Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. No i wszystko jasne Kumpel jest majstrem na lakierni, także trafiłeś w samo sedno
  2. Tak? Patrząc, że jesteś z Wrześni? Mam tam kolege który jest majstrem w VW. Twoja firma?
  3. Cos tam Arturo kiedyś spawał w Skodzie Dach zgrzewają roboty.
  4. nie może być punktowo spawany. Na 100% jest zgrzewany.
  5. Moi coś mi tam bałakali, że to fe i takie tam...\Niestety. Taki charakter, że spróbować trzeba.Dzieci bardzo często robią na przekór rodzicom. ja bym nawet zapalil z nastolatkiem ale tak zeby go uswiadomic ze to zle. lepiej jak to zrobi z rodzicem niz z kumplami na imprezie. nie chodzi zeby nie sprobowal tylko zeby tego nie robil nalogowo. nie unikniesz checi sprawdzenia przez dzieci I dlatego jestem za legalizacją "zioła". Wolę, żeby próbowali na lekkiej naturze, niż te wszystkie chemiczne gówno.Cała ta dyskusja dla mnie nie ma większego sensu. Czy Tusk ma rację, czy nie. Czy pogwałcił konstytucje, czy też nie. Uwierzcie mi, że jak pod szkołą mojego syna zobaczę jakiegoś sk***iela handlującego prochami, to żadne prawo nie przeszkodzi mi w zrobieniu z tym porządku.
  6. Moi coś mi tam bałakali, że to fe i takie tam...\Niestety. Taki charakter, że spróbować trzeba.Dzieci bardzo często robią na przekór rodzicom.
  7. Ja, pisałem już o tym wcześniej Na ale na prawdę liczysz na to, że na forum publicznym (które Bóg wie kto czyta) każdy przyzna się do tego z czym miał styczność? Życzliwych nie brakuje. Nic Ci nie mogą zrobić zatem śmiało Samo zażywanie nie jest przestępstwem, ścigana jest produkcja, handel, posiadanie. (jak bym gadał głupoty to niech mnie poprawi jakiś prawnik) Jest dokładnie tak jak mówisz. Samo zażywanie nie jest przestępstwem, ścigana jest produkcja, handel, posiadanie. (jak bym gadał głupoty to niech mnie poprawi jakiś prawnik) policja ma narkotesty i korzysta Nie mogą Ci nic zrobić, bycie pod wpływem nie jest zakazane No tak, bo pewnie skoro zażyłeś to i pewnie posiadasz. Ale jeśli nie znajdą najmniejszych śladów, to jedyne co mogą zrobić, to wziąść na spytki: skąd miałeś, od kogo itp. No chyba, że ktoś prowadził pojazd po użyciu. Skoro zażyłeś a nic nie masz to nic nie mogą zrobić. A niby co Twój post wniósł?Ja nie jestem, ani nigdy nie byłem żadnym nałogowym ćpunem. Może poza małymi wycieczkami "na ziole", czy jednej przygodzie z butaprenem czy to znaczy, że nie mam prawa wypowiadać się w takiej kwestii? Ciekaw jestem, jak zareaguje na dopalacze całe towarzystwo "tolerancyjne" w swoich pogladach, kiedy zaczną po to siegac ich dzieci
  8. Po pierwszych trzech stronach odpuściłem sobie czytanie reszty. Niektórzy to chyba w innym świecie żyja. Zresztą mniejsza o to. Moje zdanie krótkie. Zalegalizować "maryśkę", a resztę szajsu spalić, rozpieprzyć, zdelegalizować, a propagatorów skutecznie zniechęcić Na Ala Capone też nic nie mieli a skończył tam, gdzie skończył :gwizdanie:
  9. czarny mat o to , to ...... znalazle cos takiego jak bylem ostatnio w wakacje w Amsterdamie na zywca ten kolor powalal , az sie zona smiala ze nie moglem sie oderwac.... jek dziecko w sklepie z zabawkami Identyczna jest w Moskwie Ostatnio w Paryżu nadziałem sie na X6 i ML w tej barwie :kox:
  10. Zobaczyłem jeszcze dzisiaj na Forum bra i brewki. Chodzi mi to po głowie EOT
  11. Bo trza mieć jaja, a nie orzeszki wybacz w koncu kiedys zrobiej jakiegos moda innego niz ramki klubowe Mam jeszcze w planie naklejki :gwizdanie:
  12. Jakoś tak się pogubiło wszystko. Chyba w tym wypadku poszedłbym w stronę ciemności (lampy , gril itd). Zgadzam się z przedmówcami co do kół i gleby. Koniecznie ładne proste końcówki wydechu, chociaż moim zdanie fi90 to za dużo.
  13. Myslę, że obecnie najlepsza antena na rynku to Performer 5000. A dlaczego? Bo sam jej uzywam Generalnie w działaniu bardzo podobna do Santiago 1200 (też używam )
  14. 1. Antene stroisz do miejsca, ale różnice kilku, kilkunastu cm nie robią żadnej różnicy. 2. Texas najlepszy w swojej klasie?? :shocked: Chyba coś sie zmieniło w tej materii, albo ja mam nieaktualne dane. Zauważ, że w klasie Texasa są Santago 1200, Performer/Turbo 5000, Turbo 2001, itp... Wszystkie Texasa biją na głowę, no może poza wygladem, ale to już kwestia gustu. Zauważ, że w swojej ofercie President ma dużo lepszą antenę. WA 27. Może nie powala wygladem, ale za to w działaniu wypas... 3. Masa anteny na podstawie magnesowej wytwarza sie poprzez pojemność pomiedzy nadwoziem a magnesem. Poczytaj więcej o indukcyjności
  15. Jeździłem z Santago na magnesie i nic się złego nie działo. A co do działania, to sprecyzuj, że niby dlaczego miałaby gorzej działać? Prawidłowo ustawiona antena na podstawie magnetycznej ZAWSZE bedzie lepiej działać od anteny zamontowanej na dowolnym uchwycie.
  16. Ale co Ty porównujesz. Rozumiem, że zasugerowałeś się tym, ze to Porsche, ale mimo wszystko klasa lekko nie ta Kiedyś, jak będziesz miał możliwość, odwiedź muzeum Ferrari w Maranello. Zobaczysz jak się produkuje i testuje Ferrari :gwizdanie:
  17. Dawaj fotkę !!! Dawaj fotkę !!! Dawaj fotkę !!! :decayed:
  18. a jak to kiedyś napisała Azunia: głodny głodnemu zawsze wypomni Gdzieś to już czytałem :mysli: :decayed: Nara. Czas do wyrka
  19. Wiedziałem Stary. lata praktyki
  20. THX A ta tylko o jednym. Ale cóż...Przekazałem mu i kazał Ci podziękować. Powiedział też, że jak się spotkacie, to ci podziekuje osobiście :polew: :polew: :polew: ale sie wystraszyła.... Kiepski z Ciebie psycholog.Po prostu spodobał się jej pomysł :gwizdanie:
  21. Stary temat. Okazało się , ze samozapłonu dostawał jakiś klej na łączeniu jakichś elementów, bla bla bla... Każdy z właścicieli feralnych autek dostał nowe od Ferrari. Spalcie nowe audi i zobaczymy, czy wam oddadza nowe
  22. THX A ta tylko o jednym. Ale cóż...Przekazałem mu i kazał Ci podziękować. Powiedział też, że jak się spotkacie, to ci podziekuje osobiście :polew:
  23. Znaczy się że chyba nie bardzo z tą Naszą wygraną moze chodzilo o Krzyzaków ... :mysli: :polew: No. Ale wtedy to mieliśmy...Mało tego. Ciągle mamy najlepsze konie na świecie.Czystej krwi... ...arabskiej
  24. No tak. Coś tam Poziek wspominał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.