Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Daj elektrykowi by puścił zasilanie z głównej listwy napięciowej (za pedałami) poprzez przekaznik,który będzie uruchamiany z bezpiecznika nr 36 (zacisk 15 - czyli napięcie po włączeniu stacyjki).
  2. Niestety póki co nie mam czasu robić zestawów,może w marcu będę miał czas na to.
  3. Tak,trzeba tylko te wystające plastiki obciąć by wszedł w ori miejsce w lampce a4. No i wtyczka jest inna,więc potrzebujesz takiej z ori mikrofonu,lub lepiej-przerobić na uniwersalną wtyczkę 2 pin jak na foto poniżej. Oczywiście zaciskarka wskazana by zrobić to porządnie.
  4. W b7 jest czujnik przy zapięciu pasów właśnie. W B6 nie osobiście spotkałem się z taką funkcją,aczkolwiek na schematach b6 jest opcja czujnika zapiecia pasów.
  5. Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez włączonej dmuchawy,bez niej to w każdej porze roku szyby zajdą.
  6. Wyłączasz nagrywanie prędkości i tyle,sam nie korzystam z tej funkcji ??
  7. Ja dodam od siebie iż należy szukać modułów S,AA lub 8P1 (z exeo lub a3 8p lift). One dają radę,poza tym mikrofon polecam też z tych modeli aut poszukać,lub w ogóle jakieś nowsze z Octavii 3 itp. Mają większą czułość niż te ori starocie.
  8. To nie lodówka która ma na sztywno rurki z czynnikiem spięte i nic jej nie ubywa ? w aucie na uszczelkach ubywa,również przez same węże gumowe w małej ilości czynnik uchodzi. Szybciej lub wolniej będzie ubywało.
  9. Tam evoxy wchodzą p&p z czego kojarzę,ale w bixy. W zwykłe pewnie rzeźba jakas będzie. A że to lampy hella to klej twardy.
  10. Możesz odpalić bloki pomiarowe i włączyć na chwilę grzanie szyby by pokazało parametry,bo nie wydaje mi się że po kilku sekundach szyba pęknie. Musi być coś nie tak ze sterownikiem ogrzewania szyby,trzeba odczytać jakie napięcie generuje podczas grzania szyby.
  11. W aso to często praktykanci robią... Jak masz vcds to zrób zrzut z bloków pomiarowych podczas grzania szyby.
  12. Ale to jego kolejna szyba która się przegrzewa. Dziwny temat.
  13. Nalepa tylko,w dodatku schowana pod pasem przednim.
  14. Były d2s w b6 w zwykłych xenonach w pierwszym roku produkcji,z tym odczytaniem z lampy jest problem,trzeba ją odkręcić by odczytać nalepkę ?
  15. Są straty na przewodach i jest to normalne,jezdzij aż aku padnie.
  16. pila24 odpowiedział(a) na dawid12 temat w Audi A4 B6/B7
    Numer ma się zgadzać,nieważne z jakiego auta.
  17. U mnie podobnie za 2.4,nieco ponad 500 zł z NW.
  18. Gdybyś go fizycznie uszkodził to nie działał by. To wygląda na wywalony soft ,szukaj innego z najwyższym H i S na naklejce,najlepiej H32/S33
  19. Nie mogę zmienić bo płyty nie odczytuje,mieli mieli aż zatrzymuje ją i nie wywala błędu. Nagram na jakąś lepszą płytę,bo ta prawie przezroczysta jest ? laser jest zdrowy w tej navi.
  20. Dzięki za wrzutkę,strasznie ciężko coś znaleźć do tego grata. Wypaliłem płytkę,poszła aktualizacja,reset i nie czyta płyty franca jedna ? i dalej szwabski.
  21. pila24 odpowiedział(a) na Digital566 temat w Audi A4 B6/B7
    Dostań się do wtyczki silniczka wycieraczek przednich i zobacz czy nie jest zielona w środku.
  22. Jak soft nie pomoże to kolega powyżej zapewne wysyłkowo Ci ogarnie,bo dasz do jakiegoś amatora elektroniki który pierwszy raz będzie rnse rozkręcał i karnik dla ptaszków będzie można z takiej navi zrobić.
  23. RNS-E Firmware | Home RNSE.PCBBC.CO.UK RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps Jak nie pomoże czyszczenie firmware i ponowna jego instalacja to tak jak pisał @Tom A4 - płyta główna powoduje usterkę.
  24. Jak znasz angielski to mogę polecić stronę na której można zassać soft do rnse i soft do wyczyszczenia softu radia (jedynie będzie można update zrobić po takim czyszczeniu,więc laser musi być sprawny inaczej cegła z radia będzie ).
  25. Na używanych czujnikach może być tak że pomiar poza zakresem wywala w piku i błąd już jest w sterowniku. A taki pik na multimetrze ciężko złapać. U mnie tak było z ori czujnikiem,na mierniku ok a podczas jazdy wywalał na ułamek sekundy. Póki co mój chiński sensor nie wywala baboli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.