Treść opublikowana przez Fifiński
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
Najpierw to sprawdź czy masz jakiś przełącznik na obudowie do włączania wlana, i czy jest włączony
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Współczucia ...
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak ktoś nie ma steama, to chętnie sprzedam - mam parę kont jeszcze z starych czasów HL1+Cs 1.6 za 10zł Oczywiście nie zbanowane, po ugadaniu zmieniasz maila na swojego i hasło na swoje
-
Problem z AIR BAGiem.
Standardowo, sprawdź kostki. Po usunieciu błędów vagiem wraca błąd ?
-
Reklamacja butów
Jaki powód odmowy reklamacji ?
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
A nie masz aktualnej pompki ? Na obudowie są numerki
-
Można rejestrować "Angliki"
Zarejestrujesz "Anglika" w Polsce - Moto - WP.PL
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
Fajnie że poszedł w dół Ale do S4 to paru kuca mu brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u nas w Orzeszu jest klubowy kolega co doprowadza środki aut do stanu normalności napisz do orzesze21 . :banan: Podziękował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzie w okolicy można ogarnąć pranie środka za jakąś w miarę normalną kasę ? Podrzuci ktoś jakieś info ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Foty jak i auto robią robotę ! :jerk:
-
[B5 ADR] Demontaz przedniej klamki oraz zamka - fotostory
?? Wszystko działa, zamiast wklepujesz do przegladarki http://img134.imageshack.us/img134/3622/pic0402qm2.jpg i śmiga
-
Tylny amorek wylany.
Podziękował ;]
-
Tylny amorek wylany.
Ok, więc polecą 2 : tylko teraz pytanie jaka firma / model ?
-
Tylny amorek wylany.
Witam. Okazało się że z 1 strony amorek się wylał. I teraz pytanie co zrobić : kupić 2 nowe ? Kupic uzywkę (1 ? 2 ? ) Zawias 1BA sedan Dzięki !
-
Przepalające się żarówki H7
Witam. Mam niemały problem - mianowicie od jakiegoś czasu co miesiąc - dwa przepala mi się żarówka, to z 1 to z 2 strony ... Na początku z 1.5 roku nic się nie działo. Gdzie szukać przyczyny ? Kupowałem już różne żarówki .. Może miałem pecha. Dzięki!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
@WhyMe? - trochę minę kupiłeś z fajnym kolorem ...
-
A4 b5 1.8T '99 AVANT
Taki jak twój Cóż za trafne i niespotykane spostrzeżenie :doh::doh:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Czujnik z boku i kabelken ;]
-
Pomóżcie rozkodować VIN AUDI
A co chcesz wiedzieć ? Historie auta ? Za friko nie dostaniesz nigdzie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pokaz te riale
-
Czy torrenty nadal bezpieczne ?
Dlatego nie używa się ogólnodostępnych torrentow, tylko zamkniętych trackerów - tam jest bezpiecznie
-
Spoty Katowice i okolice
noi bylo grubo Ta firma co mi mówiłes o tempomacie dalej tam jest ? Bo strona im padła a telefon gdzieś znalazłem ale poczta się tylko włącza. Chyba że ktoś inny ogarnia tempomat w b5 ?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Coś albo mnie olewasz albo pw do Ciebie nie dochodzą .... Skrzynka full, co do terminu, jak chcesz to za 2 tyg w sb, jak nie pasuje to szukaj innego fachmana \Z takim podejściem, to dzięki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Coś albo mnie olewasz albo pw do Ciebie nie dochodzą ....