Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kapete

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kapete

  1. Powinno wywalić bezpiecznik, ale u mnie w takim wypadku padł opornik odpowiadający za 1 bieg. VAGiem napewno - w czasie testu elementów wykonawczych jest uruchamiany wentylator.
  2. No patrz moja poprzednia wypowiedź. Opornik.
  3. Poszukaj w moich postach, opisywałem co i jak.
  4. kapete odpowiedział(a) na bb-t temat w Audi A4 B5
    A sprawdził opornik sterujący pierwszym biegiem wentylatora?
  5. Jeżeli masz kasę bierz ATE. Ja ze względów finansowych z przodu mam Bosch z tyłu ATE. Przód czasami popiskuje, ale hamuje to całkiem ok.
  6. kapete odpowiedział(a) na mlody___ temat w Audi A4 B5
    Połowa mechaników wymieniających klocki i tarcze nie smaruje prowadnic i takie objawy wychodzą po paru latach gdy oryginalny smar skończy się.
  7. kapete odpowiedział(a) na Grodek temat w Audi A4 B5
    Szukaj, kupowałem na Alle. Poczekaj parę dni może ktoś wystawi. Przejrzyj kluczyki do skody i tym podobnych wynalazków.
  8. W ścierze miałem założoną siatkę - maskownicę. Coś w tym stylu. http://moto.allegro.pl/siatka-alu-25x100-srebrna-jakosc-w-super-cenie-i1561022675.html
  9. Opornik wentylatora na 90%. On odpowiada za pierwszy bieg. Znajduje się pod lewą podłużnicą przy samej chłodnicy. Aluminiowa płytka 8x12 cm. Przykręcone do niej są 3 przewody. Odkręć sobie te przewody i sprawdź oporności pomiędzy zaciskami powinno być 0,5;0,5 i 1 Ohm. Bezpieczniki masz nad nogami kierowcy, głęboko, przy samej ścianie grodziowej. obok nich przekaźniki 2 i 3 od lewej. Wtyczka zasilania wentylatora pod osłoną zbiornika z płynem wspomagania - 2 grube przewody http://allegro.pl/audi-a4-a6-opornik-wstepny-wetylatora-8d0959493a-i1519992251.html - najprawdopodobniej taki.
  10. Może mieć co najwyżej mniejszą wydajność. Gość daje 24 miesiące gwarncji... Gdybym był przyparty do muru - pewnie bym wziął.
  11. Q.... co jest? Wszyscy zawsze przerabiają wyjmowanie wentylatora. A jeżeli wentylator jest sprawny? Co dalej?
  12. Pociągnę Twój wątek, ponieważ mam identyczny problem. Sprawdziłem: wentylator na krótko chodzi, czynnik w klimie jest ponieważ sprężarka się włącza i daje chłodkiem (sprawdzone w ogrzewanym garażu), po zwarciu czujnika temperatury w chłodnicy na jednym działa, na drugim nie, wygląda jakby nie działał "pierwszy" bieg. Bezpieczniki sprawne.
  13. kapete odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    Pęknięty pierścień? U mnie powodował szaleństwa ABSu.
  14. Skoro VAG już Wam powiedział w czym jest problem, to czego nie wiesz?
  15. A ja mam Sirio triflex i nie ma możliwości, żeby odpadła. Przykręcane anteny z reguły nie odpadają i nie szpecą auta "tymczasową" magnesówką.
  16. a robiłeś test wskaźników? może wskaźnik kłamie? Ja wymieniłem termostat, później czujnik, a problem był na desce...
  17. Na zamek w klapie chyba nie ma mocnych. Rozebrałem zamek na czynniki pierwsze wyczyściłem, przesmarowałem i co? Minęła jedna zima i zamek znowu nie działa. Może gdyby go codziennie pokręcać kluczykiem....? Żeby się nie zastał.
  18. Jeżeli mnie pamięć nie myli to należy przekręcić kluczyk i wyciągnąć pokrętło a następnie obrócić.
  19. U mnie jakieś 10 kkm po wymianie były jeszcze widoczne. Później nie sprawdzałem.
  20. Co do kosztów? Ręcznie free, maszyna pod Wawą 50, pompa 270 Po super zniżkach mojego mechanika - tylko oryginał. Na hamulcach się nie oszczędza. Ceny z połowy ubiegłego roku.
  21. Allegro + szukaj; ja za pół FIS plus dwie dodatkowe wskazówki (dla mnie rewelacja) których Ty nie chcesz dałem 220, przełożenie 5 minut kodowanie immo 30, ważne żeby licznik był do klekota Dodam, że licznik był nowy, miał pękniętą szybę - przekładka ze starego załatwiła problem.
  22. Sirio Triflex polecam. Używam tego wraz z Unidenem 520 od 2 lat. Zasięgi 3-4 km do przodu, do tyłu gorzej, ale wszystko co mam w aucie chodzi na jednej antenie której nikt nie skroi. No i jakoś to wygląda na aucie - nie "tymczasowe" magnesówki.
  23. Uniden 520 + Sirio Triflex zasięgi 3-4 km ale nikt mi nie skroi anteny
  24. kapete odpowiedział(a) na juropek temat w 1.9TDI
    Tak jest, ale startuje w momencie gdy wyłączysz econ. Gdy się dogrzeje włącza drugi bieg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.