Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. Co lepsze w dieslu to niech się wypowiedzą specjaliści od tego paliwka
  2. nie najlepiej...TYLKO QUATTRO Co do silnika to tak jak poprzednik...takich tematów jest sporo.
  3. Moim zdaniem w każdym modzonym aucie dodatkowe wskaźniki powinny się pojawić... Nawet przy samym chipie wskaźnik boostu jest mile widziany, chyba że możesz odczytać doładowanie VAGiem. Ale jak to w życiu bywa, każdy robi jak uważa. Pozdro
  4. very very nice :oklaski:
  5. A to już FAQ się nie czyta ?! http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html SPÓJRZ NA DÓŁ
  6. Poprawiam, będzie pasować.
  7. A czy o to zapytał ? może ma ? Pozatym Moskal poruszył ten temat
  8. Też tam serwisuję...chociaż mam daleko. Wrażenia pozytywne
  9. Będziesz zachwycony
  10. Rób swapa na 1.8t...lepszej okazji nie będzie Oczywiście gdybyś się zdecydował na kupno silniczka
  11. Kto tu po Warszawce bujał się wczoraj 5.11 ok. godz. 22:30 na rondzie Żaba, ciemnym B6 2.5tdi nr. rej. EKU (dalej nie pamiętam jakaś 19 była ) Lux ledy z tyłu Pozdro
  12. Hmmm ja też miałem serie tylko z k03s. Dobra nieważne, grunt że wykres jest git
  13. Ale Ty mówisz o NM ? To rozumiem, że to jest najważniejsze i jest wszystko cacy tylko tak teoretycznie się zastanawiam czemu ta MOC spada pod koniec
  14. Jedź jedź bo tak to żyjesz w nieświadomce
  15. Ładnie ładnie Jedno pytanie, czemu moc spada ? U mnie trzyma do trochę ponad 6500rpm
  16. Jak pasuje do B5 to i Ja raczej bym zakupił.
  17. Można sprawdzić...a sprawdzenie kompresji wszystkiego Ci nie powie...
  18. CoLo odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Czyżbym cię wyprzedził
  19. CoLo odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Pięknie ! Gratulacje i niech przybędzie jeszcze pare kucyków Ale ładnie wstają te suszareczki
  20. Po pierwsze najpierw zadaj sobie pytanie w jaką moc strzelasz w przyszłości i wszystko stanie się jasne
  21. Nie jest zakuty... Podobno te starsze np. 95r AEB były ale czy ja wiem Mam korby z takiego więc jak ktoś umie na 100% powiedzieć czy to są kute to zapraszam do warsztatu żeby sobie spojrzeć. Do autora, nie ma nad czym się zastanawiać. Musisz odłożyć żeby kupić 1.8T ? TO TAK ZRÓB bo później możesz żałować jeżeli lubisz trochę szybciej pojeździć... obowiązkowo !
  22. np. http://www.allegro.pl/item744353706_sprezyny_obnizajace_audi_a4_b5_eibach_f_vat.html Ale do manuala
  23. A wpisz w wyszukiwarkę MIKODA i wyskoczy np. to http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27259.0.html;highlight=mikoda
  24. Skoro kolega kupił to zobaczymy ile jest prawdy w tym "micie"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.