Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 1Z] wymiana pompy wody
napewno z kanalem bylo by latwiej i wygodniej ale bez tez da rade
-
Mandat za brak Prawa Jazdy-co zrobić?
Nie no.... gościu jeździ sobie bez prawa jazdy i piszecie, że wszystko ok?? Dla mnie gość powinien za to dostać znacznie więcej, więc niech się cieszy, że tylko 500zł mandatu. Jak umie jeździć, to czemu nie zrobi sobie prawka i po kłopocie? nie kazdy ma kase i czas.... a nie jeden nie posiadajacy prawka jezdzi lepiej od tego co posiada :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja osttanio zrobilem trase 600km 50% poza miastem do 120km/h 50% autostrada 130-140km/h spalilem 34l wychodzi cos kolo 5.66l na 100km jazda bez klimy
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
moj brat ostatnio kupil taki zestaw ale w sklepie i zaplacil 230zl wiec tu jest dobra cena klucze wytrzymale sam takze posiadam podobny zestaw i moge polecic coval daje rade
-
Koszty przerejestrowania auta
Ale tablice rejestracyjne i miękki dowód dostałeś bez okazywania OC? I dopiero trzeba je pokazać przy odebraniu twardego dowodu tak? tak bez OC pokazujesz dopiero jak odbierasz twardy dowod
-
[B5 AFN] Zmienna geometria jak jeździcie?
ja u siebie tez wycialem dzis to dziadostwo
-
[B7 BLB] Duży przebieg ,kołatania spod maski
BLB? to i tak dlugo jak 300tys....
-
[B5 AJM] Zawieszenie firmy DENCKERMANN
denckermanny odradzam dlugo nie pochodza u mnie tez jeden gorny po 25tys juz prawie nadaje sie do wymiany lepiej kupic maxgear sa tansze i po 65tys byly 3 gorne do wymiany i jedna koncowka a doolne dalej trzymaja
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
:shocked: dlatego zaden mechanik nigdy nie wsadzil lap do mojego samochodu
-
Dobrzy chiptunerzy
popytaj na spotach białostockich ja wiem tylko ze tam modzil samochod uzytkownik Perry cos na granice 170KM ja pewnie takze tam bede robil program
-
Dobrzy chiptunerzy
www.TURBODIESEL.pl
-
Ceny paliwa marzec 2026
bialystok orlen ON 4.99 i tak juz od miesiaca
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
54l= 700km teraz w lato na klimie ponizej 7.5l na 100 nie dam rady zejsc zimna pali litr mniej...
-
[B5 AVG] Rozrząd co wymienić?
podstawa to napinacz, rolka i pasek rozrzadu i przy okazji mozesz wymienic pozostale 2 paski pozostale rzeczy ktore podlegaja wymianie lub sprawdzeniu to pompa wody, napinacz klimy, napinacz paska alternatora, sprzegielko alternatora, wiadomo ze najlepiej wymienic to wszytsko co wymianilem ale to juz zalezy od zasobnosci portfela
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
tak, ja mam 62L bak Ostatnio zalałem do odbicia 65l, ale miałem już 70km na rezerwie. Do zapalenia rezerwy przejechałem 1127 km niezle u mnie osttani bak to zrobilem 700km i zaraz pewnie rezerwa sie zapali
-
[B5 AJM] Turbina pytania
roznia sie turbo od AJM jest takie samo co AHH, AFN, AVG,ATJ i chyba AVB wiec jesli ludzie zakladaja do AFN turbo od AWX to napewno nie temu ze sa takie same
-
[B5 AHU] Prosze o ocenę logów, czy wszytko gra jak trzeba ???
i jak problem rozwiazany ?
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
ale przeciez kazdy chce miec samochod od dziadka z niskim przebiegiem
-
Jaki alkomat?
tez czytalem artykul o alkomatach i dlatego napisalem ze jakis sensowny to koszt 2-3tys bo te ktore dysponuje policja kosztuja w granicach 4tys zl wiec taki za 100-150 to strata kasy i prawka....
-
Jaki alkomat?
konkretny model ktory bedzie wskazywac porownywalnie z policyjnymi to wydatek chyba 2-3tys :gwizdanie:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to nie lepiej przy wymienie najpierw wlac to co zostanie z poprzedniej wymiany i dolac z nowej banki ?? ja tak robie
-
[B5 AFN] Pytanie o przerwy w czasie jazdy
białystok- bruksela 1600km jedna godzinna przerwa na obiad i tankowanie i z 3 razy 5 minutowe na siku w sumie 17godzin
-
Ceny paliwa marzec 2026
ale tam nie ma punktow vitay
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
niezle to prawie tak samo jak AWX u mnie przy 3tys na 5 jest 135 wiec po autostradach nie posmigam za szybko
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
jaka masz predkosc przy 3tys obrotow na 5 ?