Treść opublikowana przez Marfiol
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja też mam modelowo 2004,ale mam takie co @greg2505 pokazał @kamil-vagco miał nie odpalić ? Wyciaciane auto to i sie odwdzięcza
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Luks maszyna. Kolorek miód
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ogarnalem temat,kupilem drugi przekaznik i dalej wsumie było tak samo - po wlaczeniu i wylaczeniu zaplonu szło zasilanie na moduł DRL,zamieniłem miejscami plus stały i plus po zapłonie i teraz jest tak jak powinno. Ale podpiete miałem wg tego schematu co,ktoś tutaj wrzucił czyli (pin 85 przekaznika plus po zapłonie,a na pin 30 po zapłonie) Moze jakies inne przekazniki mam,albo nie wiem
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
@KoJ@K Taka moja mała sugestia,jesli to nisko budzetowy projekt było by spoko jakbys wklejał za ile Ci sie udało wyrwać dane graty Wiem,ze czasem ludzie nie maja pojecia co wystawiaja i oddaja ciekawe fanty za pół darmo,a taki "kalkulator kosztów" ciekawie by wyglądał
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
Wlasnie to przetestowalem na tylnim podłokietniku. Uwazalem z opalarka zeby nie przesadzić - nie jest igła,ale w ciul lepiej
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
No doczytalem wlasnie na necie,na wieczor sie biore za zaglowek i podlokietnik tylni
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
Jak ogarnales te wgniotki na skórze ? Zapowiada sie ciekawie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuje Valvoline 5W40 505.01 do 1.9 AVF Na waszej stronie widziałem tylko z norma 505.00,podeslijcie na PW cene
-
Daily car...1.9 avf, avant,
Ładnie działasz Zazdroszcze szyberdachu
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Sprawdze i dam znaka,ale wydaje mi sie,ze cos z przekaznikiem..
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dałem plus z postojówki,ale bezposrednio z kostki z MCE
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Na tym MODUŁ AUTOMAT ŚWIATEŁ DZIENNYCH DROGOWYCH 30% MOCY Bydgoszcz - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Bydgoszcz - MODUŁ AUTOMAT ŚWIATEŁ DZIENNYCH DROGOWYCH 30% MOCY, na Allegro.pl, za 79 zł w kategorii {Oświetlenie} - {Lampy przednie i elementy}. Opinie i recenzje czy...
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Kierowałem sie tym schematem co tutaj ktoś wrzucił. Na pin 85 przekaznika plus po zapłonie,a na pin 30 stały plus Edit
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Zamontowałem w b6 moduł drl + przelacznik z b7. Wszystko dziala okej poza jedna kwestia - jak zgasze auto dalej swieca dlugie na 30% nie dziala wtedy nawet wylaczenie na przelaczniku. Podlaczylem wg opisu wiec obstawiam modul lub przekaznik.. Czy ten przekaznik jest ok?
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Pora coś odświeżyć -wymiana soczewek na B8 AL od @gwerty + nowe żarniki Bosma 4300k (stare odbłyśniki o dziwo w stanie idealnym,żarniki tragedia) Na starych żarnikach żółta barwa,w nocy słaba widoczność i prawy żarnik migał i już sie bałem,ze przetwornice szlag trafia ale po wymianie ustało Brak fotek z wymiany niestety Wymieniłem spryskiwacze reflektorów,bo lewy sie nie domykał a za jednym sciaganiem zderzaka stwierdziłem,ze lepiej zmienić dwa Były właściciel mi przedzwonił,ze mam wpaść bo znalazł w garażu jeszcze troche częśći do A4 m.in ori Concerta 2,wiec go założyłem (nie ori radio kompletnie nie pasowało do wnetrza i działało tylko gdy auto było odpalone),po jego założeniu wkońcu zagrał ori sub i w połączeniu z tymi zmienionymi głośnikami gra naprawde spoko,choć docelowo bedzie coś innego Już nie wspominam o wyświetlaniu na FISie i duuuuużo lepszym odbiorze stacji,mimo że na nie ori radiu miałem separator. Przy okazji - przycisk esp,wizytownik,awaryjki i cupholder wymieniłem na inne uzywki w lepszym stanie (klimatronik dalej straszy,ale drugi juz na regale czeka ) -Założenie brakujacej spinki spojlera nadkola i pozbycie sie trytytki (takie naprawy mnie najbardziej ciesza xD) -Postojówki LED z ali + przy okazji na długie założyłem nowe H7 Tungsram Sportlight bo chce zrobić DRL na długich niebawem.. -Wygłuszenie pokrywy zaworów Pianka 25mm -Nowy korek oleju z ASO,bo dookoła się pociło Autko ostatnio u mechanika było,bo ja zbytnio nie mam czasu na grzebanie a też nie wszystko chce mi sie robić i ogarnął - wyciek płynu wspomagania winowajcą był węzyk,łączniki stabilizatora tył i gumy stabilizatora i wymienił jeden wąż paliwa idący do filtra. Miałem jeszcze problem z odpalaniem auta na ciepło,sprawdziłem na kompie kąt synchronizacji -7.7... I autko też mi paliło gruubo ponad 7l/100km Majster to przestawił,i tak rozrząd bede wymieniał w najblizszym czasie, nie wiadomo czy nie jest zle ustawiony bo fasolki na kole pasowym nie są po środku.. Ale po ustawieniu synchro spalanie na postoju 0.4l (wcześniej 1l),przy w miare spokojnej jezdzie w cyklu mieszanym 6.4/100 i korekcje pierwszego wtrysku sie poprawiły bo wczesniej podlewał.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Masz link do folii co masz na lampach tyl?
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Daj link do folii,ktora kierunek i wsteczny przyciemniłeś
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Ładnie działasz,i swietnie sie ten avanturnik prezentuje na tych felgach
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
No trzeba polowac na okazje,bo normalne ceny takich gratow sa wsumie.. Nie normalne
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
No ja śmigałem AHFem na pompie,tez troszke zrobionym - wtryski,dolot,mapa i tez szedł jak burza. Mała masa to nie jeden sie zdziwił Ale z przesiadki na A4 jestem zadowolony,mimo duzego sentymentu do A3 to jednak blizej mu do golfa niż do audi Mimo ze w A4 z tyłu jest tak samo z miejscem Ale wierny TDI pozostałem xD No to kolekcja ładna,a takie negocjacje to najlepsze Pakuj s-line na przedni zderzak to zyska agresywności
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
Ładna sztuka ze ślaska I widze,ze tak jak wielu na tym forum w tym ja przesiadka z 8L
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Ładna sztuka
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Dokładnie. Prosty wzór,i fajnie siedza bez mega gleb itp No gdyby nie fakt,ze mi sie juz opatrzały troche przez 4lata to bym je łykał bez zastanowienia..
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Własnie sie zastanawiam jaki wzór.. Mam 3 typy -Avus 3 -RS4 no i S-Line,na ktore mimo,ze 4lata w A3 patrzałem uwazam za ponadczasowe Z checia poslucham czyjejś porady,bo sie troche czuje jak baba w sklepie z butami Ktoś mnie musi sprawdzać czy dobrze robie
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus