Treść opublikowana przez Daniel85
-
Wymieniony włacznik świateł !
Witam Panowie i zawracam sie z prosba o porade gdyz zakupiłem od kolegi z forum włącznik swiateł po porownaniu go ze starym niby wszystko jest takie samo ale w momencie podlaczenia włacznika zapala sie wszystko jak tzw choinka a włacznik jest w pozycji 0 swiatła przeciwmgielne działaja poprawnie gdy sie uzyje pokretła a gdy włoze kluczyk i przekrece zapłon zapalaja sie swiatła mijania jesli miał ktos podobny problem to prosze o info jak ogarnac ten temat z gory dzieki
-
Polecane opony zimowe
Polecam Continentale TS850
-
zakup swiec u kolegi z forum
Równiez polecam zakupy u Tomka i Marcina
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Wracajac do tematu po zrobieniu jakis 300 km ten dziwny dzwiek jakos ustał i go juz nie słysze nie wiem w czym mogła tkwic przyczyna ale pojezdzimy zobaczymy byc moze nowy rozrzad musiał sie tam jakos ułozyc czy jak to okreslic pozdrawiam Panowie i szerokosci jak i bezawaryjnosci w naszych autkach
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Rano odpalilem auto i nasluchiwalem tego dzwieku i nic nie bylo slychac na zimnym i ladnie od pierwszego odpalil ale po kilkunastu minutach tak jakby znowu zaczal pojawiac sie ten dzwiek.Wczoraj tez go moze nie potrzebnie troche pogonilem tak do 150 km/h i po tej jezdzie mialo to wplyw
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Witam Panowie jestem swiezo po wymianie rozrzadu i rowniez zaczalem borykac sie z owym dzwiekiem graty kupowane od kolegi z forum pasek dayco pompa hepu napinacz paska wielorowkowego ina co radzicie pojezdzic troche i zobaczyc czy sie uciszy ten dziwek czy jechac od razu do mechanika zeby to ogarniał ??? Pozdrawiam all
-
Zakup piły spalinowej.
Moge polecic koledze pilarke Stihl MS 251 cena ok 1700 zł ale sprzet godny polecenia 3 KM daja rade ja jestem z niej zadowolony
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
Witam Panowie od kilku dni zauwazyłem ze wskazowka od temperatury rowniez cos zaczeła szwankowac a mianowicie potrafi osiagnac po przejechaniu 10 km temperature 90 stopni by po chwili opasc troche i stac przed 90 stopniami jak dam troche w palnik to tak jakby probowała ale nie mogła wejsc i pokryc sie z biała kreska na rowne 90 st. i o grubosc wskazowki stoi przed 90.Uwazacie ze termostat kwalifikuje sie do wymiany ??? Dodam ze ogrzewanie jest ok. Z gory dzieki za wypowiedzi pozdrawiam
-
Na jakich stacjach tankujecie
Tylko Shell
-
Ceny paliwa marzec 2026
Radomsko na shelu 3,98 ON
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam polecam i jeszcze raz polecam zakupy u Marcina ekspresowo ogarniety temat nie wiem czy minely 24 godz od zlozenia zamowienia a kurier juz rano u mnie z przesyleczka dzieki Marcin pozdrawiam i do uslyszenia
-
Płyn wspomagania
Równiez polecam płyn ori g004000M2 zalany ponad poł roku temu i wszystko w jak najlepszym porzadku
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Raczej zółtego to nie masz zalanego tylko ten ze swojej starosci juz taki kolor ma proponuje nic nie dolewac a juz na pewno zaden febi poczytaj troche watek to chyba w wiekszosci koledzy maja odmienne zdanie na temat tego płynu kup ori plyn badz total lhm plus 2 litry litr na przepłukanie i litr na zalanie i bedziesz miał głowe spokojna pozdro
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
Witam koledzy :hi: mała prosba do Was chodzi mi o osłone i odboj na przodzie w b6 dzis przy wymianie koł na letnie podejrzałem i mam od strony pasazera oberwana osłone i odboj amorka moj mechanik mowi zeby tylko to wymienic i bedzie git ale czy na pewno tylko osłone i odboj i nie bedzie stukania na prawej stronie na nierownosciach czy lepiej od razu oba amortyzatory wymienic choc tylko ten jeden sie odzywa ?? Pozdrawiam z gory dzieki za odpowiedzi zawieszenie we wlepce 1BE z tego co podejrzałem amortyzatory technix
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie a moze ktos ma i uzywa takie cos do regeneracji wycieraczek ??? http://allegro.pl/regenerator-wycieraczek-samochodowych-ecocut-727-i4955039140.html https://www.youtube.com/watch?v=ChuRWLyup-w
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie i ja rowniez potwierdze ze wycieraczki Bosch to jeden wielki szajs zakupione w styczniu tego roku 153 zl poszło sie j...bać a mamy poczatek kwietnia i przestrogi okazały sie realne chyba teraz jednak wyprobuje SWF chyba ze macie koledzy cos bardziej pewnego i przetestowanego ???
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ja tez wziałem 2L i jeszcze zostało mi wyszło z płukaniem i zalaniem jakies 1,5 L
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Smiało bierz Ori płyn i bedzie git ja zalewałem G004 000 i wszystko jest cacy a z tym febi to juz roznie sie czytało z opini chłopakow na forum pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzis w Czestochowie granatowy avant B6 na SC72...widziany na klubowych ramkach jechałem za Toba od ronda trzech krzyzy do skretu w ulice garibaldiego pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Częstochowa stacja Shell 4,02 ON na Orlenie 3,99 ON
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
Witam panowie pomoze ktos w dobraniu numeru katalogowego napinacza paska wielorowkowego alternatora po numerze vin wauzzz8e94a106350 ??? Z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
podobno Gomes w 88 min wyciagnał Costy uderzenie ze wszyscy łapali sie za głowe ze taka parade zrobił a mogło byc 0-1 i by ci siadło Kärpät - SaiPa (Ile goli strzeli zespół 1? (reg. czas gry)) Więcej niż 1,5 1-0 SK Aarhus - Randers HK (1X2) Randers HK 22-23 HK Drott - Redbergslids IK (1X2) Redbergsl. 24-28 Loko Jarosław - Amurskie Tigry (1 X 2 (regulaminowy czas gry)) Loko Jarosław 3-1 Al-Ittihad - Al-Raed (1X2) Al-Ittihad 6-2 Lorenskog - Kongsvinger (Totals (czas reg.)) Więcej niż 5,5 3-2 FC Sevilla - Celta Vigo (1X2) Sevilla 4-0
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Aberdeen zauwazyłem ze nie do konca miał pewne ostatnie wyniki u siebie z nizej notowanymi druzynami a maja mecz z Celtikiem ktory ostatnio rozjezdzał wszystkich dosc pokaznie wiec obstawiam ze Celtic powinien poradzic sobie z Aberdeen a jak bedzie to mecz pokaze Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów (Podwójna szansa) Śląsk Wrocław lub X 2-1 Al Jazeera - Dabba Al-Fujairah (Ile goli zostanie zdobytych?) Więcej niż 2,5 5-1 Stade Rennais - AS Saint-Etienne (Podwójna szansa) Stade Rennes lub X 0-1 Al-Jaish - Al Khuraitiat (Ile goli zostanie zdobytych?) Więcej niż 2,5 3-0 Linköpings HC - MODO Hockey (Ile goli strzeli zespół 1? (reg. czas gry)) Więcej niż 1,5 0-1 :facepalm: Malmö Redhawks - Skelleftea AIK (1 X 2 (regulaminowy czas gry)) Skelleftea AIK 0-3 PSV Eindhoven - Utrecht (Ile goli strzeli zespół 1?) Więcej niż 1,5 1-3 Valur Reykjavik - Vikingur R (Ile goli zostanie zdobytych?) Więcej niż 2,5 1-0
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Palermo - AC Milan (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) Tak 0-2 Fiorentina - Carpi (1X2) Fiorentina 2-1 FC Everton - Newcastle United (Ile goli zostanie zdobytych?) Więcej niż 2,5 3-0 Paris Saint-Germain - FC Lorient (Rezultat po 1. połowie) Paris SG 3-1(1-1)