Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. W a3 przeciagnąłem NGK BKUR6ET-10 do 80 tys. Poza szarym nalotem od lpg nie widać było zużycia na elektrodach.
  2. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jak lampy z przeróbki to może tam siedzieć od d1s do d4s.... otwórz pierw lampę i będzie wiadomo.
  3. Zapewne auto po dzwonie przodem i lampy zwykłe wsadzone zamiast xenonów. A informacja o niezamkniętej klapie wlewu paliwa to była opcja na USA z czego kojarzę.
  4. Jaki chcesz można d2s lub d4s,te drugie są mniejsze i na nowsze palniki. Tak czy siak trzeba trochę porzeźbić w lampie by się zmieściły. Nic nie jest p&p. Ja polecam hella jak te zdjęcia,są malutkie i łatwiej je zmieścić niż koito.
  5. pila24 odpowiedział(a) na Kojaczenko temat w 2.4
    Sprawdź błędy w silniku,możliwe że jest uszkodzony przewód od wtryskiwacza benzynowego,albo gazownik tak zlutował że puścił.
  6. Zmienisz projektory i będzie Europa.
  7. Po włączeniu drogowe z h7 będą świeciły nie tam gdzie trzeba. Ja po przykreceniu projektora odłączam zasilanie cewki przesłony i sprawdzam czy po włączeniu drogowych h7 światło jest odpowiednio skierowane wzdlęgem lini odcięcia z projektora. Jak nie odłączysz cewki przesłony to nie zobaczysz czy światło h7 świeci tam gdzie powinno.
  8. Noga projektora haczy minimalnie przez co nie da sie równo ustawić. Adapter przekręcić to żaden wyczyn
  9. Antena immo jest w miejscu gdzie kluczyk wkładasz. Sprawdź błędy w liczniku.
  10. Odczytać błędy w liczniku najpierw. Możliwe ze antena immo szwankuje.
  11. Mój mechanik musiał moje 15 sto letnie wykręcić,4 godziny zabawy ?
  12. U mnie ustawienia na telefonie mają duży wpływ na dźwięk,tylko ze ja mam jakiś zwykły moduł bt podłączony pod aux. Ale jakość dźwięku jest dobra i niski poziom szumów.
  13. Możesz we wszystkich,aczkolwiek ten jeden od strony kierowcy to tak ze 3 godziny za pierwszym razem ? Reszta jest pod schowkiem pasażera i dostęp jest bezproblemowy. Jak wymienisz wszystkie to nie powinny stukać ani zawieszać się w pozycji max-minimum. Powinny działać od strzała ale warto zrobić nastawy podstawowe w grupie 1.
  14. Silniczki się nie psują tylko potencjometry które są w środku obudowy. Kilka postów wyżej masz link do potencjometrów. Wymienisz i spokój na lata.
  15. Do b6 wystarczy zwykły tani kabel KKL z allegro i darmowy program vcds 1.2 lite w wersji pełnej. Zrobisz tym wszystko co potrzeba (diagnoza,błędy,adaptacje,kodowanie).
  16. Przez bt idzie dźwięk zależny od urządzenia które emituje ten dźwięk. W ustawieniu korektora telefonu możesz zmienić barwę oraz podbić głośność.
  17. Na długo moje czyszczenie potencjometra nie zdało się bo silniczek żył nadal własnym życiem. Zamówiłem 3 potencjometry z alledrogo i silniczek od exeo który doszedł dziś (miałem brać całą nagrzewnice z 2010 za 90zl ale ktoś z was mi ją buchnął ? ). Silniczek zamówiłem na prawą a nie na lewą stronę... zmiana potencjometru na nowszy i póki co jest git. Cała wymiana (bez górnej śrubki tym razem) 34 minuty.
  18. Raczej chodzi o twardość gumy,stara guma na mrozie robiła się twarda jak kamień i przenosiła wibracje zamiast tłumić. Dodatkowo wymieniłem poduszkę skrzyni na nową. Luźne sworznie to brak stabilności podczas jazdy
  19. U mnie po wymianie wahaczy z regum auto stabilniej jedzie,nowe sworznie tak sztywne ze trzeba całej siły używać by je ruszyć. Ori juz latały sobie w każdą stronę. Co do wibracji to również zauważyłem ze są bardzo małe,wcześniej przy niskich temperaturach były mocne. Nowa guma zachowuje miękkość na mrozie i tłumi mocno wszelkie wibracje
  20. Mały moduł przykręcony na górze? Od xenonów. Wydaje mi się że uwaliłeś jedną linię can,stąd błędy w modułach single Wire operation. Spróbuj połączyć się z modułami ,usunąć błędy i porobić testy podzespołów. Ogólnie to źle to wygląda i przypuszczam że uwaliłeś kilka modułów ,ale mam nadzieje że się mylę i to poprzez uszkodzoną linię can szaleją. Diagnozowanie samochodów – sieć CAN WWW.AUTOEXPERT.PL Technika i technologia stosowana w samochodach w bardzo szybkim tempie się zmieniają, a co za tym idzie – muszą zmieniać się również narzędzia stosowane przez serwisy samochodowe. Konieczne jest również stałe...
  21. Odpal vcds i zrób w test modułu mce,zobaczysz wówczas czy wycieraczki ruszą i odczytasz ewentualne błędy. Mce jest pod osłona kierownicy,obok bezpieczników.
  22. O lampce w podsufitce,a to dlatego że w module komfortu masz zapisany sygnał crash data,nie oznacza to że poduchy wystrzeliły ale sygnał z modułu airbag poszedł do modułu komfortu i dał sygnał do zapalenia lampki,awaryjek i odblokowania zamków. Często po tym sygnale lampka świeci i nie daje się zgasić przyciskiem. A ten moduł masz nadal podłączony?
  23. Po tych błędach które Ci wywaliło sądzę iż jednak coś nie poszło z podłączeniem modułu BT,masz fotki swojej instalacji do bt? Sprawdź pozostałe bezpieczniki,oby to one poszły a nie moduły. Chyba po lini K puściłeś +12v,albo po Canie. Sprawdź czy lampka Ci nie świeci bo zaraz aku padnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.