Treść opublikowana przez Adam87
-
Spociki w Kielcach
Rs4 i biale subaru znam RS4 to ta co mam fote w moim temacie.. Napewno jechali się pościgać
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jest na grupie B6 DIVISION.
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Pięknie jest
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Elegancko Wyślij coś do kalendarza
-
B6 DIVISION
Dzięki. Zamawiam je też do B6
-
B6 DIVISION
Kamil a weź podrzuć te co mi zaproponowałeś. Te białe.
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
To chyba zaślepka.
-
B6 by m4jk3l
Fajne autko Kolor jak w mojej B6 Powodzenia w modach i informuj o wszystkim
-
S8
Kurła, fajna eseczka Bezawaryjności i Powodzenia
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
To super Pozdrawiam
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Jak zawsze pełna profeska
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
No Damian taki tunel, Piękna sprawa Gdzie taki wyczaiłeś???
-
SHADOWLINE B8 3.0 TDI Quattro [in progress] = Pompei = Brakes 356/330 = AKTYWNY WYDECH =
Bajerka Nawet w takim czasie autko jest dopieszczane
-
Wymiana uszczelniaczy pd
Dokładnie. Zadzwoń tam. Napewno ogarną..
-
B6 DIVISION
Grzesiu, fajna sprawa by wyszła z tym jakby pasowało. I taniej napewno..
-
B6 DIVISION
Znalazłem taki temat.. może coś da...
-
B6 DIVISION
Kamil u Ciebie tak jest???
-
B6 DIVISION
To ciekawe jak to u mnie będzie w B6. Bo nie dość, że trzęsie przy hamowaniu to jeszcze wydają mi się słabsze niż te co mam w B7.
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Wiadomo Ty masz być najbardziej zadowolony Więc, jak tak jest to znaczy, że moda można odhaczyć i next
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Niestety nie... a szkoda. Chyba, że jest opcja żeby odblokować
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
O wiele lepszy. Najpierw miałem koncerta i zmienilem na leda to już było słychać różnicę, a teraz jeszcze jak doszło bose to już wogule.. Ta pauza faktycznie występuje między utworami, ale jak dla mnie nie jest to aż takie odczuwalne.
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
No teraz jest miodzio Sam mam RNSE LED i też jestem mega zadowolony, a jeszcze po zmontowaniu BOSE... Jaki moduł bluetooth będziesz montował??? Będzie p&p do rnse???
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Czyżby LED