Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. W B6 nie mam modułów ani wogule składanych lusterek. Do B7 są, tylko niewiem kiedy zamontuje
  2. Pasuje do całości
  3. Pięknie Panie Moje też już leżą coś koło 2-3 lat
  4. Fajna furka Do listy modów dorzucić quattro i będzie pięknie
  5. Biere komplet To będę miał 2 kpl. zwykłych do sprzedania...
  6. Kamil, to w kwietniu ogarniemy te lampy do mnie.. tylko szkieł nie moge znaleźć
  7. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @MaTeo85 a weź napisz, jak możesz, co potrzeba do zmiany na servotronic?
  8. Ew. rolowanie błotników
  9. Po taniości... ale bieda edyszyn to to nie będzie
  10. I tak się wydłuży lista
  11. Uuuu, co się tu będzie działo
  12. No widzisz jak ładnie Plany podejrzewam się zwiększąWiększość klubowiczów nie przewidywała połowy swoich modów Mówisz, że planujesz na tor pojechać?? Ciekawie..
  13. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak masz auto to czyli jest się czym pochwalić
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kolego załóż temat z autkiem.
  15. Kilku rzeczy w B6 brakuje względem twojej Ale dzięki również za miłe słowa Będę śledził temat..
  16. O kur.. fajna B6 Żeby moja chociaż w połowie tak wyglądała... to już będzie dobrze
  17. Łukasz gratulacje A-szósteczki Koło wiosny cza obmacać
  18. Kurła Karol, już tyle czasu a jeszcze nie ma Aira Nie no żartuję, kawał dobrej roboty zrobione Cieszy oko jak się patrzy
  19. Kamli, co tu dużo pisać...
  20. Gratuluję zakupu autka
  21. Uuu, vfiz???
  22. 2 mody w tym roku a mamy już 22 grudzień....
  23. Cześć @Dev dałbyś rade rozkodować vin do quada??? Jaki silnik, ile koni, takie tam podstawy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.