Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. l2k2 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Tak jest, wszyscy czekamy na wiosnę, no może poza tymi z quattro ? Te u Ciebie to jak pisałem to Sporty, można je było zamówić w opcjach i wtedy były bez żadnego logo, występowały też z pakietem Sline wnętrza, wtedy miały napis Sline wytłoczony na oparciu. A tak Recaro, były tylko w RSach.
  2. l2k2 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Miło się patrzy na to autko, widać że dopieszczone ? PS. Fotele masz sporty nie Recaro ?
  3. Trzeba zaprogramować wysokość otwierania.
  4. Kurcze trochę słabo, bo faktycznie te z A7 mogłyby robić lepszą mgłę, a te z VW mają za nisko pryskać.
  5. Miałeś te 5M0955986C do porównania?
  6. Kiepskie zdjęcie, wygląda jakby przy tej klapie nie było żadnej lotki Sline, tylko standard.
  7. @aprox99 Tzn. robiłeś program (chip) i Ci spalanie po tym spadło, czy coś innego było kombinowane? U mnie też po wgraniu przez ASO nowego softu z akcji ze spalinami więcej pali auto ?
  8. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Brak słów na takie dzbany, myślą że nikt nie zauważy i sp***rzają z miejsca zdarzenia, a słoma z butów gęsto się sypie ? Przykład z tego lata - koleś autobusem skasował przód Forda i pojechał jakby nic się nie stało ?
  9. Jeśli wcześniej nie było robione, to oprócz tego warto wyczyścić z nagaru układ dolotowy z przepustnicą, egr.
  10. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dużo lepiej wygląda ten poliftowy tyłek ?
  11. l2k2 odpowiedział(a) na Seborro temat w Audi A4 B8
    Zacznij od podłączenia kompa i sprawdzenia czy oraz jakie są błędy. Klimatronik ma ochronę komponentu, więc nie wystarczy włożyć następny w miejsce starego żeby wymienić.
  12. @DanielM Za bardzo ten wydech wystaje. Nie mam fotki bardziej z boku, ale zobacz jak to wygląda u mnie - ten był od A4, przykręcony na standardowych mocowaniach, bez żadnego naciągania. Sprawdź czy nie wypycha Ci przypadkiem go tak do tyłu przez śrubę z podkładką na tylnym moście na środku.
  13. l2k2 odpowiedział(a) na damian19886 temat w Audi A4 B8
    Mnie nic w multi nie wyje, chyba że ktoś jeździ z butem w podłodze, to życzę powodzenia w używaniu jakiegokolwiek automatu. Użytkuję obie skrzynie stronica i multi. Multi w trybie D mega płynnie i komfortowo się jeździ po mieście, w trybie S(port) jak chcesz masz symulację zmiany biegów. Stronic tak płynnie nie jeździ. Jakkolwiek Stronic przenosi większe momenty, więc jeśli zamierzasz coś działać z silnikiem to multi może ograniczać. Reasumując, jeżdżąc głównie po mieście wolę multitronica, więcej w trasie lepiej spisuje się stronic. Zależy więc od sposobu użytkowania. Multi w B7 i B8 to też inne skrzynie niż w B8 polift.
  14. @paweela Nie masz żadnych błędów?
  15. Sprawdź czy to skrzypienie nie pochodzi może od wieszaków tłumika.
  16. l2k2 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
  17. Były dwa rodzaje różniące się siłą, w zależności czy auto z elektrycznym otwieraniem czy nie: 8K9 827 552 A - 450N (przy el. klapie), 8K9 827 552 B - 550N (bez el. klapy). Jeśli nie masz el. klapy to masz te z końcówką B, przedlift/polift takie same.
  18. Podłącz komputer i sprawdź czy nie sypie Ci błędami.
  19. Niestety nie u siebie.. widziałem na żywo i pięknie wyglądały, dla mnie nr 2 po Beaufort, które jednak są nieprzyzwoicie drogie. Co by nie mówić dwie osobne rurki bez porównania lepiej się prezentują niż std po jednej, ale zawsze może być trochę lepiej ?
  20. Zdjęcia nie oddają jak ładnie te dekory wyglądają na żywo, trzeba też je pomacać ? Dobrze, że zakładasz końcówki, ori jak się patrzy na tyłek są moim zdaniem trochę przymałe.
  21. l2k2 odpowiedział(a) na MarcinS4 temat w Audi A4 B8
    Pewnie tym, że jak nie będzie to będą go mieli w d*pie jak to ma miejsce u niektórych.
  22. l2k2 odpowiedział(a) na Zyklone temat w Audi A4 B8
    U mnie zestaw Zimmerman + Ferrodo premier zaczął delikatnie popiskiwać podczas hamowania przy niskich prędkościach (parkowanie) jakieś 1-1.5 miesiąca po założeniu, popiskiwało tak przez 2 miesiące, potem ucichło i mam nadzieję że już nie wróci.
  23. Tak jak napisał M4RK0, aktywny tempomat w A4 B8 nie działa poniżej pewnej prędkości i dlatego nie można nic aktywować żeby dojeżdżał do poprzedzającego auta w korku, taka funkcja pojawiła się dopiero w B9.
  24. H11 były w przedlifcie i z tego co pamiętam są w Allroad, w polifcie siedzą H8, tak jak masz. Różnice są w mocowaniu żarówki.
  25. Niestety nie mam numeru części do tego pod ręką, temat był poruszany, niektórzy nawet reanimowali te zamki, na pewno znajdziesz na forum. Do wymiany trzeba zdjąć boczek, w pierwszej kolejności jednak komp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.