Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. słusznie wybrałeś, witamy
  2. matig7 Borygo możesz lać śmiało, dobry sprawdzony produkt, choć ja ostanio wlałem Mobila
  3. witamy i udanego zakupu życze
  4. witamy na pokładzie
  5. cuś zapomniał o nas, przypomnę mu o nas przy okazji, ale jest strona firmowa i forum więc tam proszę pytać adres na poczatku tematu
  6. masz uszkodzony czujnik, już wyjaśniam ten czujnik to dwa w jednym tzn sa cztery styki, jedna para daje sygnał do klimatronika a druga para styków na zegary - przeczysć przedmuchaj, podoginaj styki i zobacz jak nic nie da kup nowy czujnik
  7. VW/Audi/Seat/ Skoda - wszystkie mają
  8. witamy w klubie
  9. witamy na forum
  10. bardzo mądry wywód :oklaski: na codzień się staram choć mam gorsze dni gdzie mi wszyscy przeszkadzaja na drodze i wcale nie jestem z tego dumny
  11. bo to dobre silniki są - kompromis osiagi do spalania
  12. witamy na forum
  13. witamy miłośnika i zapraszamy do czytania i udzielania się na forum w tematach ci znanych :th:
  14. mi też drgało przy wychmowywaniu z wyzszych predkosci, wymieniłem tarcze na nowe TRW i jak reka odjoł, szkoda było tych starych bo były jeszcze bardzo grube ale co z tego jak się zwinklowały
  15. oleju w sprawnej skrzyni sie nie wymienia tylko uzupełnia ubytki, a jeśli się ją remontuje to siła rzeczy zalewa się nowy olej choć słyszałem opinie że zalewa się spowrotem ten stary jeśli była niewielka ingerencja w skrzynię
  16. poczytaj to : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5242.html
  17. tak jak kolega Murzyn napisał, wszystko jest w porządku tak ma być, no chyba że wyje i piszczy niemiłosiernie to juz inna inszosć
  18. przyjemna, na pierwszy ogień to lusterka i klamki w kolor - koniecznie
  19. na półsyntetyk delikatnie i to wystarczy, a później można spróbować full sytetic po 20 -30 tyś. km, w kazdym bądż razie stopniowo obserwując czy nic sie nie dzieje ale mysle że spoko przecież 35 tyś to nie tak duzo
  20. kolego falstart ! tu się witamy a nie zadajemy pytania czy sie użalamy, od tego są świetnie skonstruowane działy na tym forum więc ... witamy na pokładzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.