Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Mam i na przedniej i na tylnej osi. Są OK.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Ja to kiedyś robiłem i z powodzeniem....to prosty zabieg musisz włożyć lampę do piekarnika na kilka minut żeby silikon zmiękł i wtedy delikatnie możesz ją otworzyć....dalej to już z górki. Ja kiedyś miałem audi allroad i zapragnąłem mieć xenony więc kupiłem na eBayu lampki do zwykłej a6 i próbowałem je zamontować.....oczywiście kształt jest inny i nie dało się ich zamontować. zauważyłem jednak że te lampy nie różnią się środkami. zamieniłem i było ok.....ale pamiętaj że w niektórych krajach jak masz lampy xenon to musisz mieć też spryskiwacze na lampy... wkladales lampe z a4 b6 do piekarnika na kilka minut i otworzyles lampe ? Tia. Chciałbym to zobaczyć.Akurat robiłem to u siebie, to mniej więcej coś wiem o tym
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Nie ma sie co oszukiwac. Za porzadne narzedzia trzeba wy***ać w c**j kasy na raz, albo (ja ja robie od lat) sukcesywnie kupowac po sztuce. Gdybym dzisiaj miał kupić wszystkie narzedzia BETA jakie mam, to chyba bym sobie w łeb pierdolnał. A tak mam juz ich całkiem sporo, bez obciazenia dla domowego budzetu i nigdy nic mi nie peklo, nie ukrecilo sie itp.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ale na interpretacji przepisów znaja się lepiej niż Ty i ja razem wzięci. No wybacz. Jakbym znał wtedy Ciebie, to bym sie odezwał :polew:Sorry Bartek za OT, ale czasami trudno przemilczeć
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Vario - od momentu gdy je włożyliśmy święcą cały czas (nic nie padło, nic nie wymieniałem). OK - czyli ustaliliśmy, że akcyza to 18,6%. A możecie się jakoś ustosunkować do dodatkowych opłat zależnych od rocznika modelowego auta? Czy akcyza to wszystko? (pomijam recycling, zwolnienie z VAT, skarbówkę i rejestrację). O ile nic sie nie zmieniło, to poza tym, co wymieniłeś, nie ma juz żadnych opłat.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Skoro tak już robiłeś, to po prostu fart. Po drugie, to w Polsce wiele rzeczy trzeba płacić mimo tego, że są niezgodne z prawem unijnym. Ale to juz inny temat. Co do wspomnianej akcyzy, to ustawodawca celowo użył sformułowania "wartość rynkowa". Dzięki temu mykowi można sobie faktury w buty wsadzić, a celnik i tak naliczy po Eurotaksie. Komu się nie podoba może skarżyc Państwo. Przy ściąganiu swojej do kraju konsultowałem to z paroma osobami, dość mocno siedzącymi w temacie, np. wykładowcą Akademii Ekonomicznej, prawnikiem i znajomym urzednikiem z US i jeszcze kilka osób od lat ściągających masowo auta do kraju.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Powyżej 2000 poj. akcyza wynosi 18,6% wartości pojazdu. Niestety nie biorą wartości z rachunku (tak było kiedyś), tylko z Eurotaxu. Także przy wartości 100 tysi masz od ręki 18 600 PLN. Do tego dolicz recykling, zaświadczenie ze skarbówki o zwolnieniu z VAT, pierwszy przegląd, opłaty rejestracyjne...
-
Mustang Bullitt
Ten, co go najwięcej (W0 BODEK) Klasyk zresztą też jest
-
Mustang Bullitt
Karwa Stary. Jak dla mnie jest :kox: Zreszta znasz moje zdanie na temat Mustanga, szczególnie tego starego
-
Mustang Bullitt
No jakoś tak średnio widzę Bulla na za***anych śniegiem drogach :gwizdanie: Choć wesoło może być. Nie powiem
-
Mustang Bullitt
No tak. Jak trwoga, to do Boga :polew:
-
Mustang Bullitt
Dżizas Oniak. Kopę lat. Myślałem, że już nas olałeś
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to akurat argument przeciw :polew: :polew: :polew:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
No. Brawo. Widzę, że frekwencja dopisała. Słowa uznania dla pomysłodawców. Miło widzieć, że i u nas coś się dzieje :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
To się nazywa bezstresowe wychowanie.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
No wiesz. Jak ja byłem takim młodym gówniarzem, to jak chciałem mieć fazę, to się wpierdalało tubke pasty Biały Ząbek
-
B6 DIVISION
Kiedyś rzeźbiłem troszkę inne rzeczy, w każdym bądź razie potrzebowałem trochę starych kabli. Pojechałem na okoliczny szrot, to gość wpuścił mnie do szopy, gdzie były dosłownie tony instalacji. Za browara dał mi, ile chciałem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurde. Mój zamysł już od dłuższego czasu. Jak gdzieś uda się trafić takiego unfala.Za jednym zamachem 3.0TDI, TIP i Q.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
:good:
-
B6 DIVISION
nie przewiduje nastepnego razu Bartek też tak myślał na początku i ściągał już tunel 46 razy :decayed:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mówią, że niby utrzymany w tonie Tarantino, a to bynajmniej na mnie działa odpychająco
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Myślę, że jest prawdopodobne to, co piszesz. Tym bardziej, że Adamek ma już walkę zakontraktowaną na kwiecień (bodajże), więc trochę mało czasu zostaje na dojście do siebie i przygotowanie do walki z Kliczko.No cóż. Jak to zwykle bywa musimy czekać. Tak samo jak w F1. Mnóstwo propagandy, a efekty zazwyczaj całkiem inne od tych zapowiadanych. Tak, czy siak. Kliczko - Adamek Kliczko - Haye Obojętnie, która walka się odbędzie, czekam na nią z niecierpliwością
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Super wątek. Na razie córcia ma fotelik Peg Perego, ale za kilka miechów trza będzie się rozejrzeć za czymś lepsiejszym
-
Petycja - zabójstwo husky
Ja również kilka razy próbowałem, ale w końcu się udało. Poszło i ode mnie. Oby skurwiele za kratami zgnili, choś prawo dla takich jest i tak zbyt łagodne
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Karwa. Przestaję śledzić ten wątek. Za każdym razem dostaję takiego ślinotoku, że żona myśli, że siedzę na jakichś porno stronkach :slina: Graty Bartek. Szacun dla Ciebie :notworthy: