Treść opublikowana przez DivaynEays
-
gdziw zrobić hybryde
Masz osób nawet nie wie jak ważny jest pierwszy start turbo w aucie i jak do tego podejść
-
Turbo GT2871 do 1.8t
N(ssący) i K(wydech), Nka to praktycznie 1:1 charakterystyka Jtki, a co do K to nie wiem jak dużo od J się różni
-
Turbo GT2871 do 1.8t
W razie czego to mam wałki z wolnossaka na handel ?
-
Przeplywka 3 cale do b6 1.8t
Pucha z AWX starego + obudowa przeplywki bez kierownicy powietrza lub też s3
-
Kolektor wydechowy hi-flow
Jak już to kolektor baran z turboworks, jeżdżę już 2.5roku na nim po grubszych modach i nie ma z nim problemu.
-
Zwykłe turbo czy hybryda?
Jaki kolor dymu? A co do hybrydy to kwestia jeszcze jaka. Są hybrydy, które można włożyć i jeździć na seryjnym sofcie bez problemu
-
Nowicjusz prosi o pomoc i dobre rady na temat tuningu A4 B6 1.8T
1. Oczywiście, robisz logi i wszystko widać czy auto trzyma parametry seryjne. 2.na 250km to szykuj ok 7 tys o ile niespodzianek większych nie będzie (hamulce już wliczone) 3. Nie ma co wkładać kompletów. Lepiej włożyć poszczególne części różnych producentów. 4. Zależy od modyfikacji 5. Wtryski 380cc, dsmic lub fmic 550x180x65, tip najlepiej sztywny, turbo hybryda, sprzęgło awx, downpipe to totalne minimum przy wydechu i hebel conajmniej 320 na przód. Oczywiście możliwe, że wyjdą dodatkowe rzeczy typu pompa paliwa, zaworki, wężyki, czujniki itp.
-
B6 DIVISION
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Rotinger HP+ klocek ferodo/EBC/textar/jurid/pagid/gafler- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
jak kupisz to za 80-90zl za 5l to wtedy cena jest adekwatna, wątpię, ze do dostania w takiej kasie- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
3xtak- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Xlcean to olej do klekota to po 1, a po drugie to mineralka średniej jakości w nieadekwatnej cenie.- Prośba o analize logów. 1.8t BEX ośka
To zalej 98 i ponów logi grupy 20. Choć jak na moje do 0 cofek nie naprawi i coś tam jest nasrane jeszcze, ale okaże się- Prośba o analize logów. 1.8t BEX ośka
Cofa zapłon jak po*@#ny. Jakie paliwo, ile mają świece i cewki?- Turbo GT2871 do 1.8t
zawory prowadnice.- Intercooler bex do 150konnej jednostki
nie obleci. Jeden IC to jest za malo nawet na seryjna moc.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie koniecznie musi wejsc ja u siebie musialem dystans dolozyc bo zacisk haczyl o ramie felgi, wiec to tez kwestia ich ksztaltu a felga wlasnie o takich parametrach jak piszesz.- Turbo GT2871 do 1.8t
Pasuje, praktycznie kazda 20V pasuje. Glowice nalezy przezbroic po stronie wydechowej na graty z 1.8T- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
W automacie chcesz zostawic?- gdziw zrobić hybryde
Turbo pewnie od Geremiego ???- gdziw zrobić hybryde
Gwarancja nie obejmuje a) fantazji tunera b) niesprawności mechanicznej samochodu. Skoro turbo w jednym aucie za każdym razem wygląda tak samo i dostaje instrukcję co sprawdzić i zrobić, ale petent wie lepiej to cóż Nie jednej rozmowy bylem świadkiem z klientem, jak z turbem(rzekomo, bo nie zawsze wina leży w turbosprężarce) było coś nie tak po chwili rozmowy padało hasło "odsyłaj, sprawdzę", przychodziło było weryfikowane. Był fuckup ze strony Geremiego (czy nawet materiału) przerabiał, odsyłał i koniec gadki.- gdziw zrobić hybryde
Skoro problem jest to odeslij turbo na gwarancję. Jest rok bez limitu kilometrów. Ja jeżdżę 2.5 roku na jego suszarce i zero zużycia, masa osób lata również.- ic 230 do 1.8t
Pokaż zdjęcie auta z przodu, żeby było przez kratki widać rdzeń. Jaka średnica rur?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Na 99% do wymiany dyfer (wal razem ze skrzynią też z resztą, do tego wybierak i łapa z poduchą. Że skrzynią GVE współpracuje dyferencjał ETS seryjnie, ale ETT ma takie same przełożenie główne jak i ETS. Są też inne pewnie o takich samych przełożeniach, ale na pewno nie w bexie.- 1.8 T BFB - uboga mieszanka?
Naprawiło się auto - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7