Treść opublikowana przez szogun0
-
[ALL] VAG a przebieg
Nie miałem jeszcze okazji testować, ale przebieg można w inny trochę okrężny sposób sprawdzić tym sprzętem. Tylko trochę trzeba pogłówkować.
-
[ALL] VAG a przebieg
Niezupełnie tak. Na razie jest to niedopracowane, dlatego jeszcze nie udostępnia tej funkcji. A w przyszłości ma czytać również z innych modułów niż ECU i licznik.
-
[ALL] VAG a przebieg
Ten sprzęt jeszcze nie za bardzo to potrafi.
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Raczej nie do wykonania. Bo na wolnych obrotach były by zbyt krótkie czasy otwarcia wtryskiwaczy, czego by sprzęt nie obsłużył. A jakoś nie ma możliwości wysterować na biegu jałowym 4 wtryskiwacze gazowe, a pod obciążeniem 8 wtryskiwaczy.
-
[B5 ADR] Czasami brak niektórych funkcji
Nic mu nie powie. Wymień kostkę stacyjki. :gwizdanie:
-
[ALL B7] Magistrala CAN
Magistrala jest podpięta do modułu Boardnetz. Nie terminujesz jej opornikiem, bo nie trzeba.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Heh, dzięki wszystkim za życzenia.
-
[ALL] Badanie bryły samochodu ?
Jak patrzę na blacharzy u nas, jak ostatnio ćwiarę do sprintera wstawili, to chyba by te maszyny wymiękły.
-
[B5 AVG] AVG by Spanky
No nareszcie widać, co tam u siebie grzebałeś i modziłeś.
-
[B5 AEB] Wzmocnienie niuńki
Wytłumacz mi proszę jedno, jeśli silnik zasysa tą samą ilość powietrza, to co na biegu jałowym ma TIP i FMIC do składu mieszanki?
-
1750 TBi by Fiat
Tylko jednego brakuje w tych silnikach Fiata, wytrzymałości. Wszak to oni stworzyli pierwsze "TDI" w fiatach Croma, ale nie wytrzymywało 100 tys km.
-
[ALL] VAS 5052 vs. VCDS 908
I tu się raczej mylisz.
-
[B5 AEB] Początek końca turbosprężarki - co dalej
A ktoś pisał, że od Karambola rozlatują się.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie z forum. Zapytam, czy jeszcze ma, jeśli tak, to podam ci namiary.
-
[ALL] Podłaczenie komputera na stole
Co ty niby chcesz w ADR czytać na stole. Nie da się. Trzeba zdjąć pokrywkę.
-
[B5 AJL] Ile wyciągnę na samym sofcie???
Ale z TT gratów nie przerzucicie, bo tam silnik jest poprzecznie.
-
[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....
Rob555, spokojnie. Przecież nie napisali, a może NITRO montują w te 4 godziny? Wtedy może i by się zgadzało
-
[INNE] Audi TT quattro - błedy ESP
Oscyloskop w dłoń i sprawdzać co się dzieje na CAN-trakcja. Lub co najmniej multimetr.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiem kto ma (miał) do sprzedania taki silnik. :gwizdanie:
-
[ALL B7] Wymiana bixenon na bixenon skretny
Domontować trochę instalacji i być może pozmieniać 2 moduły.
-
[ALL B5] Brak komunikacji z modułem
Odłącz akumulator.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Sobota. Widziany wrclaguna i dsz33 w jednym miejscu. Obaj w B7. Było jeszcze jedno B7 bliżej nieokreślonego pochodzenia i jedna B5.
-
[B5 ADP] Wymiana osłonki gumowej tłoczka zacisku tylnego!
Ja na tłoczek mam metodę, że najpierw prochownik a potem tłoczek. Ale trzeba dobrze celować.
-
Jakie kable i programy do diagnostyki BMW i Mercedesa?
To mu dałeś. Żaden nie schodzi poniżej kilku tys zł. Ale do tych marek nie ma tanich testerów diagnostycznych. To nie VAG.
-
[B5 AEB] Mój projekt na modyfikacje
Dla przepływomierzy HFM-2 a takie były w AEB średnice są 70 mm. Następny rozmiar ale już w innym autach to 80 mm. A następny to 95,6 mm.