Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Mi kiedyś w B5 tak wydech puścił na autostradzie 200 km od domu to po dojeździe na miejsce, z dziewczyną, jeszcze przez pół godziny po wyjściu z samochodu do siebie krzyczeliśmy.
  2. A płyn gdzie kupowałeś i ile płynu poszło?
  3. No niezły syf. Też bym musiał taki zabieg przeprowadzić - jakiś patent masz na to?
  4. Dla takich łosi to jest osobny kociołek w piekle przygotowany. Też polecam ori u siostry w b6 są zamienniki i o kant tyłka potłuc.
  5. Weź mnie nie strasz myślałem, że BKE jest nieśmiertelne ???
  6. Jak ja kocham eko diesle ??
  7. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Krystek13 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrzuć pasek osprzętu i zobacz wtedy jak silnik pracuje.
  8. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Krystek13 temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, na początek zmień nazwę tematu. Na postoju na wolnych obrotach też buja i trzęsie? Zrób sobie domowy test dwumasy bo coś czuję, że może to być to: rozpędź samochód do około 50 km na godzinę wrzuć piątkę i gaz do dechy jeżeli będzie szarpać i będzie słychać stuki na wysokości łączenia silnika ze skrzynią to na 90% dwumas. Poza tym może być wina jakiejś rolki/sprzęgła na pasku osprzętu - ja kiedyś tak miałem tyle, że u mnie bujało silnikiem na biegu jałowym - też niektórzy stawiali na dwumas jednak po samym zdjęciu paska osprzętu bujanie ustało - problemem okazało się padnięte sprzęgiełko alternatora. Pozdrawiam, Darek
  9. Póki co widzę plany jakieś są zawsze tak jest na początku nic a jak człowiek się wciągnie to leci. Ogrzewanie postojowe to brzmi jak Webasto z pilotem. Jeżeli chodzi o gaz to wiem, że w Lubiczu koło Torunia jest zakład który zna się bardzo na robicie. Poszukaj w dziale kujawsko-pomorskie na pewno będzie lepiej opisane bo nie pamiętam nazwy zakładu a gaz dawno temu miałem Póki co życzę bezawaryjności
  10. Nooo elegancko! Ja swojego dziś w końcu zaktualizowałem
  11. Z GPSu idzie poklatkowo. Z ECU odświeża nieco szybciej ale też jest nieznaczne opóźnienie.
  12. Do kolorowego FISa świetny dodatek polecam - wnętrze od razu odświeżone Ja swój kupiłem używany na forum 600 zł (najwyższa wersja). Na stronie qmatis wariant podstawowy 649 zł.
  13. No i wpadła wyczekiwana aktualizacja vfiz'a
  14. W pierwszej kolejności sprawdź kable w przelotkach mogą być przecięte. Podświetlenie przycisków działa normalnie? Co do szyby kierowcy możesz zrzucić boczek i zobaczyć w jakim stanie jest mechanizm - może linki się blokują. Pozdrawiam, Darek
  15. Dupka wygląda elegancko ???
  16. Pffff u mnie już dawno przekroczone 300+ A tak serio to drugiego tyle bezawaryjnie
  17. Koledzy, dopiero dziś mogę na spokojnie wszystkim podziękować za życzenia Dziękuję!
  18. No elegancko wygląda. Ja też czaję się za listwami progowymi ale w czerni całe - bez sreberka
  19. Koledzy, Nastał ten dzień - życzcie powodzenia i trzymajcie kciuki
  20. Na początek aby ładnie wyglądało i po Bożemu - uzupełnij swój profil. Należy zmienić w kodowaniu licznika korektę spalania - jak jesteś z Gdańska lub okolic to możesz pojawić się na jakimś spocie to Ci ogarnę - jednak w 3mieście będę dopiero po 9.08

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.