Treść opublikowana przez scuzz
-
[B5 ALL] Luzy pionowe w prawym kole
Kolego sprawdź sobie końcówki drążków prawdopodobnie do wymiany. Druga opcja jaka jest już luz na listwie maglownicy.
-
[B5 AFN] Problem z linią diag. K potrzebny schemat
Kolega sprawdzi sobie w pierwszej kolejności złacze przy radiu czy nie jest zmostkowany do plusa. U mnie jak miałem włożone nie orginalne radio ktoś na pinie z Linią K potrzebował +12 i zamiast wyciąć linie to zmostkował z nią i miałem to samo a doszedłem do tego przy zmianie radia.
-
[B5 AFN] Brak mocy powyżej 3000rpm
Na pewno nie jest dobrze Najlepiej zrób logi wrzuć na forum i zobaczymy co go boli.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam Mam prośbę do osób z ETKĄ o sprawdzenie jakie oznaczenie powinna mieć manetka pod tempomat oraz ze sterowaniem do FIS-a do A4 Avant po II lifcie. Thx
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
W instrukcji A4 B5 110KM (AFN AVG) piszę że wraz z filtrem należy wlać od 3,5 do 3,8 l.
-
[ALL B5] Zagubiony transponder
Czyli jak np zmienię licznik to znając jego PIN mogę ponownie wkodować swoje klucze?
-
[B5 AFN] Szmata utknęła w dolotocie
Nie na darmo mówi się że star 28 to najbardziej oczytany samochód Sorry za OT
-
[B5 AVG] Problem ze światłami
Kolego od strony kierowcy światła są tak ustawiane że świecą zawsze bliżej niż światła od strony pasażera które mają za zadanie oświetlać jak najdalej pobocze dlatego ci wycina taki trójkąt.
-
[ALL B5] Wyciągnięcie zapalniczki (auta po 2lifcie)
Kolego pod skrzynką przekaźników masz złącze z dużą ilością czerwonych grubasów na których zawsze masz +12 więc tam śmiało stosując jakiś bezpiecznik oczywiście możesz się wpinać i nie trzeba szukać nieinwazyjnych przejść.
-
[B5 AVG] Czy mój centralny zamek mogł miec pilota ?
Kolego większość alarmów pilotowych jak nie wszystkie sterują od razu centralnym wystarczy się wpiąć w odpowiednie miejsca. Na forum znajdziesz wszystkie info potrzebne do podpięcia alarmu.
-
[ALL B5] Kodowanie kluczyków
Czyli jeżeli zmieniłem licznik to się muszę wyposażyć w nowe pastylki? Czy mogę wprogramować klucze do licznika bez problemu?. Mówimy oczywiście o immo w liczniku.
-
[B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
Oj kolego 2.5 TDI W Audi 100 to R5!
-
[B5 AVG] Pobiera olej około 0.1L na 1000 km
Kolego mam taki samo motor jak Ty i bierze mi olej na podobnym poziomie niezmiennie od momentu gdy go zakupiłem czyli jakieś 40kkm temu. Jeżdżę na MOTUL-u 10w40 6100 synergie +.
-
[B5 1Z] Problem z alarmem
Może i nie jest sprzężona ale jak jest starsza to może już nie stykać a że jest łatwo dostępna to bym od tego zaczął. Jak to nie pomoże to kolejno bym sprawdził podłączenie alarmu do instalacji samochodu, być może ktoś nie lutował tylko skręcił przewody i coś nie styka.
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Kolego może ładujesz paliwo w odpowietrzenie zbiornika?? Taki dzyndzel przy wlocie naciskasz i wlewasz jeszcze z 2,5 litra.
-
[B5 1Z] 123 bar zamiast 100 bar ?
W golfie zrobiłem taki zabieg wsadziłem pompe mocniejszą rezultat...chodzi do dziś 20 tyś przejechane przeze mnie z 5 tyś doszło pewnie przez ojca do teraz i nic złego z maglem sie nie dzieje. Fakt chodzi lżej i tylko tyle.
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
Kolega za pewne chciał zapytać co może być przyczyną brania oleju w silniku. Olej może brać już turbo jak przebieg nie mały, zużyte uszczelniacze na zaworach, albo zużyte pierścienie mogą być także powodem ubytków oleju. Poszukaj, poszperaj na forum tego typu tematów było multum.
-
[ALL] Wrocław - Klimatyzacja
Witam Chciałbym polecić serwis klimatyzacji. Miałem problemy z klimą ...nie chłodziła. Znajomy mi polecił serwis MM na Opolskiej 161a. Po umówieniu się telefonicznie na wizytę, przyjechałem pan podłączył manometry posprawdzał podmuchał i stwierdził że dysza rozprężna prawdopodobnie zapchana. Po wymianie klima odżyła. Cena serwisu zaskoczyła mnie pozytywnie swoim bardzo niskim poziomem . Także polecam: MM Auto Części S.C. Opolska 161a Wrocław Telefon: 071 311 74 00
-
[ALL B5] Test sprzęgła elektromagnetycznego ZEXEL
Nie wiem czy o to ci chodziło ale prosze: http://img151.imageshack.us/img151/6558/resistors.jpg
-
[B6 BFC] Dziwne kołysanie na boki przy dodawaniu gazu
Faktycznie nie popatrzyłem dokładnie na twój motor...sorry za wprowadzenie w błąd.
-
[B6 BFC] Dziwne kołysanie na boki przy dodawaniu gazu
Przegub wew. jest sprzedawany w komplecie z półosią. Koszt w intecarsie oko 800PLN.
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Ten specyficzny preparat to denaturat i wcale się nie śmieje.
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
5koła to przesada ale 4 to max dla AVG czy AFN wtedy mamy max mocy.
-
[B5 AFN] Czy brak wskazania czwartego cylindra jest normalne?
tak ma być, wszystkie czterocylindrowe tdi na pompie mają odczyty korekcji na trzech cylindrach względem tego czwartego. To nie wiem czemu u mnie pokazuje wszystkie cztery? http://img17.imageshack.us/img17/571/013stat.jpg
-
[B5 AHU] Spotkanie z kamieniem
Chyba czas najwyższy zmienić warsztat. Węże szukaj na szrocie lub alledrogo spokojnie coś znajdziesz, łącznie z miską.