Treść opublikowana przez truckmaniac
-
B6 DIVISION
Ja jak sprowadzilem auto to mialo przelotu 143tys no i przy rozbiórce okazało sie ze juz pompa powoli ciekła i się zacierała(cięzko chodziła) :gwizdanie: Nie wiem czemu ma sie niby jej przy rozrzadzie nie zmieniac jak koszt pompy jest smieszny no i jedno rozbieranie przodu Ja też tego nie rozumiem. Pytałęm osiołków czemu nie zmienili, to powiedzieli, że nie kazałem. Faktycznie nic im nie mówiłem, bo to była dla mnie oczywista oczywistość
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Dokładnie. Nie pamiętam ile płaciłęm, ale też brałem w ASO i jakieś śmieszne pieniądze były.
-
[ALL B8] Demontaż skrzyni multitronic-narzędzia
Na pewno potrzebujesz podnośnika do podparcia skrzyni. Może wydawać się banalne, ale już spotkałem kolesia, który chciał skrzynkę Multi wyciągać ręcznie, a waży ona bodajże 88kg
-
Strefa motocyklistów
No wiesz. Ja lekarzem nie jestem. Powtarzam tylko to, co oni powiedzieli. Wydaje mi się jednak, ze skoro takie słowa padły, to chyba mają jakieś ku temu podstawy
-
Strefa motocyklistów
Lekarze wypowiadali się, że w przeciągu 2 miesięcy odzyska sprawność pozwalającą na powrót do pracy. Jeżeli chodzi o sprawność tzw. "sportową" to może potrwać do 12 miesięcy.
-
B6 DIVISION
Póki co, ma 159 tys. No risk, no fun
-
B6 DIVISION
W mojej osiołki wymieniły rozrząd bez pompy. Dla spokoju ducha chciałem wymienić, to gość w serwisie mi odradzał. Mówi, że pompa jest "obliczona" na 200 tysi, a przy umiarkowanej jeździe w połączeniu z Multi, powinna do następnej wymiany dotrwać
-
B6 DIVISION
dokladnie tak samo mialem, nie my pierwsi, nie ostatni, tych awarii pomp SKF w 2.5 jest sporo. dobrze wiedzieć na przyszłość
-
[ALL B6] Parowanie szyb
Zauważ Grzesiu, że zamknięcie obiegu umożliwia ominowi odparowanie szyb. U mnie było tak samo przy mojej usterce...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
NO to czekam na PW. PLEASE
-
[ALL B6] Parowanie szyb
Mój czujnik, jak padł, normalnie działał niby OK. Dopiero zazwyczaj po myciu, zaczynały się szopki. Np przy temp. na dworze 20st. na FISie pojawiało się nagle -36st., oczywiście Klimatronic zaczynał wariować i grzać na maxa itp.
-
[ALL B6] Parowanie szyb
U mnie, jak był walnięty czujnik temperatury, szyby też strasznie parowały, ale tylko w trakcie deszczu itp. Ogólnie przy dużej wilgotności powietrza. Wtedy też zamykałem obieg, nadmuch max na szybę i powoli odparowywały. Jak tylko wymieniłem czujnik temperatury, problem znikł jak ręką odjął.
-
[ALL B6] Parowanie szyb
Czujnik temperatury zewnętrznej działa bez zarzutu?
-
Strefa Śmiechu
- ile za slub
HEH. Przypomniało mi się, jak przyjechał kiedyś batman do kumpla, który ma serwis wulkanizacyjny. Kumpel mu zakołkował oponę, a ten mu "Bóg zapłać" i się odwraca. No to kumpel do niego, że za "Bóg zapłąć" to mu może powietrza dobić, a za kołka należy się (bodajże) 15 pln. Ten się trochę zmieszał, wyciąga portfel i pyta, czy nie da się jakiejś promocji zrobić, no to kumpel wyjął z kubła gwoździa, którego wyciągnął z opony, dał batmanowi i mówi, że to za free- ile za slub
Znam jednego, który mniej więcej na początku lat '90 przegrał w karty 2 letniego Mesia 560 SEL- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Poszukam i wyślę na maila. Co do nowych, to chwilowo mam kompletny deficyt czasu. właśnie remontuję łazienkę, a łatwo nie jest, jak masz do dyspozycji tylko sobotę i niedzielę. Postaram się może jutro zrobić. Rano odstawiam trucka do serwisu, to może mi się uda- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Grześ Zaraz poczytam Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy Andy podawał pewnie prąd rozruchowy w normie EN Mu operujemy w DIN Raczej o te podkreślone elementy mi chodziło. Chyba na odwrót powinno być- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek. W 2,5 TDI jest też alternator 140A, a teraz mam aku 100Ah, 830A i daje radę Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy- ile za slub
Ja ślub co prawda brałem 9 lat temu, ale dałem dziadowi 200 PLN, to spojrzał na mnie jakbym mu w mordę dał, więc obróciłem się i wyszedłem. Jak za 40 min "roboty" to i tak za***ista stawka- Spadek sprzedażowy na allegro.
Bo tak dokładnie jest :gwizdanie:Swego czasu sam tp trochę praktykowałem, ale potem zrobiła się spora konkurencja i zyski przestały być satysfakcjonujące- Marsz Niepodległości 2011
zadymiarzom Przecież nie babkom broniącym krzyża- Marsz Niepodległości 2011
Nigdy nie rozumiałem aż takiej pobłażliwości dla zorganizowanego chuligaństwa. Co innego jakieś tam małe wybryki (każdy był kiedyś młody ), a co innego takie zmasowane akcje. Totalny blamaż sił porządkowych. Moim zdaniem Policja powinna szmaciarzom tak najebać, żeby do końca życia z poprzetrącanymi kulasami kuśtykali.- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Właśnie skończyłem już nawet nie wiem po raz który "Hrabiego Monte Christo" . Zdecydowanie moja ulubiona- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
W pełni się zgadzam - ile za slub