Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. te 350tys to chyba X 2 :naughty:
  2. cos tu chyba nie tak??
  3. :decayed: po remoncie czy jak? Strasznie malo, choc tez mam AHU z 202k km :gwizdanie: czasami lepiej zeby niektorzy zyli w nieswiadomosci bo jak odkryja prawde to moga zawalu dostac
  4. 4l na 100km :decayed: i pewnie klima 100% :naughty:
  5. jesli to bylo kiedy urzad celny naliczal akcyze z umowy to nie masz sie czym chwalic
  6. ktorego? się rozumie ... ograniczeń prędkości i niemal wyłącznie poza miastem, w terenie zabudowanym trzymam się limitów (no w miarę) nie wliczając swojego miasta stan konta 0 pkt. prawidlowo
  7. 116 i 115 w B5 to ten sam silnik :gwizdanie:
  8. ja przebiegu jestem pewny 365tys samochod do 300tys serwisowany w ASO w Belgi sprawdzalem ksiazke w aso i wszytsko sie zgadza i wymianiane byly klocki tarcze plyny filtry rozrzady jakies inne pierdoly ale amorkow nie bylo. na fakturach z aso ktorych mam mase takze nie ma wiec wychodzi ze mam jeszcze chyba oryginaly co ciekawe na przegladzie w belgi przed sprowadzeniem do kraju wszytskie amory mialy 66%, na przegladzie w kraju takze 66% po roku czasu na kolejnym przegladzie na tej samej maszynie po przebiegu 40tys bylo cos 63% takze nie jest zle amory nic nie ciekna ani nic nie buja. ale warto dodac ze pewnie z 80% przbiegu zrobione jest na trasie w tym po autostradach i samochod nie widzial wiekszych kol niz 15.
  9. pierwsza rzecz to nie masz co sie bac:wink4: a druga to kazdy diesel z tego rocznika biedzie miec taki przebieg jak nie wiekszy
  10. Jaką przeróbkę??? Jak juz to wsadź pompę od AHH po tej przerobce bedzie mial wlasnie taka pompe jak ma AHH
  11. a co mozesz powiedziec o amorkach Monroe?
  12. belka jest w B5 a w b6/b7 przód i tył wahacze w B5 to wiem ze jest belka myslalem we w b6 jest tak samo a jednak nie
  13. napisz do TOM77 albo dzika oni napewno pomoga i jeszcze podadza w jakich cena maja
  14. <ctx0075> co napisałeś w pytaniu o surowiec strategiczny importowany do polski? <masak> ropa. Ewentualnie gaz <ctx0075> k**wa :-( myślisz że zaliczy banany? <masak> LOL!!
  15. w B6 w tego co wiem z tylu masz belke skretna czyli jak cos takie 2 tuleje gumowe do wymiany jedna z prawej druga z lewej strony. nie jest drogie w naprawie
  16. 3 miesiace i bedziesz mial wszystko do wymiany.... To mnie pocieszyłeś ...... W A3 jeździłem dwa lata na 225/45R17 zawias Ambition i zero luzów przez ten okres. wiesz nic nie jest regula moze u Ciebie pozyje dluzej napisalem swoje doswiadczenie z 2 samochodami Passat B5 i audi 80 i oba przy sprowadzeniu sawieszenie zero luzow a po 3 miechach caly przod byl do wymiany i to bylo na kolach 15 cali... a Ty bedziesz miec 18 ale jesli masz maly przebieg to mozliwe ze pochodzi dluzej u mnie oba mialy w granicach po 300tys km i to bylo na oryginamlnym zawieszeniu zrobione
  17. wiesz jesli sie da zalozyc jednomas i sprzeglo z 1z do afn to da sie takze zalozyc dwumas i sprzeglo od afn do 1z to chyba logiczne bo skrzynie i silniki w obu sa identyczne roznia sie tylko calym zespolem sprzegla... pytanie tylko po co wkladac dwumas tam gdzie go nie ma skoro wszyscy chca go wypier....
  18. tez jestem ciekawy ale marnie to widze choc pismo z kancelari daje jakas nadzieje plusem napewno jest to ze wahacze montowal warsztat smochodowy 3maj kciuki [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 21:33_________________________________________________To napisze cos moze odnosnie tematu wytrzymalosci zawieszenia u mnie w passacie b5 wymienilem caly komplet zawieszenia z przodu firmy MG (nie mam pojecia co to za firma ) mam obecnie przejechane na nim 35tys km i tak prawe kolo juz stuka a lewe cisza wiec ogolnie jestem zadowolony bo cala opercaja wyniosla razem z ustawieniem zbieznosci 580zl po wakacjach kupuje znowu zestaw za 500zl i wymienie to co bedzie do wymiany a co dobre zostawie bo po co wymianiac to co jest dobre a plus tego mam taki ze sobie sam to wymienie
  19. do awx nie wsadzisz sprzegla od avf bo jest wieksze no chyba ze odrazu zmienisz skrzynie na 6 biegowa od avf
  20. 1Z zawsze mial jednomas i poczatkowe AHU tez chyba... afn zawsze mial dwumas
  21. jestes pewny?? mi sie zdaje ze afn i 1Z maja inne sprzegla...
  22. patrz lobro albo spidan to jest to samo co oryginal
  23. wazna najlepiej oryginaly albo dobrej firmy bo zdarza sie ze nowe tanie poduszki sa gorsze od wyrobionych oryginalow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.