Treść opublikowana przez CoLo
-
[ALL] Jakie wskaźniki do TDI?
Co lepsze w dieslu to niech się wypowiedzą specjaliści od tego paliwka
-
[ALL B5] 1.8 vs 1.8 T-opinie na temat silników.
nie najlepiej...TYLKO QUATTRO Co do silnika to tak jak poprzednik...takich tematów jest sporo.
-
[ALL] Jakie wskaźniki do TDI?
Moim zdaniem w każdym modzonym aucie dodatkowe wskaźniki powinny się pojawić... Nawet przy samym chipie wskaźnik boostu jest mile widziany, chyba że możesz odczytać doładowanie VAGiem. Ale jak to w życiu bywa, każdy robi jak uważa. Pozdro
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
very very nice :oklaski:
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
A to już FAQ się nie czyta ?! http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html SPÓJRZ NA DÓŁ
-
[B5 AEB] Czy bedzie pasowac Turbina ?
Poprawiam, będzie pasować.
-
[B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
A czy o to zapytał ? może ma ? Pozatym Moskal poruszył ten temat
-
Gwarancja BRC
Też tam serwisuję...chociaż mam daleko. Wrażenia pozytywne
-
Quattro - słów kilka :)
Będziesz zachwycony
-
[B5 ADR] "Nowy" silnik a remont starego.
Rób swapa na 1.8t...lepszej okazji nie będzie Oczywiście gdybyś się zdecydował na kupno silniczka
-
Spotkania na drodze
Kto tu po Warszawce bujał się wczoraj 5.11 ok. godz. 22:30 na rondzie Żaba, ciemnym B6 2.5tdi nr. rej. EKU (dalej nie pamiętam jakaś 19 była ) Lux ledy z tyłu Pozdro
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
Hmmm ja też miałem serie tylko z k03s. Dobra nieważne, grunt że wykres jest git
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
Ale Ty mówisz o NM ? To rozumiem, że to jest najważniejsze i jest wszystko cacy tylko tak teoretycznie się zastanawiam czemu ta MOC spada pod koniec
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
Za duzio
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
Jedź jedź bo tak to żyjesz w nieświadomce
-
[B5 AEB] Wykres po programie u GoodHope
Ładnie ładnie Jedno pytanie, czemu moc spada ? U mnie trzyma do trochę ponad 6500rpm
-
[ALL] Latarka LED zamiast zapalniczki
Jak pasuje do B5 to i Ja raczej bym zakupił.
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
Można sprawdzić...a sprawdzenie kompresji wszystkiego Ci nie powie...
-
AUDI S4 SID
Czyżbym cię wyprzedził
-
AUDI S4 SID
Pięknie ! Gratulacje i niech przybędzie jeszcze pare kucyków Ale ładnie wstają te suszareczki
-
[B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
Po pierwsze najpierw zadaj sobie pytanie w jaką moc strzelasz w przyszłości i wszystko stanie się jasne
-
[B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8
Nie jest zakuty... Podobno te starsze np. 95r AEB były ale czy ja wiem Mam korby z takiego więc jak ktoś umie na 100% powiedzieć czy to są kute to zapraszam do warsztatu żeby sobie spojrzeć. Do autora, nie ma nad czym się zastanawiać. Musisz odłożyć żeby kupić 1.8T ? TO TAK ZRÓB bo później możesz żałować jeżeli lubisz trochę szybciej pojeździć... obowiązkowo !
-
[B5 AFB] Jakie sprężyny obniżające do A4 Avant Quattro
np. http://www.allegro.pl/item744353706_sprezyny_obnizajace_audi_a4_b5_eibach_f_vat.html Ale do manuala
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
A wpisz w wyszukiwarkę MIKODA i wyskoczy np. to http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27259.0.html;highlight=mikoda
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
Skoro kolega kupił to zobaczymy ile jest prawdy w tym "micie"