Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. Najpierw to sprawdź czy masz jakiś przełącznik na obudowie do włączania wlana, i czy jest włączony
  2. Współczucia ...
  3. Jak ktoś nie ma steama, to chętnie sprzedam - mam parę kont jeszcze z starych czasów HL1+Cs 1.6 za 10zł Oczywiście nie zbanowane, po ugadaniu zmieniasz maila na swojego i hasło na swoje
  4. Standardowo, sprawdź kostki. Po usunieciu błędów vagiem wraca błąd ?
  5. Jaki powód odmowy reklamacji ?
  6. A nie masz aktualnej pompki ? Na obudowie są numerki
  7. Zarejestrujesz "Anglika" w Polsce - Moto - WP.PL
  8. Fajnie że poszedł w dół Ale do S4 to paru kuca mu brakuje
  9. u nas w Orzeszu jest klubowy kolega co doprowadza środki aut do stanu normalności napisz do orzesze21 . :banan: Podziękował
  10. Gdzie w okolicy można ogarnąć pranie środka za jakąś w miarę normalną kasę ? Podrzuci ktoś jakieś info ?
  11. ?? Wszystko działa, zamiast wklepujesz do przegladarki http://img134.imageshack.us/img134/3622/pic0402qm2.jpg i śmiga
  12. Podziękował ;]
  13. Ok, więc polecą 2 : tylko teraz pytanie jaka firma / model ?
  14. Witam. Okazało się że z 1 strony amorek się wylał. I teraz pytanie co zrobić : kupić 2 nowe ? Kupic uzywkę (1 ? 2 ? ) Zawias 1BA sedan Dzięki !
  15. Witam. Mam niemały problem - mianowicie od jakiegoś czasu co miesiąc - dwa przepala mi się żarówka, to z 1 to z 2 strony ... Na początku z 1.5 roku nic się nie działo. Gdzie szukać przyczyny ? Kupowałem już różne żarówki .. Może miałem pecha. Dzięki!
  16. @WhyMe? - trochę minę kupiłeś z fajnym kolorem ...
  17. Taki jak twój Cóż za trafne i niespotykane spostrzeżenie :doh::doh:
  18. Czujnik z boku i kabelken ;]
  19. A co chcesz wiedzieć ? Historie auta ? Za friko nie dostaniesz nigdzie.
  20. Pokaz te riale
  21. Dlatego nie używa się ogólnodostępnych torrentow, tylko zamkniętych trackerów - tam jest bezpiecznie
  22. noi bylo grubo Ta firma co mi mówiłes o tempomacie dalej tam jest ? Bo strona im padła a telefon gdzieś znalazłem ale poczta się tylko włącza. Chyba że ktoś inny ogarnia tempomat w b5 ?
  23. Coś albo mnie olewasz albo pw do Ciebie nie dochodzą .... Skrzynka full, co do terminu, jak chcesz to za 2 tyg w sb, jak nie pasuje to szukaj innego fachmana \Z takim podejściem, to dzięki
  24. Coś albo mnie olewasz albo pw do Ciebie nie dochodzą ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.