Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Racja w sankach Quattro są wspawane dodatkowe tulejki gwintowane ciężko dostać takie sanki jedna jest widzę, ale raczej przyspawamy do mojej bo była piaskowana i malowana i w idealnym stanie jest, jeszcze poczekam może ktoś odpowie w sprawie podwozia czy tam są jakieś wspawane tulejki gwintowane.
  2. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć panowie. Mam pytanie do znawców Quattro i ośki a dokładnie to jeszcze samochód cabrio. Poniżej przesyłam dwa zdjęcia z lewej strony jest to Audi A4 B6 Cabrio z tym że w Quattro z prawej strony jest to Audi A4 B6 Cabrio fwd moje, pytanie o wzmocnienia podwozia te grube płaskowniki czy one występowały tylko w Quattro? czy też w ośce dodam że u mnie tego nie ma. Nie ma nawet otworów w belce tych dodatkowych w budzie nie wiem jeszcze bo nie zerkałem pod plastiki ale z tyłu normalnie te wzmocnienia są więc pytanie czy ktoś tego nie przekręcił i założył kołyskę ze zwykłego fwd czy w tym modelu co ja mam nie występowały te wzmocnienia z przodu?
  3. morelo odpowiedział(a) na Firo temat w 1.8T
    Mam oryginalną nową gdybyś chciał, nawet dwie
  4. Ewentualnie jak masz możliwość to wyślij mi ten Soft, zerknę ewentualnie poprawię za friko
  5. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Faktycznie czemu to nie jest przy zawieszeniu tylko przy silniku tego nie wiem.
  6. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie a pomógłby ktoś jeszcze i sprawdził numer śrub którymi się to przykręca? ja mam petke ale nie znalazłem tam czegoś takiego
  7. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szybkie pytanie, czy wsporniki wzmocnienie podwozia w Audi Cabrio B7 były takie same jak w B6 Podaję numery z b7 8H0199401i 8H0199402
  8. Kolego a gdzie ja napisałem że on zaczął wczoraj i skończy w listopadzie lub w grudniu? Czytaj trochę ze zrozumieniem napisałem jasno, na razie ma kupę roboty moje zrobi w listopadzie lub w grudniu. W sumie to ja będę robił z nim
  9. Kiedy chcesz to robić? bo jak mi zrobi moje to będzie okolice listopada grudnia to może się podjąć twojego. Na razie ma kupę roboty.
  10. Więc tak, od turbiny idą 3 cale dp, później będzie zejście raczej na 2,5 cala do Y-pipe, a pójdzie na dwa tłumiki po 2,25 cala, środkowe zrobię takich jak u Ciebie BAQ exhaust, Widzę że po internecie polecają a tylne puszki mam buzera i na razie nie będę ich ruszał i zobaczymy co z tego wyjdzie. według tego co znalazłem w internecie taki przekrój rur bez problemu wystarczy na te moce poniżej informacja.
  11. morelo odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam stroker 420KM Z tym turboworks to właśnie czytałem tak po internecie że to wielkie 'G'
  12. morelo odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam teraz środkowy turboworks do niego wchodzi 3 calowa rura a od niego idą na 2,75 i dwie puszki buzzer, do 3000 jest naprawdę bardzo fajnie, ale od 3000 do odcinki to tak dre jape Że tym kabrioletem po przejechaniu 150 km ma się dość i później na drugi dzień cały dzień w głowie buczy, Co mnie podkusiło by takie ustrojstwo wepchać, ale to chyba środkowy buczy no i 3 cale tu chyba jest ogromny rezonans.. Pełen przelot.
  13. morelo odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6/B7
    O panie bardzo ładnie wykonane też właśnie o takim myślę to mojego Cabrio jak będę zakładał Quattro, proszę nagraj jeszcze filmik jak klapy zamknięte. Które to dokładnie są rezonatory i tylne puszki, Proszę podeślij link.
  14. Panowie czy ktoś się orientuje a może ktoś robił przekładkę w cabrio B6, z tego co pamiętam to kupiłem zestaw z B7 tylko nie był to Cabriolet, naprawdę już nie pamiętam czy to był sedan czy kombi bo było to kilku miesięcy temu zimą przymierzam się do zmiany. Tylko nie wiem czy to podejdzie wszystko. Kupiłem dosyć okazyjnie tu na forum więc nawet się nad tym za bardzo nie zastanawiałem, co prawda kolega twierdził że podejdzie. Kod skrzyni GVE
  15. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe czy moje też tak ruda złapie chyba kupiłem tam gdzie Ty na razie rok ok.
  16. Mam środkową puszkę turboworks i to w cabrio pełen przelot po 200 km nie chce ci się tym autem jechać już tak w głowie buczy. ile Hoffman liczy za taki wydech? Trzeba mu zostawiać samochód czy robi wysyłkowo będę wkładał Quattro na zimę to potrzebuję coś w miarę luźnego ale cichego.
  17. morelo odpowiedział(a) na Łukasz512 temat w 1.8T
    A planujesz podnosić moc więcej jak 350KM I 450NM? Bo jeśli nie, to nie ma sensu zmieniać na lepsze, szybciej korby zegnie niż te śruby zerwie.
  18. morelo odpowiedział(a) na TDI007 temat w 2.0T
    Z tego co mi wiadomo i jaki ja brałem, ma być z silnika 2.0 TFSI o wykorbieniu 92,8 i zębatka musi być na wale. Oczywiście zębatke pózniej zmieniasz na tą z 1.8 I zwracać szczególną uwagę na klina, który jest z przodu na wale, bardzo mają wybite już. np Wał Korbowy Tłoki korby 2.0tfsi bwa axx golf audi seat Zakliczyn • OLX.pl WWW.OLX.PL 650 zł: 650 zł: Witam sprzedam wał korbowy widoczny na zdjęciach , pochodzi z 2.0tfsi bwa Stan b.dobry bez wżerów , rys na gładzi Posiadam do niego panewki , oraz tłoki wraz z korbami . Cena za...
  19. morelo odpowiedział(a) na kakamber1 temat w Audi A4 B6/B7
    Do 400km nie ma sensu szerokiego bo tylko pogarsza, przy grubych 400+ 500, 600 i big turbo to ja najbardziej. Jak Adam miał strokera 2.0 tak jak ja teraz tylko miał jeszcze zmienną fazę a ja mam wywalone, to u niego Turbo identyczne wstało 200 obrotów szybciej, jak byłem na hamowni jeszcze na silniku 1.8 na Stage 2 plus to robiliśmy pomiary z odpięta wtyczką i podpiętą. To kiedy zmienna faza działa to z dołu jest troszkę lepiej ale później góry brakuje tak wychodziło na wykresach jeśli było odpięta wtyczka to znowu było gorzej ale u góry lepiej.
  20. morelo odpowiedział(a) na kakamber1 temat w Audi A4 B6/B7
    A tera doczytałem cały temat 2.1 l i porting no to może być wynik bdb, ja na 2.0 głowica seria tylko wałki adr J i k04-064 hybryda IHI i paliwo 100 i 1.9 bara to mam 400Km
  21. morelo odpowiedział(a) na kakamber1 temat w Audi A4 B6/B7
    Coś mi się nie chce wierzyć że tu jest 1.5 bara doładowania i 444km masz jakiś wskaźnik wewnątrz? paliwo 98 czy 100? hm ze zmienna fazą turbo by wstało z 200rpm wczesniej.
  22. morelo odpowiedział(a) na kakamber1 temat w Audi A4 B6/B7
    Byłeś już hamować na tym 1.5? ile chcesz ogólnie wycisnąć z tego ?
  23. Tak jak kolega wyżej napisał tylko ja zostawiłem wzmacniacz bose i wsadziłem głośniki tej samej firmy ale 200, plus wygłuszenie i radio rns-e jakość bije na głowe ori głosnik bose , mam komplet głośników bose gdybyś chciał, ale polece te ewo 165 lub ewo 200.
  24. morelo odpowiedział(a) na kakamber1 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie zmieniałeś tego czujnika ciśnienia? Zmienna faza jest? Ile dmuchasz? na tych logach?
  25. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć panowie najprawdopodobniej padł mi wzmacniacz anteny. VCDS Cały czas pokazuje zwarcie, A jak rozepne kabel i sprawdzę to nie ma kabel zwarcia więc obstawiam wzmacniacz niestety nie mogę takiego namierzyć przynajmniej używki, oryginału jeszcze nie szukałem czy występowały jakieś zamienne ktoś coś pomoże? 8h0035225j

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.