Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Adamoo ma takie błyskotki na lusterkach?
  2. Niestety do obejrzenia tylko z terytorium PL
  3. Kacper Witaj na Forum
  4. Stefan Witaj na Forum
  5. Maciek Witaj na Forum
  6. Marcin Witaj na Forum
  7. Mietek Witaj na Forum
  8. rafal Witaj na Forum
  9. Arek Witaj na Forum
  10. tabaluszek Witaj na Forum
  11. taaa dobrze że Rosbergowi na węgrzech koło w pitstopie nie odpało i w japonii w trakcie wyścigu i w koreii webberowi nie zapomniało sie o hamulcach stając na drodze rosberga no ale przeciez tylko Robert ma pecha :gwizdanie: gdyby od wyscigu w barcelonie ewidentnie nie rozwijano bolidu pod Schumachera, to Rosberg byłby wyżej i od Roberta i od Massy i nawet Buttona, bo jest zwyczajnie od niego szybszy, a bolidy Mercedesa i McLarena na początku sezonu były bardzo porównywalne KAŻDY kierowca w stawce miał w niektórych wyścigach pecha, i pisanie, że gdyby nie pech Robert walczyły o 5-te miejsce z Buttonem, to jakieś pobożne życzenia fanatyków Roberta :oklaski: :oklaski: :oklaski:W pełni popieram
  12. No brawo :oklaski: Kręcić mi tam silną grupę, żebym miał gdzie podskoczyć, jak będę w PL
  13. Promowali X drive, więc zj***li wcześniej Audi
  14. http://www.motul.de/oelberater/pro/auto/8100_x-clean+_5w-30.htmlWyraźnie napisane. Vollsynthetisches Motorenöl
  15. Ale czy na pewno admin ma taką sprawną pytę? :polew:
  16. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby doszło do zakupu grupowego, to pisze się na zółtą folię (do trucka)
  17. Nie ma c**ja, że to Poziek Oj nie wstydź się. Wszyscy wiemy, że po prostu "masz talent" :polew:
  18. Usnie się i sie lezy az sie wyspi
  19. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ze wzgledu na to clatro chodzi mi to po głowie
  20. W trucku jeżdziłem na 6000K. Po przejściu ze zwykłej H7 myślałem, że jest Po czasie zauważyłem, że c**jowo się jeździ w deszczu i kupiłem żarniki 4300K. Stary. Nie ma polotu :kox:
  21. Załóż Xeny 4300K i zobaczysz, że będzie lepiej
  22. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajna buda, w jedynej słusznej odmianie
  23. Co do Hulkenberga, to nie on sie rozkręca, a Williams A co do Kovalainena, to mam większy respekt dla niego, niz np. Vettela. Może nie jest jakiś nadzwyczajnie błyskotliwy, ale jeżdzi bardzo równo i poprawnie. Nie popełnia głupich błędów, czego nie można powiedzieć o tym drugim
  24. Czy ja wiem Rosberg moim zdaniem jest świetny. Hulkenberga nazwałbym raczej przecietniakiem. Do tych świetnych dodałbym jeszcze niedocenianego Kovalainena.
  25. Takie głodne kawałki, to żadna nowość. Co ma pieprzyć? Póki co, to wszyscy Rosyjscy kierowcy Kubicy do pięt nie dorastają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.