Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kapete

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kapete

  1. Jeżeli puszcza dyma, to może zapchany katalizator?
  2. Więcej jak 100 nie widziałem i to chyba jest dobre. Przegrzewanie oleju chyba nie szczególnie jest zalecane, ale za zimny olej to słabe smarowanie.
  3. Malazańska księga poległych Eriksona fantasy w czystej postaci - wciągająca.
  4. Ale ja lubię mieć auto w 100% sprawne, a klima doskonale odparowuje szybki w deszczowe dni, których w tym roku nie brakuje.
  5. Szukaj, szukaj, szukaj - 1000 razy było.
  6. Porządny serwis wpuści do układu barwnik i po miesiącu-dwóch powinno być widać gdzie ucieka. Ja czekam, aż będzie widać... Wiatrak będzie się obracał pomimo braku czynnika.
  7. A jakby tak stanąć przed autem i "wsadzić" ucho pod maskę? To potrafi wiele powiedzieć.
  8. Sprawdź dokładnie wszystkie napięcia. Zasilanie, podtrzymanie, masa. Tam nie ma żadnych cudów. Znajdź sobie schemat podłączenia radia (jest gdzieś na forum, a jeżeli nie to wrzuć zapytanie w Googla - sam kiedyś walczyłem) i będziesz wiedział gdzie musi być jakie zasilanie. Jak zaiskrzyło i nie gada to znaczy że nie ma zasilania...
  9. A VAGa pytałeś? Bo takie trochę wróżenie z fusów...
  10. kapete odpowiedział(a) na VicVega temat w Audi A4 B6
    Zdecydowanie był zasyfiony w środku. Po "umyciu" słychać było jak w środku coś strzeliło (pewnie coś odpuściło) i przejechałem z tą przyczepą ...set km. Z kwitów wynika, że mogę wziąć 1700 kg na hak, a ta ważyła ok 750. Co do nacisku na hak sądzę, że było ok. 50-60 kg.
  11. kapete odpowiedział(a) na VicVega temat w Audi A4 B6
    Oryginalne gniazdo pod hak jest tak zamontowane, że gdy nie ma haka nie widać, że w tym aucie może być hak. Zwracam uwagę (na własnym przykładzie), że hak prawdopodobnie nigdy nie używany przez poprzedniego włściciela ma tendencje to wypinania się z samochodu. Pomimo przekręcenia "pokrętła" blokującego i wyjęciu kluczyka - kulki nie blokowały się i hak wylatał. Mało przyjemne jest gdy załadowana przyczepa wypina się na torach tramwajowych. Pomogło mu dopiero gruntowne czyszczenie wnętrza przy pomocy różnych specyfików.
  12. Może tak,a może nie na chwilę obecną wystarcza mi blu ray i DVD. A zresztą i tak albo odpalę to raz w tygodniu, albo nie. Biorąc pod uwagę to co chodzi w kablówce naprawdę wiele więcej nie potrzeba.
  13. A boli zajrzeć na stronę producenta? Mój akurat nie, ponieważ nie oczekiwałem tego od niego.
  14. Plazmę Pana używam od pół roku. Dla mnie rewela. No i cena... w porównaniu z LCD Led. Za 30 lat nie zużyje tyle prądu, żeby zwróciła się różnica zakupu Led.
  15. W gorące dni temperatura oleju dochodzi do 100, "woda" 90. Czyli to chyba norma.
  16. Nadarzyn potwierdzam "armistead". Sprawdzony.
  17. Ja zdjąłem jeszcze górną osłonę paska rozrządu i wyszedł do góry.
  18. Może chodzi o tą która jest pod filtrem kabinowym?
  19. Ładnych parę lat jeździłem Scierą która przy silniku 2,5 td miała chłodzenie na wiskozie. Nigdy nie zdarzyło się by temperatura przekroczyła 82 stopnie - taki to był "zimny" silnik. Dopiero na zimę zakładałem termostat 90 stopni, żeby nie marznąć w aucie. Przy sprawnej wiskozie, termostacie raczej nie ma możliwości przegrzania silnika.
  20. Potwierdzam rikardo, mechanik chciał zalać elfa, ale w sklepie sprawdzili specyfikację i okazało się że z tego co mieli tylko castrol spełniał wymagania. Skrzynia chodzi jak nowa.
  21. Wszystko pięknie, tylko po co? Bez klimy silnikowi wystarcza chłodzenia które zapewnia wiskoza. Dawniej sporo aut miało tylko wisko i było wszystko ok.
  22. Kody klimatronika polecam. Przy chłodnicy masz czujnik odpowiedzialny za uruchamianie wentylatora. Czujnik o którym piszesz u mnie znajduje się przy głowicy od strony ściany grodziowej, ale to jest inny silnik.
  23. Nie ma żadnych zapadek. Obraca się i tyle. Stojąc przed samochodem prawą stronę ciągnij do góry. Zerknij sobie jak to wygląda w nowym wentylatorze. Jeżeli go nie masz zerknij na zdjęcia na Allegro.
  24. Na słuch, chyba innej możliwości nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.