Treść opublikowana przez KOval81
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :polew: :polew: :polew: Się nie ciesz - w trica promil pójdzie, agresor się włączy to i z kopa dostaniesz solidnie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
miron,co sie ku***a tam u ciebie dzieje żeś strasznie rozpuścił te sunie mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc u jakiego Mirona... ??? przepraszam bardzo .. Miron na SK i SG ma najmniej do gadania... Ale tematy zamyka w mig ten nasz śląski zuch miron - apropo, był jo niedawno na ślunsku i jechałem obok Knurowa, niestety nie było czasu podjechać z flaszeczką
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Panowie - że tak nieśmiało wspomnę, ale chyba wasze autorytety padły... :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Oj i nawet numery S4 się nie do końca schowały :gwizdanie: Ładnie daje to B8 - widać, że potencjał ma i to niezły Chłopaki ogarną temat tuningu i będzie maszyna że aż strach.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No z całym szacunkiem, ale jak możesz nie widzieć różnicy :gwizdanie: Masz felgi S-Line z B7, a te z linku to RS6, więc na pewno to nie te same
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
:polew:
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
taK SOBIE czutam i czutam... kolega znawca widzę, co powoesz o założeniu springów -30 PRO Cit do seryjnego amorka AWA 2,0FSI 2003r??? jak później bym chciał 18" BBS może zarucić trzeba było pw napisać a nie walić zostawić was na chwile :polew: szubrawcy
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Dzo-Dzo dawaj jakiego parcha do rezania, bo nudą wieje w tym wątku :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zwiększenie mocy w s4 v8 4.2 Quatro
Panowie - nie ma sensu porównywać turbo doładowanego motoru (na dodatek z bezp. wtryskiem) do wolnossaka, którego raczej z zasady ciężko się kręci i to o wiele większymi kosztami
-
[B5 AFN] Ile można wziąć za ten komplecik 17"
3000 pln za komplet to raczej i tak nie dostanie. Trafiając na promocje gum u kolegi wojtusania, to masz praktycznie nowe 17". Całość jak stoi na allegro za więcej niż 2200pln to już nikt ich nie kupuje. Jak radzą koledzy - jak nie zależy Ci na czasie to pogoń osobno, zawsze to będzie z 300pln więcej niż w komplecie (chociaż nie gwarantowane)
-
[ALL] Jakie felgi
Jak dla mnie do sedana to albo RS4, albo stare RS6. Z ori S4 będzie ciężko (cena), a stare RS6 ogólnie dostępne i dość tanie. RS6 sa optycznie ciężkie, RS4 odwrotnie - kwestia co chcesz zrobić z auta. Zobacz sobie na autko adamooo i sam sobie odpowiedz, czy pasują: http://www.a4-klub.pl/smf/19_awx_rs4_diesel_edition-t49907.0.html
-
Palniki d1s 6000k
Mi sie wydaje, ze to nie jest wina żarników, które kupiliście, więc nie ma się czego obawiać Nowe żarniki, stare przetwornice i sobie jakoś nie dają już rady.
-
[ALL] Pytanie odnośnie felg BBS
Ciekawie wygląda, tylko kolorystyka ami się osobiście nie widzi (chyba, że do podobnego auta). Jeden minus to to, że do takiego parapetu WYPADA dać dużą glebę
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
Tak ogólnie to napisz do kolego klubowego wojtusania i raz, że dobrze doradzi, a dwa, że da najlepsza cenę http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.0.html
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Czyli na 18x8" na tylnej ośce powinno ładnie wyglądać 15 mm
-
RS4 B5
przytkało mnie na maxa :slina: :slina: ale sucz
-
[B6 AVF] Moja nowa niunia avant :)
A co ma wspólnego włącznik świateł do bixenonów ?? :gwizdanie: Podoba mi się kolorek auta - Panowie z klubu Ci ładnie doradza co zmienić, a czego nie ruszać i będzie ok [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 14:11_________________________________________________jak na mój gust, patrząc na wielkość soczewki, to masz xenon+ w wyposażeniu
-
Palniki d1s 6000k
A ja się ostatnio zacząłem zastanawiać, czy do ori Bix'a jest możliwość dopasować jakiś zestaw HID Toż to na sku.......wo zakrawa, żeby wymieniać przetwornice razem z żarnikiem
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
Hehe - zegarki z allegro za 50pln też ładnie na zdjęciach wyglądają i chodzą że hoho Ciekaw jestem jakości
-
RS4 B5
fajna cena [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 10:04_________________________________________________A ja bym się takim oldtimerem polansował :decayed:blachy by nie leciały jak do miodu, ale zabawka przeurocza - marzenie z dzieciństwa http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=126003770&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=18&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=1 :kox:
-
[ALL B6] Zawiesił się moduł bluetooth
Ja miałem tak ostatnio i wystarczyło zrestartować telefon po wyłączeniu silnika - powinno pomóc
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
17x......" masz u siebie, że na dystansach 17/20 mm siedzi Ci praktycznie równo z nadkolem?
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
Kolego - ja za ten rozmiar i zimę to naprawdę nie jest ani mała, ani podejrzana cena ja w zeszłym roku kupowałem UG7+ za 185pln/szt chyba, więc spokojnie :>
-
RS4 B5
Miąłem okazję pojeździć niedawno taka szafą - 5,2 l, 450 ps - szału nie robi szczerze powiedziawszy jeśli chodzi o jazdę. Ogólnie samopoczucie jak w super salonie - tego nie można odmówić
-
RS4 B5
Nie mam nic do powiedzenia - idealna po prostu Takiej kaski to szczerze powiedziawszy by mi szkoda było dać :gwizdanie: Musiał bym być mega zajebiaszczym fanem modelu Na to akurat bym nie liczył :gwizdanie:Raczej jak napisałem meeeega amator i fan będzie dbał o to auto - jak Cie stać na furę za prawie 100 000 pln jako drugą zabawkę do upalania, to pieniądz szanujesz inaczej nieco pewnie Choć są odstępstwa od normy i na + jest to, że chociaż dostanie furmanka dobry serwis i speców :>