Treść opublikowana przez kapete
-
Wentylator od klimatyzacji w A4 B5 nie włącza się
Powinno wywalić bezpiecznik, ale u mnie w takim wypadku padł opornik odpowiadający za 1 bieg. VAGiem napewno - w czasie testu elementów wykonawczych jest uruchamiany wentylator.
-
Wentylator od klimatyzacji w A4 B5 nie włącza się
No patrz moja poprzednia wypowiedź. Opornik.
-
Wentylator od klimatyzacji w A4 B5 nie włącza się
Poszukaj w moich postach, opisywałem co i jak.
-
[ALL B5] Nie chodzi klima
A sprawdził opornik sterujący pierwszym biegiem wentylatora?
-
[B5 AFN] Jakie klocki hamulcowe 1,9 TDI AFN B5 Quattro
Jeżeli masz kasę bierz ATE. Ja ze względów finansowych z przodu mam Bosch z tyłu ATE. Przód czasami popiskuje, ale hamuje to całkiem ok.
-
[B5 1Z] Klocki ATE, BOSCH
Połowa mechaników wymieniających klocki i tarcze nie smaruje prowadnic i takie objawy wychodzą po paru latach gdy oryginalny smar skończy się.
-
[ALL B5] SCYZORYK - PROBLEM
Szukaj, kupowałem na Alle. Poczekaj parę dni może ktoś wystawi. Przejrzyj kluczyki do skody i tym podobnych wynalazków.
-
[ALL B6] Ochrona chłodnicy
W ścierze miałem założoną siatkę - maskownicę. Coś w tym stylu. http://moto.allegro.pl/siatka-alu-25x100-srebrna-jakosc-w-super-cenie-i1561022675.html
-
[B5 AFN] Wentylator elektryczny klimatyzacji - 1 bieg
Opornik wentylatora na 90%. On odpowiada za pierwszy bieg. Znajduje się pod lewą podłużnicą przy samej chłodnicy. Aluminiowa płytka 8x12 cm. Przykręcone do niej są 3 przewody. Odkręć sobie te przewody i sprawdź oporności pomiędzy zaciskami powinno być 0,5;0,5 i 1 Ohm. Bezpieczniki masz nad nogami kierowcy, głęboko, przy samej ścianie grodziowej. obok nich przekaźniki 2 i 3 od lewej. Wtyczka zasilania wentylatora pod osłoną zbiornika z płynem wspomagania - 2 grube przewody http://allegro.pl/audi-a4-a6-opornik-wstepny-wetylatora-8d0959493a-i1519992251.html - najprawdopodobniej taki.
-
[ALL B5] Nowa chłodnica wody za stówę, opyla się?
Może mieć co najwyżej mniejszą wydajność. Gość daje 24 miesiące gwarncji... Gdybym był przyparty do muru - pewnie bym wziął.
-
[B5 AHH] A4 2000r alarm chyba oryginalny???
- [ALL B5] Wentylator klimy
Q.... co jest? Wszyscy zawsze przerabiają wyjmowanie wentylatora. A jeżeli wentylator jest sprawny? Co dalej?- [ALL B5] Wentylator klimy
Pociągnę Twój wątek, ponieważ mam identyczny problem. Sprawdziłem: wentylator na krótko chodzi, czynnik w klimie jest ponieważ sprężarka się włącza i daje chłodkiem (sprawdzone w ogrzewanym garażu), po zwarciu czujnika temperatury w chłodnicy na jednym działa, na drugim nie, wygląda jakby nie działał "pierwszy" bieg. Bezpieczniki sprawne.- [B5 AFN] ABS szaleje
Pęknięty pierścień? U mnie powodował szaleństwa ABSu.- [INNE]1.9 TDi gaśnie podczas hamowania
Skoro VAG już Wam powiedział w czym jest problem, to czego nie wiesz?- Jakie CB Radio i antena do Audi?
A ja mam Sirio triflex i nie ma możliwości, żeby odpadła. Przykręcane anteny z reguły nie odpadają i nie szpecą auta "tymczasową" magnesówką.- [ALL B5] Wysoka temperatura
a robiłeś test wskaźników? może wskaźnik kłamie? Ja wymieniłem termostat, później czujnik, a problem był na desce...- [ALL B7] Zamarzający zamek klapy bagażnika
Na zamek w klapie chyba nie ma mocnych. Rozebrałem zamek na czynniki pierwsze wyczyściłem, przesmarowałem i co? Minęła jedna zima i zamek znowu nie działa. Może gdyby go codziennie pokręcać kluczykiem....? Żeby się nie zastał.- [ALL B5] Jak odkręcic ORI hak
Jeżeli mnie pamięć nie myli to należy przekręcić kluczyk i wyciągnąć pokrętło a następnie obrócić.- [B6 AVF] Prosze o ocenę zużycia paska rozrządu
U mnie jakieś 10 kkm po wymianie były jeszcze widoczne. Później nie sprawdzałem.- [ALL B5] Miękki pedał hamulca
Co do kosztów? Ręcznie free, maszyna pod Wawą 50, pompa 270 Po super zniżkach mojego mechanika - tylko oryginał. Na hamulcach się nie oszczędza. Ceny z połowy ubiegłego roku.- [ALL B5] Licznik z pełnym FIS do B5 AJM
Allegro + szukaj; ja za pół FIS plus dwie dodatkowe wskazówki (dla mnie rewelacja) których Ty nie chcesz dałem 220, przełożenie 5 minut kodowanie immo 30, ważne żeby licznik był do klekota Dodam, że licznik był nowy, miał pękniętą szybę - przekładka ze starego załatwiła problem.- [ALL B6] Montaz radia cb uniden 520 XL, jaką antenę do tego radia?
Sirio Triflex polecam. Używam tego wraz z Unidenem 520 od 2 lat. Zasięgi 3-4 km do przodu, do tyłu gorzej, ale wszystko co mam w aucie chodzi na jednej antenie której nikt nie skroi. No i jakoś to wygląda na aucie - nie "tymczasowe" magnesówki.- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Uniden 520 + Sirio Triflex zasięgi 3-4 km ale nikt mi nie skroi anteny- [B5 AHU] Wiatrak Chłodnicy
Tak jest, ale startuje w momencie gdy wyłączysz econ. Gdy się dogrzeje włącza drugi bieg. - [ALL B5] Wentylator klimy