Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
Adamoo ma takie błyskotki na lusterkach?
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
Niestety do obejrzenia tylko z terytorium PL
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kacper Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Stefan Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Maciek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Marcin Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mietek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
rafal Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Arek Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
tabaluszek Witaj na Forum
-
F1, Rajdy i Motorsport
taaa dobrze że Rosbergowi na węgrzech koło w pitstopie nie odpało i w japonii w trakcie wyścigu i w koreii webberowi nie zapomniało sie o hamulcach stając na drodze rosberga no ale przeciez tylko Robert ma pecha :gwizdanie: gdyby od wyscigu w barcelonie ewidentnie nie rozwijano bolidu pod Schumachera, to Rosberg byłby wyżej i od Roberta i od Massy i nawet Buttona, bo jest zwyczajnie od niego szybszy, a bolidy Mercedesa i McLarena na początku sezonu były bardzo porównywalne KAŻDY kierowca w stawce miał w niektórych wyścigach pecha, i pisanie, że gdyby nie pech Robert walczyły o 5-te miejsce z Buttonem, to jakieś pobożne życzenia fanatyków Roberta :oklaski: :oklaski: :oklaski:W pełni popieram
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
No brawo :oklaski: Kręcić mi tam silną grupę, żebym miał gdzie podskoczyć, jak będę w PL
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Promowali X drive, więc zj***li wcześniej Audi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.motul.de/oelberater/pro/auto/8100_x-clean+_5w-30.htmlWyraźnie napisane. Vollsynthetisches Motorenöl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale czy na pewno admin ma taką sprawną pytę? :polew:
-
B6 DIVISION
Jakby doszło do zakupu grupowego, to pisze się na zółtą folię (do trucka)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma c**ja, że to Poziek Oj nie wstydź się. Wszyscy wiemy, że po prostu "masz talent" :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Usnie się i sie lezy az sie wyspi
-
B6 DIVISION
Ze wzgledu na to clatro chodzi mi to po głowie
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
W trucku jeżdziłem na 6000K. Po przejściu ze zwykłej H7 myślałem, że jest Po czasie zauważyłem, że c**jowo się jeździ w deszczu i kupiłem żarniki 4300K. Stary. Nie ma polotu :kox:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Załóż Xeny 4300K i zobaczysz, że będzie lepiej
-
B6 DIVISION
Fajna buda, w jedynej słusznej odmianie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Co do Hulkenberga, to nie on sie rozkręca, a Williams A co do Kovalainena, to mam większy respekt dla niego, niz np. Vettela. Może nie jest jakiś nadzwyczajnie błyskotliwy, ale jeżdzi bardzo równo i poprawnie. Nie popełnia głupich błędów, czego nie można powiedzieć o tym drugim
-
F1, Rajdy i Motorsport
Czy ja wiem Rosberg moim zdaniem jest świetny. Hulkenberga nazwałbym raczej przecietniakiem. Do tych świetnych dodałbym jeszcze niedocenianego Kovalainena.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Takie głodne kawałki, to żadna nowość. Co ma pieprzyć? Póki co, to wszyscy Rosyjscy kierowcy Kubicy do pięt nie dorastają.