Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Forum jest za***iste, a cała reszta to c**j
  2. W sumie, jeżeli ktoś stracił chęci lub motywację do modzenia, to szczerze polecam odwiedzić Bartka. Naprawdę pomaga
  3. Może "mody" przez małe "m", ale jednak
  4. Hołek od początku był stawiany w gronie faworytów
  5. a gdzie Małysz? O ile dobrze kojarzę, to 49
  6. Wszystko zależy gdzie się trafi i co się robi. Podczas swojej ZSW jeździłem autobusem (w bezpośredniej dyspozycji Dowódcy Dywizji) i przez pewien okres woziłem tegoż dowódcę Mercedesem G Klasse. Służbę miałem zajebistą i miło ten czas wspominam PS. Z moich obserwacji wynika, że w armii nie ważne, kto co ma na pagonach, tylko z kim się wódkę pije
  7. Nic się nie działo. Połasiłem się na dużą soczewkę i to za***iste doświetlanie na długich [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________Dawno nic z autkiem nie robiłem, więc dzisiaj, zeby obyło się bez "zakwasów" do autka wskoczyły wycieraczki aero i oświetlenie kabiny wymieniłem w całości na LED. Zobaczyłem u Bart-sa i musiałem to zrobić
  8. Tak, jak napisałem. 300 PLN. Zapytanie wysyłałem na www.hydrografika.pl i taką dostałem odpowiedź
  9. Komplet liste + ramka + popielniczki 300 PLN
  10. Będą jeszcze dwa Alarmy ( zabezpieczenia ) info wkrótce Może lepiej bez info
  11. spokojnie. U jednego wskoczy po 400 km, a u innego po 600.
  12. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Może gość ma kilka
  14. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś do sprzedania ramion wycieraczek do B7? W komplecie z piórami aero mile widziane
  15. W Karapczu. Byłem na nartach w tym tygodniu:kox:Dzisiaj jeszcze dowaliło
  16. Przełożymy część gratów do Twojego to sytuacja się wyrówna Oh yeah :kox:
  17. No dobra. Byłem , zobaczyłem i jestem pod mega wrażeniem. To auto mnie po prostu przytłoczyło
  18. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a skąd pewność że zawias dobry ? Dlatego napisałem , że wydaje się być OK. Byłem na szarpakach, próbowałem ciągnąć wahacze łyżką i nic. Do tego nic nie stuka, nic nie puka.Jedyne co mi przychodzi do głowy, to może łożysko w kielichu amortyzatora, ale wolę posłuchać jeszcze opinii
  19. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie szukać przyczyny nadmiernego kąta pochylenia koła? Zawias przejrzany i wszystko wydaje się być OK. Kąt właściwy wynosi 0,5° + 0,25°. U mnie dla koła lewego jest ok, natomiast dla prawego mam 2,2°
  20. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie na święta ja dostałem prezent od niuni Padł aku Moja dostała Thule'a na dach a jutro jedzie na badanko do doktora Bartka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.