Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Osłony pasują, jeśli masz od quattro to zakładaj
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Jak dla mnie to grafit połysk
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wyglądają na trochę słabsze, ale dają radę. U siebie mam tak zrobione, jest Oki. A Kamil do tego przodu niech kompletuje wentylowany tył 300 na zacisku z t5 albo phaeton'a
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
300 wchodzi pod 16'tkę, ale trzeba zmienić sprężyny ręcznego najlepiej na takie od zacisku pod 288.
-
Sprzęgło do AVF
Można i tak zrobić
-
Jaka max tarcza do zacisku z S4 b7 tył ?
Kolego, wszystko masz opisane wyżej w podwieszonym temacie o upgrade'ie hamulca w a4 b6 b7. Ogólnie większa tarcza=zmiana jarzma i tarczy, zacisk zostaje. Rs4 ma alu zacisk, s4 żeliwny. Jarzma są inne, bo tarcza jest inna.
-
Sprzęgło do AVF
Dwumas dostaniesz tylko luk'a. Są opinie,że dwumasy sygnowane przez sachs'a (w kartonie jest i tak luk) są lepsze, nie padają po kilkunastu tyś kilometrów, jak to się zdarza w przypadku luk'a. Ogólnie jakbym miał brać nowy zestaw, to wziąłbym na wszelki wypadek komplet sygnowany przez sachs'a.
- B6 DIVISION
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Hella 3 też ma te dołki. Człowiekowi wydaje się, że świeci za wysoko, a tu nikt nie mruga.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie zczaiłem, że tylko o cabrio b7 pytasz. Bardzo możliwe,że 2,5tdi tam nie było.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
2,5tdi, 2,7tdi też miały
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Może jak się trafi, nie wiem, nie znam się ale ja nie jestem zadowolony. Lakiernik dobrze wie który zamiennik kupić, żeby dał się spasować, i żeby klient był zadowolony.
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Do b6 tak jak piszesz, ale założyłem, że te do b7 też będą Oki
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Odradzam te za około 330zł, Tajwańskie zamienniki, kupiłem takie do b6. O ile sam lakier na tych które kupiłem jest według mnie całkiem Oki (lekka różnica w kolorze jest, jak z odpornością na odpryski jeszcze nie wiem bo za mało czasu minęło), to spasowanie jest słabe. Lewy pasuje całkiem Oki, prawy sporo gorzej. Jeśli chcesz brać już w kolorze, to patrz na te za około 550zł, są to zamienniki firmy Blic, które są polecane. Ale musiałbyś dopytać sprzedającego czy są to błotnik z końcówką Q bo właśnie te są polecane. Ja za późno trafiłem na to info niestety
-
Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
Koło pasuje idealnie
-
[B6 AWX] Bujanie karoserią jak silnik się rozgrzeje
Martwisz się największymi plusami. Zanim będziesz chciał cokolwiek regenerować wymień uszczelniacze pompek, jak koledzy radzą. Tylko dobrze by było żeby ktoś się przyłożył do tej roboty
-
B6 DIVISION
Tam powinna być zaślepka, jakiś czas temu miałem to samo.
-
B6 CHERRY LIMO 1.8T
Zdaje mi się, czy wczoraj kleił się spoiler klapy?
-
Żarówka
Powinna być taka Narva Żarówka P21/5W 12V 21W/5W BAY15D DWUWŁÓKNOWA 7217962186 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1,79 zł - Narva Żarówka...
-
Skacze na nierównościach
Praktycznie każda a4 b6 b7 po latach siedzi z tyłu. Jak poszukasz w tym dziale to znajdziesz sporo tematów o tym. Dlatego dwie kategorie wyżej, albo ta sama kategoria i talerzyki na przód od b5. Wtedy powinno być równo przód i tył. Albo taka sama sprężyna na lewą stronę jak masz z prawej. Skoro ktoś dobrał Ci amorki do zawiasu sportowego, to odboje też pewnie dobrał właściwe.
-
Skacze na nierównościach
Niech Kolega zacznie od założenia kompletu jednakowych sprężyn na tył. Szukaj takiej samej jak lewa, albo kompletu ori, ale najlepiej dwie kategorie wagowe wyżej. Co mi się jeszcze przypomniało to odboje, trzeba by zweryfikować czy są właściwe, pod zawias 1BE. Jeśli ktoś wymieniał i założył pod 1BA to mogą ograniczać skok amorka i potęgować podskoki.
-
Skacze na nierównościach
Lewy tył ktoś kiedyś wymieniał jeśli nie ma tam oznaczenia barwnego. 66cm to prawidłowa odległość od rantu do gleby dla zawiasu 1BE 68 jest dla 1BA Jak jeździsz po kiepskich drogach to będziesz podskakiwał.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam na myśli te typowo z b6 b7 et42