Treść opublikowana przez staniek
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Guma jest ta sama przy stabilizatorach 16, 18 i 20 milimetrów. Żeby nie było luzu 16 i 18 mają tulejki. 22 ma inne gumy, tulejkę z tworzywa też ma.
- B6 DIVISION
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Wszystko jest Oki. Masz staba 20mm a tam guma siedzi bezpośrednio na pręcie. W stabilizatorach 16, 18 i 22 mm jest tulejka z tworzywa.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
[email protected] WAUZZZ8ZX2N022370 Z góry dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jeśli jest taka możliwość to poproszę o kody wyposażenia dla tego VIN'u WAUZZZ8ZX2N022370 Pozdr i z góry dzięki
-
B6 DIVISION
@trepek według mnie będzie działał, ale dla pewności (jeżeli kupujesz wysyłkowo) poproś sprzedającego żeby wpiął i wypiął go z belki i sprawdził czy blokuje się Oki. Kluczyk tak naprawdę to po mojemu takie zabezpieczenie przed złodziejem, bo ciężko mi sobie wyobrazić sekwencję zdarzeń która spowoduje wypięcie haka w czasie jazdy
-
[B7 TDI PD] "dekiel" rolki napinacza ?
To koło pasowe z którego wystaje ten element to koło pasowe sprężarki klimatyzacji. Pewnie szlag trafił sprzęgło zrywne kompresora klimatyzacji. W tym kierunku szukaj.
-
Kolektor AVF + klapa gasząca 2.5tdi
Fajne klapy są od trzylitrowych opli, saab'ów i renault w diesel'u.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
BRD ma trochę dłuższe przełożenia. Co więcej to trza by do elsy zerknąć. Ale Koledzy w tym temacie są dobrze zorientowani to pewnie zaraz Ci podpowiedzą
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
To wiemy, że można osobno. Ale w zestawie cena była dużo, dużo lepsza
-
Jakie łożyska A4 B6
Tylnych u siebie jeszcze nie ruszałem, chociaż jedno zaczyna chyba się odzywać. Jeśli chodzi o przednie to jest tak jak pisałem, przynajmniej ja tak miałem. Pozdr
-
Jakie łożyska A4 B6
Na 99% w pudełku FAG'a dostaniecie łożysko SKF'a Zresztą oryginał to też SKF
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Daj raczej trzy klasy w górę tak jak Kolega radzi.
-
B6 DIVISION
Ale Kolega pyta czy przywiezie/zmieści klapę na kanapie w sedanie
-
zmiana xenon na bixenon
A żarówka drogowych została/jest podłączona/świeci?
-
B6 DIVISION
Myślałem, że masz 1,8t Sprawdzę numer z ciekawości. Ja w AVF'ie mam w dziurą.
-
B6 DIVISION
Dyszle/gnojowozy mają chyba z otworami. Jakby co to mam obudowę od BEX'a, bez dziury, ale numer bym musiał sprawdzić.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
No właśnie zamówiłem wtedy ten komplet na doposażenie. Trochę sporo wychodzi kupując oddzielnie. Robisz podświetlane blendy lusterek przy okazji montażu modułów?
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
No niestety na te nasze wszystkie mody trochę czasu trzeba poświęcić/wygospodarować. Moje moduły, lustra foto i podświetlane blendy leżą już chyba ponad rok i czekają Ile wyszły Cie ramiona i pióra? Zamówiłem w październiku na GETEM za dwieście siedemdziesiąt parę złoty, ale nie zrealizowali z jakiegoś tam dziwnego powodu. Normalnie chyba około czterystu złoty kosztują? Pozdr
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie, meyle wsadziłem jak poleciały mi dolne proste TRW. Ten przebieg to na komplecie Lema. Dlatego polecam jak ktoś dłużej trzyma auta, a nie sprzedaje po roku czy dwóch.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ja teraz w miejsce tych TRW wsadziłem właśnie meyle HD. Ale jak coś się teraz sypnie to raczej odżałuję i kupię nowy komplet Lema. Na tych starych mam już w sumie zrobione jakieś 110 tys
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Według mnie nie warto sprawdzać ile wytrzyma Meyle przy różnicy kilku stówek za komplet wahaczy. Bierz Kolego Lema jeśli masz zamiar jeździć tym autem przez dłuższy czas. Jakby co to odradzam TRW. Jak kupiłem b6 w '13 roku to przełożyłem używany komplet Lema ze swojej poprzedniej b5 po przebiegu około 30 tys km. Dolne proste musiałem dokupić na mały stworzeń. No i kupiłem TRW. Od tamtego czasu TRW już wymienione, bo po w sumie niedługim czasie/przebiegu poszły osłony sworzni. Miałem ze starych wahaczy to wymieniłem i jak poszły drugi raz to je wywaliłem. Gumy tulei też już wyglądały słabo. Sorry za lekki oftop w temacie.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Najmłodsza będzie z końcówką Q, ale C też może być.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
W moim gracie tej poprzeczki nie ma i raczej nie było. Quattro ori nie dokładne. Może w zależności od wersji silnikowej montowali?
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kolektorek Panie, kolektorek