Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. napewno z kanalem bylo by latwiej i wygodniej ale bez tez da rade
  2. Nie no.... gościu jeździ sobie bez prawa jazdy i piszecie, że wszystko ok?? Dla mnie gość powinien za to dostać znacznie więcej, więc niech się cieszy, że tylko 500zł mandatu. Jak umie jeździć, to czemu nie zrobi sobie prawka i po kłopocie? nie kazdy ma kase i czas.... a nie jeden nie posiadajacy prawka jezdzi lepiej od tego co posiada :gwizdanie:
  3. ja osttanio zrobilem trase 600km 50% poza miastem do 120km/h 50% autostrada 130-140km/h spalilem 34l wychodzi cos kolo 5.66l na 100km jazda bez klimy
  4. moj brat ostatnio kupil taki zestaw ale w sklepie i zaplacil 230zl wiec tu jest dobra cena klucze wytrzymale sam takze posiadam podobny zestaw i moge polecic coval daje rade
  5. Ale tablice rejestracyjne i miękki dowód dostałeś bez okazywania OC? I dopiero trzeba je pokazać przy odebraniu twardego dowodu tak? tak bez OC pokazujesz dopiero jak odbierasz twardy dowod
  6. ja u siebie tez wycialem dzis to dziadostwo
  7. BLB? to i tak dlugo jak 300tys....
  8. denckermanny odradzam dlugo nie pochodza u mnie tez jeden gorny po 25tys juz prawie nadaje sie do wymiany lepiej kupic maxgear sa tansze i po 65tys byly 3 gorne do wymiany i jedna koncowka a doolne dalej trzymaja
  9. :shocked: dlatego zaden mechanik nigdy nie wsadzil lap do mojego samochodu
  10. popytaj na spotach białostockich ja wiem tylko ze tam modzil samochod uzytkownik Perry cos na granice 170KM ja pewnie takze tam bede robil program
  11. www.TURBODIESEL.pl
  12. bialystok orlen ON 4.99 i tak juz od miesiaca
  13. 54l= 700km teraz w lato na klimie ponizej 7.5l na 100 nie dam rady zejsc zimna pali litr mniej...
  14. podstawa to napinacz, rolka i pasek rozrzadu i przy okazji mozesz wymienic pozostale 2 paski pozostale rzeczy ktore podlegaja wymianie lub sprawdzeniu to pompa wody, napinacz klimy, napinacz paska alternatora, sprzegielko alternatora, wiadomo ze najlepiej wymienic to wszytsko co wymianilem ale to juz zalezy od zasobnosci portfela
  15. tak, ja mam 62L bak Ostatnio zalałem do odbicia 65l, ale miałem już 70km na rezerwie. Do zapalenia rezerwy przejechałem 1127 km niezle u mnie osttani bak to zrobilem 700km i zaraz pewnie rezerwa sie zapali
  16. grabson765 odpowiedział(a) na Blacki84 temat w 1.9TDI
    roznia sie turbo od AJM jest takie samo co AHH, AFN, AVG,ATJ i chyba AVB wiec jesli ludzie zakladaja do AFN turbo od AWX to napewno nie temu ze sa takie same
  17. ale przeciez kazdy chce miec samochod od dziadka z niskim przebiegiem
  18. tez czytalem artykul o alkomatach i dlatego napisalem ze jakis sensowny to koszt 2-3tys bo te ktore dysponuje policja kosztuja w granicach 4tys zl wiec taki za 100-150 to strata kasy i prawka....
  19. konkretny model ktory bedzie wskazywac porownywalnie z policyjnymi to wydatek chyba 2-3tys :gwizdanie:
  20. to nie lepiej przy wymienie najpierw wlac to co zostanie z poprzedniej wymiany i dolac z nowej banki ?? ja tak robie
  21. białystok- bruksela 1600km jedna godzinna przerwa na obiad i tankowanie i z 3 razy 5 minutowe na siku w sumie 17godzin
  22. ale tam nie ma punktow vitay
  23. niezle to prawie tak samo jak AWX u mnie przy 3tys na 5 jest 135 wiec po autostradach nie posmigam za szybko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.