do pomocy ;(- A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
teraz przestał powiadasz dziwny temat. ja bym nie zbierał na nowy silnik tylko powalczył z tym co mam bo koszt może być dużo tańszy i bardziej opłacalny. poszukaj w polecanych warsztatach, może coś znajdziesz. zleć mechanikowi wykonanie czynności o których pisali koledzy. te rzeczy nie są drogie, a pozwolą dowiedzieć się więcej.- Paleta barw - zmiana koloru alu
Panowie jak sprawdzić numer koloru ? chodzi mi np; o kolor takich felg: http://www93.zippyshare.com/v/q5u6xUAl/file.html - Dziwne stuki w przednim zawieszeniu