Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wojtek nie wiesz gdzie jeździsz? Na b7 to ja sobie fotki strzelam Cabrio? Czyje? Chwalić się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę Sektor b10 na parkingu podziemnym matarnii
-
B7 Crew
Koledzy mam kilka pytań odnośnie elementów podsufitki sline a nie sline w b7 1. Czy plastiki słupków są takie same w B6 i B7? Mam na oku dobry stan z b6 właśnie do mojej b7 chodzi mi o wszystkie plastiki od ciemnej podsufitki sline 2. Czy półka tylna w sedanie jest w innym kolorze w wersji sline i nie sline? 3. Czy półka z B6 że składana kanapą podejdzie do B7 bez składanego oparcia? Z góry dzięki za pomoc
-
Elementy podsufitki B6 a B7
Koledzy mam kilka pytań odnośnie elementów podsufitki sline a nie sline w b7 1. Czy plastiki słupków są takie same w B6 i B7? Mam na oku dobry stan z b6 właśnie do mojej b7 chodzi mi o wszystkie plastiki od ciemnej podsufitki sline 2. Czy półka tylna w sedanie jest w innym kolorze w wersji sline i nie sline? 3. Czy półka z B6 że składana kanapą podejdzie do B7 bez składanego oparcia? Z góry dzięki za pomoc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może 19? Mi wstępnie pasuje
-
Błąd czujnika stopu
Stawiam na pompę absu. A kupiłeś o tych samych numerach? Czym kodowałeś jaki masz kabel? Spotkałem się z sytuacją, że po wymianie sterownika nie szło go żałować poprawnie niektórymi kablami. Tak samo jak nie wszystkie numery podchodziły.
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Ogólnie ładnie ale coś mi średnio leży ta przednia dokładka taka hmmm zbyt wysunięta moim zdaniem, ale jeżeli właścicielowi się podoba to najważniejsze Dawaj tylną dokładkę s-line i nakładki drzwi może wtedy ta dokładka z przodu nie będzie tak na pierwszy plan wychodzić. Pozdrawiam
-
Audi A4 B7 1.8 T Quattro
Mordka ładna Tył no tu są gusta i guściki - ja jestem na nie - dokładka s-line zrobiła by robotę Dopracuje się wszystko - jest tu z kogo czerpać inspiracje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Nooo w końcu
-
A4 B7 BlackUni, BLB OEM+
No się dzieje. Ja dobrze wspominam rezanie tego plus pakietu światło w drzwiach i nogach i jeszcze kilka innych rzeczy przy okazji wpadło.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Czarne lampy dodają charakteru - mod na duży plus
-
Brak wiązki i wzmacniacza w Audi A4 B6 Avant
No o to chodzi, że ich nie ma... Podesłałem Ci wcześniej temat o tym. Tam jest napisane, że musisz te piny obsadzić.
-
Montaż klimatyzowanego schowka
To zależy od długości rurki, jeżeli robisz na nie ori zestawie to musisz sam wymierzyć. W ori rurce wypada mniej więcej na środku. Niedawno rezałem taki efekt :
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
I dodane do obserwowanych
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Adaś weź tak z czystej ciekawości podrzuć jakiś link do tego - chociaż u mnie w czerni one znikną Swoją drogą jak to montowałeś?- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dzięki teraz ładnie się komponuje z kierownica, nawiewami i pokrętłami od radia. Aktualnie jest RRC Interior Detailer i RRC Interior Dressing ogólnie na żywo chyba się tak nie błyszczy. Bądź co bądź maty, które do tej pory używałem średnio mi pasowały plastiki po nich wyglądały jakby były zamglone a nie matowe. Może kwestia znalezienia innej chemii. Grunt, że to nie plak- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Według mojej żony była by to kolejna rzecz do urwania przy przejeżdżaniu przez próg spowalniający Ładnie siadło- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
I to jeszcze jak- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dzięki. Gałka chinol ale ku mojemu zdziwieniu dość solidna https://a.aliexpress.com/_BTL3Mt- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i kolejna mała zmiana Z racji, że kiera ma srebrne wykończenie MF to postanowiłem zmienić wykończenie kubka wizytownika no i ESP wpadło w ori kolorze bo regenerowane pomimo, że ładne drażniło mnie innym odcieniem. Więc było : Jest:- B7 Crew
No mogło tak być bo pomiary bez kierownicy powietrza były i zaślepką w zderzaku- B7 Crew
Co do dobrego stanu to nie przesadzajmy... Różnie bywa. Wojtek @ZiewalTy ostatnio zmieniałeś klosze na nowe? Gdzie kupiłeś? Mały edit : Wojtek kupił jednak używki. - Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)