Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Mi kiedyś w B5 tak wydech puścił na autostradzie 200 km od domu to po dojeździe na miejsce, z dziewczyną, jeszcze przez pół godziny po wyjściu z samochodu do siebie krzyczeliśmy.
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
A płyn gdzie kupowałeś i ile płynu poszło?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Ale mruczy
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
No niezły syf. Też bym musiał taki zabieg przeprowadzić - jakiś patent masz na to?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Bajera
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Dla takich łosi to jest osobny kociołek w piekle przygotowany. Też polecam ori u siostry w b6 są zamienniki i o kant tyłka potłuc.
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Weź mnie nie strasz myślałem, że BKE jest nieśmiertelne ???
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Jak ja kocham eko diesle ??
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Zgadzam się z @Adam87 Czekamy na foto
-
Witam
Zrzuć pasek osprzętu i zobacz wtedy jak silnik pracuje.
-
Witam
Cześć, na początek zmień nazwę tematu. Na postoju na wolnych obrotach też buja i trzęsie? Zrób sobie domowy test dwumasy bo coś czuję, że może to być to: rozpędź samochód do około 50 km na godzinę wrzuć piątkę i gaz do dechy jeżeli będzie szarpać i będzie słychać stuki na wysokości łączenia silnika ze skrzynią to na 90% dwumas. Poza tym może być wina jakiejś rolki/sprzęgła na pasku osprzętu - ja kiedyś tak miałem tyle, że u mnie bujało silnikiem na biegu jałowym - też niektórzy stawiali na dwumas jednak po samym zdjęciu paska osprzętu bujanie ustało - problemem okazało się padnięte sprzęgiełko alternatora. Pozdrawiam, Darek
-
AUDI A4 B7 Avant CNV
Póki co widzę plany jakieś są zawsze tak jest na początku nic a jak człowiek się wciągnie to leci. Ogrzewanie postojowe to brzmi jak Webasto z pilotem. Jeżeli chodzi o gaz to wiem, że w Lubiczu koło Torunia jest zakład który zna się bardzo na robicie. Poszukaj w dziale kujawsko-pomorskie na pewno będzie lepiej opisane bo nie pamiętam nazwy zakładu a gaz dawno temu miałem Póki co życzę bezawaryjności
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Może być go słychać na dziurach - jak skacze
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Nooo elegancko! Ja swojego dziś w końcu zaktualizowałem
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mało profesjonalnie? Kurza stópka ...mój jest w bąbelkowej
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Z GPSu idzie poklatkowo. Z ECU odświeża nieco szybciej ale też jest nieznaczne opóźnienie.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Do kolorowego FISa świetny dodatek polecam - wnętrze od razu odświeżone Ja swój kupiłem używany na forum 600 zł (najwyższa wersja). Na stronie qmatis wariant podstawowy 649 zł.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
Elektryczne szyby - problem
W pierwszej kolejności sprawdź kable w przelotkach mogą być przecięte. Podświetlenie przycisków działa normalnie? Co do szyby kierowcy możesz zrzucić boczek i zobaczyć w jakim stanie jest mechanizm - może linki się blokują. Pozdrawiam, Darek
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Dupka wygląda elegancko ???
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Pffff u mnie już dawno przekroczone 300+ A tak serio to drugiego tyle bezawaryjnie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Koledzy, dopiero dziś mogę na spokojnie wszystkim podziękować za życzenia Dziękuję!
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
No elegancko wygląda. Ja też czaję się za listwami progowymi ale w czerni całe - bez sreberka
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
Różnica w spalaniu
Na początek aby ładnie wyglądało i po Bożemu - uzupełnij swój profil. Należy zmienić w kodowaniu licznika korektę spalania - jak jesteś z Gdańska lub okolic to możesz pojawić się na jakimś spocie to Ci ogarnę - jednak w 3mieście będę dopiero po 9.08