Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Google twoim pomocnikiem, jest tam wszystko ładnie opisane.
  2. Silnik pracuje równo czy nie. Jeśli nie to do sprawdzenia koło foniczne czujnika.
  3. Nie ma w żadnym samochodzie. Jak coś to odpływ z parownika. Jest od spodu samochodu.
  4. Sorry za OT, ale chcesz sobie lepszą celę na Załężu zamówić czy co?
  5. Tego nie jestem w stanie zmienić ale są jeszcze informacje katalogowe, gdzie można wyszukać jakie numery VIN w jakich miesiącach produkowali.
  6. Obawiam się, że musisz szukać nowego sterownika. Bo jak ktoś już tam nagrzebał to inni nie poprawią za bardzo po nim.
  7. Udziela ale z dokładnością co do 1 miesiąca. Jeśli tyle wystarczy, to można się z niej dowiedzieć.
  8. Kanały adaptacji 60, 61, 62, resztę podpowie dobry VAG, jakie wartości zapisać. Albo odczytaj jakie masz zapisane wartości a podpowiem na co zmienić.
  9. OK, licznik od A4, ale i tak wymaga odpowiedniej adaptacji, żeby uruchomiły sie obroty. A wtedy sygnalizacja spadku ciśnienia oleju przestanie pikać.
  10. Adaptacja w odpowiednim kanale. Licznik zapewne od A6 a tam info o obrotach szło po CAN.
  11. Popuścić na śrubach i zlogować jeszcze raz zwracając uwagę, czy zwiększy się masa powietrza zasysanego.
  12. Na 2 sterownikach nie za bardzo idzie to zrobić. Ale można by się teoretycznie pobawić z pamięcią o 2x większej pojemności i 2 różnych programach.
  13. Jeśli P&P to szukaj APU, bo jak zamontujesz AEB ze sterownikiem od niego, to ABS i inne sterowniki mogą się pluć o brak komunikacji.
  14. Może, a może kat jest przytkany.
  15. Samochód jest czymś przytkany, coś maława masa powietrza zasysanego jest zmierzona.
  16. Informacje serwisowe mówią, że jeżeli układ był rozszczelniony i wystawiony na działanie powietrza przez dłużej niż kilka godzin - należy wymienić osuszacz.
  17. Przewodu odkręcić nie można, bo aluminium koroduje i próba odkręcenia kończy się często urwaniem, być może twój mechanik nie chciał ryzykować i opowiedział ci taką oto historię o klejeniu.
  18. Nie, bo był fabryczny i mają normalne gwintowane przyłącza. Przykładowe zdjęcie na aukcji. http://allegro.pl/item1149341717_osuszacz_klimy_z_obudowa_vw_passat_audi_a4.html Tylko nie radzę kupować używanych, bo są bezużyteczne.
  19. Zaczęło się od braku kultury, przeszło w chamstwo a może się skończyć wyrokiem.
  20. Jest OK. Były takie wersje FIS.
  21. Audi może nie przewiduje, ale powinno się co 2 lata wymieniać. Przewody są normalnie przykręcane. Koszt nowego osuszacza do B5 to 100-200 PLN.
  22. Zmiany ciśnienia paliwa, spadek ew. ograniczenie mocy. Problemy z uruchomieniem silnika. To tak na szybko z praktyki.
  23. Ten drugi nigdy nie miał napraw w okresie gwarancji.
  24. Brak odpowiednich ciśnień . Uszkodzona sprężarka, zbyt mała ilość czynnika lub uszkodzona dysza dławiąca.
  25. Dwumasowe koło kupiłeś na rachunek czy wziąłeś przez jakiś warsztat lub firmę, żeby było taniej? Jak przez firmę to d*pa zbita. Jak na paragon, to podstawowym błędem było korzystanie z gwarancji. :gwizdanie: Należy wtedy korzystać z "niezgodności towaru z umową". A różnicę wyjaśni ci miejscowy Rzecznik Praw Konsumenta jak również pomoże w negocjacjach z gwarantem. Przy każdym Starostwie Powiatowym powinien takowy być i pomaga petentom za darmo. Moja rada, udaj się do Rzecznika Praw Konsumenta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.