Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Kamilku Ty pomysł jak tu lampy od by7 przerobić
  2. Sprawdzałeś kable w przelotce między słupkiem a drzwiami czy się nie przecięły?
  3. Matowe Alu tu widać :
  4. No więc wpadła kolejna mała rzecz do audi Baaaaa nawet żonka skwitowała, że ładnie wygląda Gałka a4 b8 s-line
  5. No ładnie ładnie Czym zabezpieczony lakier po polerce?
  6. Więc... Hmmmm.... Dekory na pewno zdecydowanie lepsze od drewna to ogromny plus. Rns - klasa i kolejny wielki plus. Ale... Kurcze muszę zobaczyć ten środek na żywo - bo na zdjęciach mega ciemna deska jest. PS. Z dużym naciskiem na "na żywo" mając na uwadze obecną sytuację
  7. Nie wiem czy nie było by lepsze zastosowania filtra na rca szumowego - jest tego od groma na allegro - kiedyś w poprzednim aucie ściągało mi alternator i zastosowanie filtra pomogło - dźwięk był czysty.
  8. No taki szum to porażka... Sprawdź masy. Czy szumi cały czas? Czy tylko na włączonym silniku? Albo tylko z włączonymi światłami? Czy szum zmienia natężenie gdy np. Dotkniesz ekranu radia? Albo gdy dotkniesz wiązki za radiem? Świst silnika w radiu pojawia się często gdy alternator zdycha - szczotki, regulator napięcia. Tak tu musisz posprawdzać w ukrytym menu ustawienia ja mam tam osobną zakładkę volume i mam wszystkie ustawienia dźwięku. Niestety ja mam inna markę i zapewne inaczej jest to rozwiązane.
  9. https://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)
  10. Co Ty się moich stołków czepiasz ? Przecież jeszcze roku nie mają a przedtem placki były.
  11. A Ty sypać musisz Na kogoś zganiać trzeba dla zasady Moje idą ale jak krew z nosa ... a zamówione na koniec stycznia - czekam jeszcze na dwie do Audi oczywiście
  12. Mało ostatnio się w temacie dzieje... Żona dała bana na mody Ale spokojnie zbieram wszystkie zaskórniaki do świnki Kilka dni temu przyjechały poduszki od majfrendów - mam nadzieję, że bez gratisu Dodatkowo wpadło małe spa bo już patrzeć na samochód nie mogłem ...
  13. Jeżeli wysyłka z UK to jeszcze kilka miesięcy temu nie było by większych problemów - teraz trzeba to sprawdzić Co do radia - to wielu forumowiczów ma i poleca XTRONSy Ja akurat mam inne. Ja zamawiałem swoje z chin - dhl'em - szło 3 dni - sprzedający wypełnił prawidłowo wszystkie kwity i miałem do dopłaty 75 zł (o ile dobrze pamiętam kurierowi) z tytułu VAT i cła. Polityka DHL'a i innych firm kurierskich różni się znacząco od Poczty Polskiej - DHL zawierza swoim klientom pod względem prawdy w dokumentach celnych - tylko w skrajnych przypadkach może otworzyć paczkę czy skanować jej zawartość (baaardzo baaardzo rzadko to się dzieje) - jednak tu masz pewność, że opłaty zostaną dodane jednak właśnie na podstawie dokumentów. PP natomiast nie ufa dokumentom (najczęściej) - więc jak już Ciebie złapią to dowalają cło/vat na podstawie zrzutów transakcji itp. W dziale audio jest wątek o stacjach na andrutkach Poza tym polecam rozejrzeć się np na forum XDA - gdzie tego typu urządzenia są prześwietlone dość skrupulatnie. Pozdrawiam, Darek
  14. No Krzysiek, podziwiam jak poprzednie audi dach z pilota - props
  15. To kiedy malowanie i montaż? Kurczę, szkoda, że nie S(ex)-line
  16. Od pewnego czasu ciągle świeci mi się ESP na fisie i nie da się go wyłączyć - nie mam niestety aktualnie dostępu do vaga. W B7 pod klimatronikiem jest czujnik z tego co pamiętam przyspieszenia poprzecznego (dual sensor ESP) nie ruszyłeś kostki? Albo nie uszkodził się?
  17. W tych lampach masz dwa dodatkowe przewody. Bodajże czerwony i niebieski. Czerwony podpinasz do szarego z niebieski paskiem - to jest plus z podświetlenia samochodu. Jest on w kostce któregokolwiek z podświetlanych przełączników, kostce "ściemniacza" deski, kostce podświetlanych nawiewów, kostce podświetlanej popielniczki/zapalniczki. Drugi kabel niebieski do podpinasz do przewodu brązowego instalacji elektr. auta. Znajdziesz go np. w iluminacji popielniczki to jest minus. Wtedy gdy masz otwarte drzwi pali się biały led gdy zamkniesz drzwi a masz włączone światła to pali się czerwony jak na filmiku.
  18. To już wedle uznania. Najlepiej kabel, skończyć oczkowym konektorem i pod wybraną śrubę podlaczyć. Tak a masę z pomarańczowej kostki za podstopnicą. Polecam zamontować ledy od @Tomnik te z tego filmiku u mnie. Do nich potrzebny będzie jeszcze kabel z iluminacji -)ja brałem z iluminacji popielniczki.
  19. No mam lakiernika - zaprawki blacharskie też zrobi itp. pod warunkiem, że nie trzeba wspawywać dużych elementów - jak coś @kamtka odezwij się na priv dam Ci namiar - to jest starszy facet malujący w garażu ale robi to dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.