Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 1Z] Wahanie obrotów, utrata mocy i cięższe zapalanie
podłącz vaga sprawdź czy są jakieś błedy
-
[ALL B8] Dziwny dźwięk przy hamowaniu
a może podjechać do ASO wiadomo że okładziny cierne nie podlegają gwarancji :gwizdanie: ale spróbować można tym bardziej że nie jest to auto niskiej klasy i troche komfortu by sie przydało
-
[ALL] Dokładki w kolor
zderzak też plastikowy tak jak i dokładka więc jak profeska lakierowane to nie będzie problemów z odpryskami
-
[ALL B7] Prośba o sprawdzenie w ETCE
po tym opisie ciężko cokolwiek sprawdzić w etce :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
wstaw jeszcze raz bo nie ma żadnych logów :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wyciek oleju
możesz zdradzić co to za uszczelka wężyka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co nie ma hamulców
-
[B5 ADR] Przeguby wewnętrzne
sprawdź opony czy nie są wyząbkowane i tak jak koledzy wyżej piszą łożyska
-
[B5 AFN] Wygłuszenie tablicy rejestracyjnej
a ja przewiertałem tablice pod spód cienka gąbka razem wszystko przykręciłem i jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wszyscy maja tak łatwo jak ty,że płacą ze nic nie robienie i kto to mówi będąc u Ciebie w pracy też nie widziałem abyś sie szefunciu zbytnio przemęczał :tongue4: w sumie racja....sztuką jest zarobić a sie nie urobić [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 17:25_________________________________________________i po spociku...było dwóch nowych kolegów i jak zwykle sympatycznie jak zawsze zresztą
-
[B5 AEB] Jak usztywnić zawieszenie i jakie spreżyny najlepiej założyć ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36098.0.html;highlight=zawieszenie+sportowe może z tego wątku skorzystasz
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
ten filtr ori co na zdjęciu widać to KNECHT więc takie kupujcie około 25 zł
-
[B5 ADR] Co zrobić przed montażem gazu ?
przevaguj autko czy nie ma jakiś błędów jak wszystko chodzi ok jedź to montażu
-
[B8 CAG] "Haczenie" jedynki i dwójki
te modele chyba tak mają czytałem gdzieś o tym problemie nawet chyba ktoś wczesniej poruszył temat na forum
-
[B5 AFN] Przeładowanie i brak mocy
po ponownym czyszczeniu wywal kata i problem z przeładowaniem bedziesz miał z głowy
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej - niezbedne części oraz materiały
nie stosuj silikonu na miske oleju może pogorszyć sprawe wyczyść płaszczyzny i składaj
-
[B6 AVF] Przegrzewanie silnika i brak ogrzewania
wygląda na słaby obieg płynu chłodzącego
-
[B5 AFN] Przeładowanie i brak mocy
ciekawe czy turbo było własciwie wyczyszczone i poskładane bo z tego co piszesz wynika że jednak suszara a kata masz ???
-
[B5 ADR] Jak sprawdzic rok prod wachaczy przy kupnie?
wahacze raczej nie posiadają okresu ważności więc nie masz sie co martwić
-
[B5 AFB] Wyciek oleju z lewej pokrywy zaworów koło wtryskiwaczy
jak są dostępne uszczelki zamienniki to kup zakładaj i powinno być oki
-
[B5 AFB] Wyciek oleju z lewej pokrywy zaworów koło wtryskiwaczy
z górnej części tzn koło wtryskiwaczy
-
[B5 AVV] Problem z nieoryginalnym radiem
dokładnie tak trzeba zrobić
-
[ALL B5] Złe zamontowanie szyby przedniej
warstwa kleju nakładanego ma w granicach 1.5 cm,a to jak jest ułożona szyba zależy od montującego
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy z 4 ramion na 3
raczej ty bedziesz miał mały wieloklin po lifcie jest duży sporo było o tym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie będzie tak źle wiesz ile wihajstra kosztowało sie wkupienie na spocik a teraz nie narzeka