Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na Netsuu98a temat w 1.6
    Słusznie pisali ze kat zapchany. Żaden magiczny środek nie wyczyści kata,możliwe że Twój się pokruszył już.
  2. To mniej więcej ile na 1000km łyknie teraz? Ja żałuję że nie przejrzałem swojego jak był na stole,bo teraz ma opory by wystartować ?‍♂️
  3. pila24 odpowiedział(a) na jarek0495 temat w 1.8T
    Błędów może nie być,a mimo to któryś z czujników może przekłamywać. W blokach pomiarowych na zimno sprawdzić temperaturę silnika.
  4. Fotkę wklej
  5. Nad lampką jest,ściągniesz lampkę i wymacasz
  6. Gdzie zamawiałeś?
  7. pila24 odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Z odkręceniem jarzma z tyłu to właśnie może być kłopot przez te śruby.
  8. Podłącz się pod komputer i odczytaj błędy,bo powodów może być kilka.
  9. To z drugiego linku to separator,bez niego radio nie złapie żadnych stacji
  10. Gdybyś bliżej mieszkał to byś podjechał z radiem i bym Ci ogarnął ten adapter,a co do mapy to myślę że można połączyć telefon z radiem (coś ala android auto) I będzie mapa zawsze aktualna.
  11. Twoje radio już ma can bus dekoder z czego widzę,więc dokładanie kolejnego to wywalanie kasy w błoto i problem z canem. Coś podobnego tylko bez tej elektroniki potrzebujesz.
  12. Tylko brak opisu przy radiu który pin od czego we wtej wtyczce,może jest tam jakich chiński zgodny standard i wszystkie mają takie same wyjścia... jakby pasował by trzeba by było dorzeźbic taki adapter jak poniżej ale pełny (czyli z rządem dolnych pinów w dużej wtyczce). Do tego kilka przeróbek i by działało bez żadnych dodatkowych adapterów. No i separator antenowy do zasilenia wzmaka anteny. https://allegro.pl/oferta/samochodowy-adapter-opel-2005-iso-12133958470
  13. A masz wtyczkę od tego radia,taką z drobnymi pinami od gniazd AV in/out? Tam są wyjścia do wzmaka
  14. pila24 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Sprawdź jakie masz kodowanie modułu zasięgu świateł nim zaczniesz robić jakieś nastawy.
  15. pila24 odpowiedział(a) na pawel3001 temat w Audi A4 B7
    I zderzak pod spryskiwacze za kolejny 1000 zł ?
  16. Ja słyszę różnice nawet jak balans przesunę w radiu o 1 kreskę ?
  17. Zaproś kogoś do auta i niech nasłuc**je gdzie pojawia się dźwięk,niech pierw siedzi z tyłu i słucha czy to z bagażnika nie dochodzi,obstawiam luźną nakrętkę która została gdzieś zgubiona.
  18. Na początku wciągał 0,8L jak kupiłem..(silnik obrzygany olejem),po uszczelnieniu wciągał 0,5L,kilka płukanek i teraz pobiera 0,25L. Ale myślę że większość idzie przez uszczelniacz wału. Te v6 zawsze wciągają więcej oleju niż R4 (nie licząc ALT ?).
  19. O to grubo było,u mnie wciąga 0,25L na 1000km niezależnie od stylu jazdy. Ale u mnie część tego ubywa przez uszczelniacz wału od strony skrzyni. Ale póki co to nie mam ochoty skrzyni zwalać.
  20. Oficjalny ostatni to 0650,reszta to jakieś twory amatorów. Jedyne konkretne softy na tej stronie, https://rnse.pcbbc.co.uk/eu-firmware.php
  21. Odczytaj błędy z radia,powie co boli. Często przewody antenowe we wtyczce szwankują
  22. A widzisz,przetarłeś szlaki dla użytkowników exeo na tym forum z lusterkiem. Niby drzwi skopiowane z a4 ale patent z lusterkiem zupełne inny. Może straciłeś czas na ściąganie ramki,ale ile teraz osób go oszczędzi czytając ten wątek,a też mając urwane lusterko w exeo ?
  23. Jak pierwszy raz to trochę roboty będzie,ja u siebie wygłuszałem wszystkie drzwi to ściągnięcie ,zalozenie ramki i spasowanie zajmowało mi 30 minut. https://youtu.be/Xra6Fqd5ffs
  24. Cały stelaż z podnośnikiem szyby mialem na myśli,odkręcisz od poszycia drzwi i będzie dostęp
  25. Pod zaślepką u Ciebie nie ma śruby od lusterka,przecież w exeo lusterko wchodzi poszycie drzwi. Prawdopodobnie będziesz musiał demontować ramkę drzwi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.